طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی - طراحی سایت های شرکتی، فروشگاهی، سئو در کرج - جهت مشاوره با ما تماس بگیرید- 09020631005 - 09020631004

ما در این مطلب به مبحث طراحی سایت شرکتی میپردازیم. جهت مشاوره و ثبت درخواست خود جهت انجام هر کدام از خدمات مانند: انجام خدمات سئو در کرج و محتوا نویسی ، سئو تکنیکال ، آموزش سئو و همچنین طراحی اپلیکیشن اندروید و ios و همینطور طراحی انواع سایت شرکتی ، فروشگاهی ، آموزشی ، شخصی و …  در کرج و تهران میتوانید با شرکت مهندسی نرم افزار پارسیان گستر البرز در ارتباط باشید. تمامی خدمات با پشتیبانی دائمی توسط تیم ما انجام خواهد گرفت.

طراحی سایت شرکتی

امروزه بیشتر شرکت‌ها و کسب و کارها برای این که در تجارت الکترونیک از رقیب های خود عقب نمانند و نیز جهت معرفی برند خود نیاز به یک طراحی وب‌ سایت شرکتی دارند. اهمیتی ندارد شرکت شما کوچک باشد یا بزرگ، تازه کار باشد یا قدیمی، برای اینکه وارد رقابت در دنیای الکترونیک بشوید باید وب‌ سایتی برای کسب و کار خود داشته باشید. در حال حاظر وب‌ سایت‌های شرکتی یکی از با اهمیت ترین و متداول ترین وب‌ سایت‌های در حال حاظر در دنیای وب شناخته شده اند. در این مقاله شما را با عملکرد این وب‌ سایت‌ ها مزایا و ویژگی‌ های آنها بیشتر آشنا خواهیم شد.

آشنایی با طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی به وب‌سایتی نامیده می‌شود که جهت معرفی یک شرکت یا واحد صنفی در محیط اینترنت استفاده خواهد شد. این طراحی سایت نشان دهنده یک موقعیت تجاری است که جهت اهداف زیادی تولید می‌شوند. با وسیع شدن ارتباطات زیادی از شرکت‌ ها جهت آسان شدن ارتباط ما بین خود و مشتریانشان تصمیم گرفته است برای کسب و کار شرکت خودشان یک وب‌ سایت طراحی نمایند تا به این نحو فاصله بین آن‌ ها و مخاطبانشان کمتر شود. با این کار تعدادی از هزینه‌ های تبلیغاتی کاهش پیدا می کند و تبلیغاتی دائمی برای شرکت خودشان انجام داده اند. بازدهی شرکت‌ هایی که دارای وب‌ سایتی جهت مجموعه خود هستند بسیار زیادتر از شرکت‌های دیگر است و همینطور به اعتبار آن‌ ها نیز هویت می بخشد.

بیشتر بخوانید: طراحی سایت دوزبانه و چندزبانه

طراحی سایت شرکتی - طراحی سایت های شرکتی، فروشگاهی، سئو در کرج

ویژگی‌های طراحی سایت شرکتی

هر سایتی در هر حوزه‌ای که فعالیت مدارد ویژگی‌های مختص به خود را دارد. از ویژگی‌ های یک وب‌ سایت شرکتی می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • از هاستینگ خوب برخوردار هستند.
 • دارای سرعت بارگذاری و لود مناسبی است.
 • واکنش گرا و ریسپانسیو هستند و با همه دستگاه‌های الکترونیکی سازگاری دارد.
 • اطلاعات کاربران و نیز خود وسایت در جای امنی محافظت می‌شود.
 • با استانداردهای روز این وب‌ سایت‌ ها مطابقت خواهد داشت.
 • گرافیک، رنگ و طراحی منحصر به‌ فردی دارد.
 • جهت بهینه‌ سازی این سایت‌ ها اصول سئو به طور صحیح رعایت می‌شود.
 • ارتباط با  مخاطبان بهینه می‌شود.
 • محصولات و خدمات به خوبی به مخاطبان معرفی می‌شود.
 • با شبکه‌ های اجتماعی تعامل خواهد داشت.

طراحی سایت شرکتی - طراحی سایت های شرکتی، فروشگاهی، سئو در کرج

امکانات  طراحی وب‌ سایت شرکتی – طراحی سایت و سئو در کرج

هر وب‌ سایتی بسته به کسب و کاری که انجام می‌دهد دارای امکاناتی برای کاربران و مشتریان خود است. تعدادی از سایت‌ ها دارای امکاناتی مشابه هم هستند و بعضی به علت نمونه خاص کسب و کار یا هدفشان قسمت های مختلفی را در طراحی وب‌ سایت خود قرار داده اند که در آخر برای رضایت مشتریان، ارائه خدمات و سرعت در روند کاری خود این اقدم را انجام داده اند. در ادامه به امکانات بیشتر طراحی سایت‌ های شرکتی اشاره خواهیم نمود.

نمایش خدمات و یا محصولات شرکتی

در اینسایت ها خدمات و محصولات شرکت‌ ها به طور دسته‌ بندی شده و مرتب در معرض دید مخاطبان قرار خواهد گرفت و اشخاصی که به دنبال اهداف ویژه ای در وب‌ سایت در حال جستجو می باشند به آسانی به چیزی که می‌خواهند دست پیدا خواهند کرد.

راهنمای استفاده از محصول یا سفارش خدمات – طراحی سایت و سئو در کرج

در کنار معرفی و نشان دادن محصولات، بروشوری از چگونگی و  روش استفاده از محصول یا سفارش خدمات به ماطبان ارائه می‌شود تا اشخاص با آگاهی بزیادتری نسبت به ثبت سفارشات خود اقدام کنند.

بیشتر بخوانید: طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت شرکتی - طراحی سایت های شرکتی، فروشگاهی، سئو در کرج

گالری تصاویر – طراحی سایت و سئو در کرج

بخشی از منوی این وب‌ سایت‌ ها به گالری تصاویر اختصاص داده شده است که در آن عکس‌ های محصولات یا شرکت‌ ها و پرسنل آن قرار داده می‌شود.

صفحه اخبار و مقالات

قسمتی از منوی این وب‌ سایت‌ ها به منتشر کردن اخبار، اطلاعات و مقالات اختصاص داده شده است. با منتشر کردن مقالاتی درباره شرکت، حوزه کاری آنها، محصولات و خدمات آن مخاطبان زیادی جهت کسب اطلاعات زیادتر به این وب‌ سایت‌ ها مراجعه خواهند کرد و در این بین با محصولات آن شرکت‌ ها هم آشنا می‌شوند.

صفحه ثبت نام در سایت

با این صفحه مخاطبان سایت می‌توانند در سایت آن شرکت عضو شوند و از محصولات یا خدمات جدید آگاه شوند و یا شامل تخفیفاتی شوند که هر چند وقت یک بار از سوی آن شرکت در مناسبت‌ های متفاوت ایجاد می‌شود.

صفحه نظرسنجی

در سایت‌ های شرکتی و تعدادی از وب‌ سایت‌های دیگر امکاناتی ایجاد شده است که مخاطبان می‌توانند نظرات، پیشنهادات و انتقادات خودشان را از تجربه خرید یا استفاده از خدمات این شرکت‌ ها در سایت ثبت کنند. با این امکان مدیران شرکت‌ ها نیز از نقاط ضعف و قوت کار خود اطلاع پیدا می کنند و جهت از بین بردن مشکلات و بهبود عملکرد خود اقدام می نمایند.

بیشتر بخوانید: طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت شرکتی - طراحی سایت های شرکتی، فروشگاهی، سئو در کرج

صفحه درباره ما – طراحی سایت و سئو در کرج

صفحه درباره ما در واقع در بیشتر وب‌سایت‌ ها مخصوصا وب‌ سایت‌ های شرکتی قرار داده شده است این صفحه در واقع تابلویی است که در آن شرکت‌ ها و هر نوع کسب و کاری در محیط اینترنت به معرفی خود و حرفه و هدف خود خواهد پرداخت. مشتریان و کاربران یک سایت مشتاق هستند بدانند هدف های شما برای کار و حرفه‌ خود چیست و از سابقه و فعالیت‌ های خودتان آشنا شوند. قطعا انتقال این شناخت به مخاطب و کاربران سایت، به هویت شرکت شما اعتبار بزیادتری می‌بخشد.

صفحه تماس با ما

قطعاً مخاطبان و کاربران هر سایتی که محصولات یا خدماتی را به آن‌ ها ارائه می کنند باید بتوانند با آن شرکت‌ ها و بیزینس‌ ها ارتباط برقرار نمایند و ایرادات احتمالی را به مدیران این وب‌ سایت‌ ها گزارش بدهند. صفحه تماس با ما این امکان را برای مخاطبان میسر می‌کند.

صفحه درگاه پرداخت

یک صفحه درگاه پرداخت امن برای کاربران چیزی است که مخاطبان شما را تبدیل به مشتریان وفادار می کند.

نماد اعتماد الکترونیک

درج نماد اعتماد الکترونیک در انتهای وب‌ سایت‌ های شرکتی بیان کننده اعتبار کسب و کار و حرفه هر شرکتی می باشد و مشتریان با دیدن این نشان بیشتر از سایت‌های دیگر به آن وب‌سایت‌ها اطمینان پیدا می کنند.

طراحی سایت شرکتی - طراحی سایت های شرکتی، فروشگاهی، سئو در کرج

پنل مدیریت حرفه‌ای – طراحی سایت و سئو در کرج

مدیران وب‌ سایت‌های شرکتی توسط پنل مدیریتی به آسانی وب‌ سایت خود را اداره خواهند کرد و با یک تیم پشتیبانی قوی و به‌روزرسانی مداوم سایت بهآسانی شرکت الکترونیکی خود را به سمت جلو می برند. با این پنل، مدیران به طور مستقیم با مشتریان ارتباط برقرار می کنند و تغییراتی را که نیاز مشتریان را برطرف می سازد در این پنل اعمال خواهند کرد البته موردهایی هم وجود دارد که تنها به وسیله ی طراحان سایت انجام شدنی هستند و تیم پشتیبانی در این مواقع پاسخگوی نیاز مدیران شرکت‌ ها خواهد بود.

طراحی وب‌ سایت شرکتی

در طراحی وب‌ سایت شرکتی مانند تمام وب‌ سایت‌ ها موردهایی از اهمیت بالایی برخوردار هستند که در زیر به آن‌ ها اشاره خواهیم کرد:

 • در طراحی وب‌ سایت‌ های شرکتی از سایت‌ های قالب آماده استفاده نکنید.
 • تمامی اصول و قوانین تأسیس یک وب‌ سایت شرکتی را رعایت نمایید.
 • طراحی سایت باید به روشی باشد که مخاطبان به آسانی از آن استفاده کنند.
 • جهت محتوای سایت از متن‌ های یونیک و غیر کپی استفاده نمایید.
 • از رنگ‌ بندی مناسب با حوزه کاری خود استفاده نمایید به طوری که به جذابیت سایت کمک نماید.
 • صفحه تماس با ما را به خوبی طراحی نموده تا اعتماد مخاطبان جلب شود و شما را یک بیزینس در دسترس تصور نمایند.
 • طراحی سایت باید به شکل واکنش‌ گرا طراحی بشود تا با همه دستگاه‌های الکترونیکی و همراه سازگاری داشته باشد.
 • از پشتیبانی قوی استفاده نمایید تا در مواقع ضروری برای از بین بردن مشکل، زمان زیادی را از دست نداده باشید.

بیشتر بخوانید: معرفی انواع وب سایت

برای طراحی سایت شرکتی به چه دلیل از وردپرس استفاده می‌کنیم؟

سیستم وردپرس به  علت اینکه از قدرتمندترین سیستم‌های مدیریت محتوا می باشد معمولاً در طراحی انواع وب‌ سایت‌ ها استفاده می شود. در این سیستم قدرتمند تعداد زیادی پلاگین با کاربردهای مختلف وجود دارد که در آخر عملکرد مناسبی را برای سایت‌ ها به ارمغان می‌آورد. قابلیت‌ های زیاد این سیستم مدیریت محتوا نسبت به دیگر سیستم‌ ها باعث به کاهش هزینه راه‌ اندازی انواع وب‌ سایت‌ها خواهد شد. انعطاف‌پذیری و امنیت وردپرس در مقایسه با دیگر سیستم‌ها نشان دهنده عملکرد مناسب و خوب آن است.

مزایای طراحی وب‌ سایت شرکتی

طراحی هر وب‌ سایتی معمولا مزیت هایی خواهد داشت که به پیشبرد آن کسب و کار و مجموعه کمک می کند. طراحی وب‌ سایت شرکتی نیز دارای مزیت هایی است در زیر به تعدادی از آن‌ها اشاره خواهیم کرد:

 • فعالیت کسب و کار ها بدون در نظر گرفتن محدوده جغرافیایی
 • فعالیت و فروش به طور شبانه‌ روزی
 • کاهش اشخاص نیروی کار و کاهش هزینه‌ های جانبی
 • افزایش مخاطبان، بازدید و بازدهی بیشتر
 • توسعه بازاریابی و تبلیغات وسیع با هزینه کم
 • تجزیه و تحلیل فرایند فروش و ارائه خدمات جهت شناخت نقاط ضعف و قوت کار

طراحی سایت شرکتی - طراحی سایت های شرکتی، فروشگاهی، سئو در کرج

تأثیر سئو در طراحی سایت شرکتی

به طور قطعی برای هر وب‌ سایتی رعایت اصول سئو اهمیت زیادی دارد. بهینه‌ تر شدن محتوای سایت ها، توجه به زیبایی‌ های بصری، از بین بردن مشکلات در فرآیندهای متفاوت سایت، استفاده از کلمات کلیدی متناسب، استفاده از لینک‌ها در متن و… باعث بهینه‌ تر شدن موتورهای جستجو، بالا بردن بازدید و پیشرفت تجارت الکترونیک می شود.

طراحی سایت شرکتی موفق

بدون تردید در دنیای پرازدحام الکترونیک سایتی موفق می شود که بتواند بهتر خود را به جامعه کاربران خود معرفی نماید و قدرت پاسخگویی بسیار زیادی داشته باشد. همینطور از سئوی بسیار خوبی برخوردار باشد و بتواند فروش محصولات یا ارائه خدمات خود را آنالیز نماید تا با صرف زمان پایین تری نسبت به رفع موانع و مشکلات موجود اقدام نماید. جذابیت و زیبایی‌ های بصری وب سایت‌ ها نیز در موفقیت آن‌ ها بسیار تاثیر خواهد گذاشت.

سخن آخر درباره طراحی سایت شرکتی

قطعا طراحی خوب یک سایت به بالا بردن بازدید و همینطور فروش و ارائه خدمات زیادتر کمک می‌کند. در این مقاله سعی داشتیم شما را با عملکرد و روش طراحی سایت شرکتی آشنا کنیم. جهت شناخت بیشتر و طراحی یک سایت قدرتمند و حرفه‌ ای قطعاً به یک تیم حرفه‌ ای نیاز دارید. شما می‌توانید با مشاوره و هم‌ فکری متخصصان گروه البرز وب سایت به تجربه خوبی در این زمینه دست پیدا نمایید.

شرکت مهندسی نرم افزار پارسیان گستر البرز:

انجام سئو در کرج ، سئو تکنیکال، آموزش سئو و طراحی اپلیکیشن اندروید و ios، طراحی انواع سایت های شرکتی، فروشگاهی، آموزشی، شخصی و ….. در کرج

شرکت مهندسی نرم افزار پارسیان گستر البرز از سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را در زمینه طراحی وب سایت شروع کرد.

کیفیت کار خوب و استاندارد در کنار قیمت‌ های رقابتی باعث شد این شرکت در سرعت بسیار کمی مشتریان بسیار زیادی را جذب خود کند. به همین دلیل گسترش تعداد مشتریان باعث توسعه روزافزون خدمات و سطح کیفی این شرکت شد.

امور برنامه‌ نویسی و طراحی سایت خود طیف وسیعی از خدمات را در بر دارد. از برنامه‌ نویسی با استفاده از به روزترین زبان‌ های برنامه‌ نویسی برای اپلیکیشن‌ ها و استارت آپ‌ها گرفته تا طراحی یک سایت. به‌طور کلی خدمات اصلی این واحد عبارت اند از طراحی پلتفرم، طراحی اپلیکیشن اندروید و ios، طراحی وب سایت اختصاصی، طراحی وب سایت فروشگاهی، طراحی وب سایت شرکتی، طراحی وب سایت شخصی، سئو و ….

دیجیتال مارکتینگ قطعا نقطه طلایی تبلیغات و برندسازی است که می‌تواند یک کسب و کار و بیزینس را به اوج برساند.

هدف ما در شرکت مهندسی نرم افزار پارسیان گستر البرز، ایجاد تحول در کسب و کار شماست در واقع با داشتن وب سایت مشتریان شما متوجه می شوند که شما در کار خود چقدر حرفه ای هستید و از این روش می توانید برتری خود را نسبت به رقبای تجاری به مشتریان نشان دهید. ما در گروه البرز وب سایت، همه تلاش خود را خواهیم کرد تا با ارائه مشاوره صادقانه و حرفه ای، تمام جزئیات کلیدی کسب و کار شما را به بهترین نحو ممکن به مشتریان نشان بدهیم و شما را در داشتن یک کسب و کار اینترنتی موفق جهت ورود به بازار بزرگ تجارت الکترونیک یاری دهیم.

جهت مشاوره و ثبت درخواست خود برای هر کدام از خدمات مانند: انجام سئو در کرج و محتوا نویسی ، سئو تکنیکال و همچنین طراحی اپلیکیشن اندروید و ios و همینطور طراحی انواع سایت های شرکتی، طراحی سایت فروشگاهی ، آموزشی، شخصی و ….. در کرج و تهران میتوانید با شرکت مهندسی نرم افزار پارسیان گستر البرز در ارتباط باشید. تمامی خدمات با پشتیبانی دائمی توسط تیم ما انجام خواهد گرفت.

ارتباط با ما

_

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *