انتخاب کلمات کلیدی برای صفحات سایت

کلمات کلیدی - برای انجام سئو سایت در کرج ،تولید محتوا و طراحی سایت و مشاوره با ما تماس بگیرید- 09020631004 - 09020631005

ما در این مطلب به مبحث انتخاب کلمات کلیدی برای صفحات سایت میپردازیم. جهت مشاوره و ثبت درخواست خود جهت انجام هر کدام از خدمات مانند: انجام خدمات سئو و طراحی سایت در کرج و محتوا نویسی، آموزش وردپرس، آموزش سئو و همچنین طراحی اپلیکیشن اندروید و ios و همینطور طراحی انواع سایت شرکتی، فروشگاهی، آموزشی، شخصی و …  در کرج و تهران میتوانید با شرکت مهندسی نرم افزار پارسیان گستر البرز در ارتباط باشید. تمامی خدمات با پشتیبانی دائمی توسط تیم ما انجام خواهد گرفت.

انتخاب کلمات کلیدی برای صفحات سایت

بیشتر وقتی که قصد درست کردن یک صفحه در وب سایت را داریم یک سری کلمات کلیدی هستند که برای آن در نظر می گیریم تا بتواند ورودی از گوگل یا بقیه موتور های مرورگر به سایت جذب کند. حتما در نظر داشته باشیم که روش انتخاب کلمات کلیدی از اهمیت خیلی زیادی برخوردار است. یکی از نکته های اصلی در این جهت توجه به مقدار قدرت وب سایت است که نقش مهمی را در کسب رتبه مورد نظر در نتایج جستجوی گوگل دارد. به این مفهوم است که ما نمی توانیم هر کلمه کلیدی که می خواهیم را برای صفحه های هدف خود مشخص کنیم.

موردای قابل توجه در انتخاب کردن کلمات کلیدی – سئو در کرج

بهتر است وقتی که قصد داریم کلمات کلیدی مورد نظر یک صفحه را مشخص می کنیم به موردای زیر توجه داشته باشیم:

  • مقدار سختی کلمه یا کلمه های کلیدی مورد نظر
  • مناسب بودن کلمات کلیدی مورد نظر با محتوای صفحه و زمینه فعالیت موضوعی سایت
  • توجه به مقدار بازخورد مثبت کلمه های کلیدی مورد نظر

بیشتر بخوانید: سئو چیست؟ 0 تا 100سئو سایت

تشریح مفهوم مقدار سختی کلمات کلیدی – سئو در کرج

مقدار سختی کلمات کلیدی که به آن Keyword Difficulty می گویند در اصل مقدار رقابت آن کلمه یا کلمات کلیدی را مشخص می کند. گوگل این مسئله را با سطح اسپم مطرح می کند به این شکل است که هر قدر سطح رقابت زیادتر باشد مسلما سطح اسپم این کلمات هم زیادتر می شود. لازم به گفتن است گوگل در نتایج جستجوی خود مقدار حساسیت مختلفی را استفاده می کند که هر قدر سطح اسپم کلمات زیادتر می شود حساسیت بالاتر رفته و سختگیری ها بیشتر می شود.

بیشتر هر قدر سطح سختی کلمات کلیدی زیاد می شود امکان کسب رتبه بالاتر در نتیجه های جستجوی گوگل کمتر می شود مگر اینکه سایت در وضعیتی باشد که استانداردها و شرایط آن به مقدار های در نظر گرفته شده در هسته الگوریتم های گوگل نزدیک باشد. و حتی توجه به این نکته خیلی الزامی است که رقابت برای کسب رتبه بهتر در نتایج جستجوی گوگل بر پایه سطح رقبا انجام می شود و نه صرفا معیار های گوگل! به این مفهوم است که سایت شما هر قدر وضعیت بهتری در مقابل با رقبا داشته باشد رتبه بهتری در گوگل دارد هر چند در کل وضعیت کاملا خوبی نداشته باشد.

روش تعیین مقدار سختی کلمات کلیدی

چند ابزار اختصاصی برای این وسیله وجود دارد که ابزار Keyword Difficulty مجموعه Ahrefs یکی از بهترین ها است. لازم به گفتن است این ابزارها بیشتر هزینه ای است و به صورت رایگان نیستند. و حتی حتما توجه داشته باشید که با کمی دقت می توان به صورت ذهنی مقدار سختی کلمات کلیدی را دانست. مثلا کاملا مشخص است که مقدار درجه سختی کلمه سئو در مقایسه با عبارت آموزش سئو بالاتر است. مثل تصویر زیر ابزار Ahrefs Keyword Difficulty سطح سختی کلمات کلیدی را از عدد 0 تا 100 تعیین می کند که هر چه قدر به 100 نزدیک تر باشد سخت تر است.

توصیه می کنیم در زمان انتخاب کلمات کلیدی به سطح رقبای خود توجه مخصوصی داشته باشید. مثلا اگر کلمه کلیدی اصلی مد نظرتان سئو است و سایت شما قدرت لازم برای کسب رتبه در نتایج جستجوی گوگل را ندارد لازم است روی عبارات با سطح رقابت کمتر فعالیت کنید. این مسئله سبب می شود با گذشت زمان سایت شما اعتبار و قدرت لازم را برای به دست آوردن رتبه مناسب برای کلمات کلیدی سخت در نتایج جستجوی موتور جستجوگر گوگل را کسب کند.

توجه به تناسب در انتخاب کردن کلمات کلیدی

از زیاده خواهی بپرهیزید! به این مفهوم است که اگر صفحه شما مرتبط به جزئی از یک مسئله است احتیاجی نیست که روی کلمات کلیدی غیرمربوط با موضوع اصلی کار کنید. در این شکل حتی اگر موفق به کسب رتبه در نتایج گوگل بشوید که غیر ممکن است به خاطر اینکه قسمتی از مخاطبان به موضوع مد نظرشان پیدا نمی کنند سایت شما را بلافصله بیرون می آیند که این مسئله در طولانی مدت باعث زیاد شدن نرخ فرار از سایت ( Bounce Rate ) شده و به سئو سایت صدمه خواهد زد!

توجه به مقدار بازخورد در انتخاب کلمات کلیدی

اگر می خواهید بیشتر استفاده را از بازدیدهای سایتتان داشته باشید باید به اصل بازخورد توجه داشته باشید. به این شکل که بهتر است بر روی عبارت ها و کلماتی کار کنید که بیشتر هدف شما را تامین می کنند.

بیشتر بخوانید: طراحی انواع سایت های شرکتی، فروشگاهی، آموزشی، شخصی و ….. در کرج

شرکت مهندسی نرم افزار پارسیان گستر البرز:

انجام طراحی سایت در کرج ، آموزش وردپرس، آموزش سئو و طراحی اپلیکیشن اندروید و ios، طراحی انواع سایت های شرکتی، طراحی سایت فروشگاهی، آموزشی، شخصی و ….. در کرج

شرکت مهندسی نرم افزار پارسیان گستر البرز از سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را در زمینه طراحی وب سایت شروع کرد.

کیفیت کار خوب و استاندارد در کنار قیمت‌ های رقابتی باعث شد این شرکت در سرعت بسیار کمی مشتریان بسیار زیادی را جذب خود کند. به همین دلیل گسترش تعداد مشتریان باعث توسعه روزافزون خدمات و سطح کیفی این شرکت شد.

امور برنامه‌ نویسی و طراحی سایت خود طیف وسیعی از خدمات را در بر دارد. از برنامه‌ نویسی با استفاده از به روزترین زبان‌ های برنامه‌ نویسی برای اپلیکیشن‌ ها و استارت آپ‌ها گرفته تا طراحی یک سایت. به‌طور کلی خدمات اصلی این واحد عبارت اند از طراحی پلتفرم، طراحی اپلیکیشن اندروید و ios، طراحی وب سایت اختصاصی، طراحی وب سایت فروشگاهی، طراحی وب سایت شرکتی، طراحی وب سایت شخصی، سئو ، آموزش وردپرس و طراحی سایت در کرج و  ….

دیجیتال مارکتینگ قطعا نقطه طلایی تبلیغات و برندسازی است که می‌تواند یک کسب و کار و بیزینس را به اوج برساند.

هدف ما در شرکت مهندسی نرم افزار پارسیان گستر البرز، ایجاد تحول در کسب و کار شماست در واقع با داشتن وب سایت مشتریان شما متوجه می شوند که شما در کار خود چقدر حرفه ای هستید و از این روش می توانید برتری خود را نسبت به رقبای تجاری به مشتریان نشان دهید. ما در گروه البرز وب سایت، همه تلاش خود را خواهیم کرد تا با ارائه مشاوره صادقانه و حرفه ای، تمام جزئیات کلیدی کسب و کار شما را به بهترین نحو ممکن به مشتریان نشان بدهیم و شما را در داشتن یک کسب و کار اینترنتی موفق جهت ورود به بازار بزرگ تجارت الکترونیک یاری دهیم.

جهت مشاوره و ثبت درخواست خود برای هر کدام از خدمات مانند: انجام طراحی سایت در کرج و محتوا نویسی ، آموزش وردپرس و طراحی سایت در کرج و همچنین طراحی اپلیکیشن اندروید و ios و همینطور طراحی انواع سایت های شرکتی، طراحی سایت فروشگاهی ، آموزشی، شخصی و ….. در کرج و تهران میتوانید با شرکت مهندسی نرم افزار پارسیان گستر البرز در ارتباط باشید. تمامی خدمات با پشتیبانی دائمی توسط تیم ما انجام خواهد گرفت.

ارتباط با ما

_

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *