طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت اختصاصی -سئو و طراحی سایت های شرکتی، فروشگاهی، سئو در کرج - جهت مشاوره با ما تماس بگیرید- 09020631005 - 09020631004

ما در این مطلب به مبحث طراحی سایت اختصاصی میپردازیم. جهت مشاوره و ثبت درخواست خود جهت انجام هر کدام از خدمات مانند: انجام خدمات سئو در کرج و محتوا نویسی ، سئو تکنیکال ، آموزش سئو و همچنین طراحی اپلیکیشن اندروید و ios و همینطور طراحی انواع سایت شرکتی ، فروشگاهی ، آموزشی ، شخصی و …  در کرج و تهران میتوانید با شرکت مهندسی نرم افزار پارسیان گستر البرز در ارتباط باشید. تمامی خدمات با پشتیبانی دائمی توسط تیم ما انجام خواهد گرفت.

طراحی سایت اختصاصی

در دنیای تجارت الکترونیک وب‌ سایت‌ های خیلی زیادی وجود دارد که هر کدام در نوع خود خاص و ویژه است. اگر برای راه‌ اندازی وب‌ سایت خود آغاز به جستجو و تحقیق در فضای اینترنت کردید، باید با سایت‌ هایی رو به رو می شوید که گرافیک خیلی جذاب و چشم‌نوازی دارد و کل خصوصیت های یک سایت خوب و عالی را دارا می‌ باشند و حتماً سرعت خیلی خوبی هم دارند. شاید بخواهید که شما هم کسب‌ و کار خود را به شکلی خاص و جذاب آغاز کنید به روشی که مخاطبانتان در سایت و فضای کسب‌ و کارتان همین حس شما را داشته باشند. باید با طراحی سایت اختصاصی برای کسب‌ و کار خود به این هدف اصلی دست پیدا خواهید کرد. در این مقاله می خواهیم شما را با مفهوم سایت اختصاصی، فرق آن با بقیه سایت‌ ها و مزیت های آن آشنا کنیم.

آشنایی با سایت اختصاصی – سئو و طراحی سایت در کرج

طراحی سایت اختصاصی از انواع طراحی وب‌ سایت هست که با زبان برنامه‌ نویسی مشخصی بر اساس احتیاج ها و درخواست مشتری و سفارش دهنده وب‌ سایت نوشته می‌شود. در این روش طراحی که به وسیله ی کارشناسان و متخصصین وب در شرکت‌ های طراحی وب‌ سایت صورت می گیرد صفر تا صد دیزاین، کدنویسی و پیاده‌ سازی سایت بر اساس درخواست و سلیقه صاحب سایت و مناسب با کسب و کار او صورت می گیرد. طراحی سایت اختصاصی بیشتر برای کسب و کارهایی خوب است که بخواهند محصولات و خدمات ویژه ای را به مشتریان عرضه دهند و هم مخاطبان بسیاری دارند.

بیشتر بخوانید: طراحی سایت خبری

فرق طراحی ساخت اختصاصی با سایت سازها یا قالب‌ های آماده – سئو و طراحی سایت در کرج

سایت سازها یا قالب‌ های آماده به وب‌ سایت‌ هایی می گویند که از قبل ساخته شده و به طور آماده در اختیار متقاضی وب‌ سایت قرار می‌گیرد. استفاده از این روش طراحی سایت سبب صرفه‌ جویی در هزینه و زمان می‌شود؛ چون از قبل آماده بوده است و هر شخصی برای آغاز کسب و کار خود می‌تواند در عرض چند ساعت به آسانی آن را نصب و اجرا کند. سایت‌ سازها یا قالب‌ های آماده نسبت به سایت‌ های اختصاصی هزینه کمی دارند که علت آن هم متقاضی بسیاری دارد و فروش گسترده آن است. این قالب‌ ها نسبت به سایت‌ های اختصاصی امنیت کمی دارند البته بحث امنیت قالب‌ های آماده در موردی صدق می کند که آن وب‌ سایت از اعتبار کافی ندارد. در مقابل سایت‌ های اختصاصی هم امنیت و هم سرعت خیلی خوبی را عرضه می‌دهند.

در سایت‌ های آماده برخلاف سایت‌ های اختصاصی این قابلیت را ندارند که بعد از مدتی بسته به احتیاج مدیر سایت بتوان شکل وب‌ سایت را تغییر داد و این محدودیت به شدت آن را از چشم متقاضیان که کسب و کار خاص و پیشرفته تری نسبت به بقیه دارند، می‌اندازد. اما شکل برخی از قالب‌ های آماده را می‌توان تغییر داد؛ اما سختی هایی دارد که به وسیله ی افراد معمولی قابل اجرا نیست. این قالب‌ ها به خاطر اینکه متقاضیان زیادی دارد امکان دارد وب‌ سایت‌ های بسیاری را پیدا کند که شکلی یکسان داشته باشند و این مانع از خاص بودن آن‌ ها می‌شود.

و حتی طرح‌ ها و رنگ‌ های این نوع قالب‌ ها امکان دارد با هر محصولی تطابق نداشته باشد. در صورتی که سایت‌ هایی که اختصاصی ساخته می‌شوند تطابق با برند و سلیقه هر کسب و کاری طراحی می‌شوند. در این سایت‌ ها تغییرات طراحی و رنگ‌ ها بدون محدودیت است و به آسانی انجام می‌شود.

سایت نیمه اختصاصی

سایت‌ های نیمه اختصاصی سایت‌ هایی هستند که قسمتی از طراحی آن از قبل آماده بوده است و قسمت دیگر آن بستگی به سلیقه و درخواست متقاضی به وسیله ی طراح تغییر می‌کند و بهینه سازی می‌شود. این سایت‌ ها به خاطر آماده بودن قسمتی از آن به وقت کمتری نسبت به سایت‌ های اختصاصی احتیاج دارند و حتی نسبت به سایت‌ های اختصاصی که از پایه ساخته می‌شوند هزینه کمتری هم دارند؛ چون برای طراحی آن احتیاج به یک تیم طراحی که کل کدنویسی‌ ها را از پایه انجام دهد، نیست و این علتی است که خیلی از کسب‌ و کارها از این روش طراحی استفاده می‌ کنند.

اگر از سایت نیمه اختصاصی استفاده می‌کنید باید بدانید که خیلی از سایت‌ های موجود در فضای وب شبیه سایت شما است مثل قالب‌ های آماده و این شاید از این موضوع خوشتان نیاید. درمورد امنیت این سایت‌ ها در هنگام احتیاج می‌توان با استفاده از پلاگین‌های امنیتی، امنیت سایت را زیاد کرد.

مزیت های طراحی سایت اختصاصی

طراحی خاص و عالی

در سایت اختصاصی سفارش دهنده سایت کل مواردی که دوست دارد در وب‌ سایت او وجود داشته باشد را به طراحان سایت خود می گوید و متخصصین و طراحان کل موارد را از پایه بر اساس احتیاج ها، سلیقه و درخواست صاحب وب‌ سایت کدنویسی می‌ کنند. حتی رنگ‌ ها و المان‌ های مورد نظر او را به طراحی سایت اضافه می کند. بر این اساس سایتی طراحی می‌شود که شبیه به آن در هیچ وب‌ سایتی ندیده اید و مخصوص برای همان کسب و کار ساخته شده است. البته سفارش دهنده قبل از اینکه خواسته‌ های خود را به طراح بگوید از مشاوران گروه طراحی استفاده می کند تا سایتی که سفارش می‌ دهد بر اساس محصول، لوگو و یا خدمتی باشد که آن کسب و کار عرضه می‌دهد. با این روش سایتی که ساخته می‌شود به هرگز کپی‌ برداری از سایت‌ های دیگر نیست.

امنیت و سرعت بالا

سایت‌ های اختصاصی از امنیت و سرعت خیلی خوبی برخوردار است. امنیت سایت‌ های اختصاصی یکی از مزایای بارز آن حساب می شود و چون کل قسمت های سایت اختصاصی از پایه به وسیله ی طراح کدنویسی می‌شود امنیت آن نسبت به بقیه انواع طراحی سایت‌ ها خیلی زیاد خواهد بود. در اصل این نوع سایت‌ ها نسبت به انواع حملات از طرف سایت‌ های دیگر، مقاوم است. این نوع سایت‌ ها برای وب‌سایت‌ هایی که به علت های دیگر در طول زمان مورد حملات احتمالی هکر ها قرار می‌گیرند، خیلی خوب است.

امکان گسترش سایت

شرایط کسب‌ و کارها امکان دارد با گذشت زمان تغییراتی داشته باشد که به نسبت آن تغییرات، تحولی در سایت فروش هم حتما انجام شود. سایت‌ های اختصاصی به خاطر اینکه تماماً به وسیله ی طراح کدنویسی می‌ شوند و طراح به کل قسمت های آن دسترسی دارد به آسانی بعد از مدتی در هنگام احتیاج و یا درخواست صاحب سایت امکان گسترش و ارتقا سایت را در اختیار او قرار می‌ دهند. این روش امکان دارد هر چند وقت رخ بدهد و کسب و کاری که از یک سایت اختصاصی برای تجارت خود استفاده می‌کند بدون نگرانی از این که آیا به وقت احتیاج می‌تواند دستی به سر و روی فروشگاه خود بزند؟ این تغییرات را انجام دهد.

پشتیبانی شبانه‌ روز – سئو و طراحی سایت در کرج

گروه طراحی که سایتی اختصاصی برای مشتری ایجاد می‌کند وظیفه دارد که یک گروه پشتیبانی خیلی قوی بعد از طراحی سایت و تحویل آن به متقاضی عرضه دهد. در اصل کار اصلی گروه طراحی سایت اختصاصی از اینجا به بعد آغاز می‌شود. گروه پشتیبانی همراه و همگام با مدیر وب‌ سایت گام به گام جلو می‌ رود و سعی می‌کند کل احتیاج های مدیر سایت و کاربران آن وب‌ سایت و کسب و کار را حل کند از این جهت با طراحی سایت اختصاصی خیال کل مدیران کسب و کارها آسوده خاطر کرده است و دغدغه رفع مشکلات احتمالی را ندارد.

بیشتر بخوانید: طراحی سایت فروشگاهی

جمع بندی درمورد سایت اختصاصی – سئو و طراحی سایت در کرج

برای راه‌ اندازی کسب و کار دیجیتال و ورود به تجارت الکترونیک بستگی به بودجه و آینده‌ ای که برای کسب و کار و وب‌ سایت خود در نظر گرفته اید می‌توانید تصمیم بگیرید که چه روش طراحی سایتی برای شما خوب و کارآمد خواهد بود. با طراحی سایت اختصاصی باید شما سایتی متفاوت و خاص نسبت به رقبای خود دارید. با یک سایت اختصاصی شما می‌توانید برای برنده شدن در حیطه کسب و کارتان پیش بروید و با عالی ترین روش‌ ها کسب و کار خود را در فضای مجازی به کاربرانتان معرفی کنید. البته طراحی سایت اختصاصی چون از پایه و به طور دستی طراحی می‌شود امکان دارد راه طولانی را طی کند اما در آخر آن چیزی که به دست سفارش دهنده سایت می‌رسد، رضایت او را جلب می کند.

شرکت مهندسی نرم افزار پارسیان گستر البرز:

انجام سئو در کرج ، سئو تکنیکال، آموزش سئو و طراحی اپلیکیشن اندروید و ios، طراحی انواع سایت های شرکتی، فروشگاهی، آموزشی، شخصی و ….. در کرج

شرکت مهندسی نرم افزار پارسیان گستر البرز از سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را در زمینه طراحی وب سایت شروع کرد.

کیفیت کار خوب و استاندارد در کنار قیمت‌ های رقابتی باعث شد این شرکت در سرعت بسیار کمی مشتریان بسیار زیادی را جذب خود کند. به همین دلیل گسترش تعداد مشتریان باعث توسعه روزافزون خدمات و سطح کیفی این شرکت شد.

امور برنامه‌ نویسی و طراحی سایت خود طیف وسیعی از خدمات را در بر دارد. از برنامه‌ نویسی با استفاده از به روزترین زبان‌ های برنامه‌ نویسی برای اپلیکیشن‌ ها و استارت آپ‌ها گرفته تا طراحی یک سایت. به‌طور کلی خدمات اصلی این واحد عبارت اند از طراحی پلتفرم، طراحی اپلیکیشن اندروید و ios، طراحی وب سایت اختصاصی، طراحی وب سایت فروشگاهی، طراحی وب سایت شرکتی، طراحی وب سایت شخصی، سئو و ….

دیجیتال مارکتینگ قطعا نقطه طلایی تبلیغات و برندسازی است که می‌تواند یک کسب و کار و بیزینس را به اوج برساند.

هدف ما در شرکت مهندسی نرم افزار پارسیان گستر البرز، ایجاد تحول در کسب و کار شماست در واقع با داشتن وب سایت مشتریان شما متوجه می شوند که شما در کار خود چقدر حرفه ای هستید و از این روش می توانید برتری خود را نسبت به رقبای تجاری به مشتریان نشان دهید. ما در گروه البرز وب سایت، همه تلاش خود را خواهیم کرد تا با ارائه مشاوره صادقانه و حرفه ای، تمام جزئیات کلیدی کسب و کار شما را به بهترین نحو ممکن به مشتریان نشان بدهیم و شما را در داشتن یک کسب و کار اینترنتی موفق جهت ورود به بازار بزرگ تجارت الکترونیک یاری دهیم.

جهت مشاوره و ثبت درخواست خود برای هر کدام از خدمات مانند: انجام سئو در کرج و محتوا نویسی ، سئو تکنیکال و همچنین طراحی اپلیکیشن اندروید و ios و همینطور طراحی انواع سایت های شرکتی، طراحی سایت فروشگاهی ، آموزشی، شخصی و ….. در کرج و تهران میتوانید با شرکت مهندسی نرم افزار پارسیان گستر البرز در ارتباط باشید. تمامی خدمات با پشتیبانی دائمی توسط تیم ما انجام خواهد گرفت.

ارتباط با ما

_

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *