با خدمات سئو برترین رتبه گوگل را کسب کنید

خدمات سئو در کرج - سئو تکنیکال و فروشگاهی - آموزش- محتوا نویسی - تماس: 09020631004 - 09020631005 - البرز وب سایت

ما در این مطلب به مبحث با خدمات سئو برترین رتبه گوگل را کسب کنید میپردازیم. جهت مشاوره و ثبت درخواست خود جهت انجام هر کدام از خدمات مانند: انجام خدمات سئو در کرج و محتوا نویسی ، سئو تکنیکال ، آموزش سئو و همچنین طراحی اپلیکیشن اندروید و ios و همینطور طراحی انواع سایت شرکتی ، فروشگاهی ، آموزشی ، شخصی و …  در کرج و تهران میتوانید با شرکت مهندسی نرم افزار پارسیان گستر البرز در ارتباط باشید. تمامی خدمات با پشتیبانی دائمی توسط تیم ما انجام خواهد گرفت.

با خدمات سئو برترین رتبه گوگل را کسب کنید

دنیای کنونی را می توانیم در یک کلمه وصف نمائیم، رقابت!

در جهان پر رقابت کسب ‌و کار از هیچ فرصتی نباید گذشت. گوگل بازاری بزرگ را در اختیار همه کسب‌ و کارها گذاشته است.

در صورتی که به حوزه بازاریابی آنلاین وارد شده اید و دارای فروشگاه اینترنتی می باشید یا حتی اگر وب سایت شخصی دارید، بازدید از سایت و فروش دو مورد خیلی کلیدی برای شما خواهد بود.

روش های گوناگونی برای افزایش یافتن بازدید وب سایت، فروختن کالاها و خدمات وجود دارد.

از روش هایی که در دهه اخیر سبب رشد چشمگیر خیلی از کسب و کارها شده سئو، و بهتر دیده شدن در گوگل را می توان نام برد.

اگر سئو نباشد یک وب‌ سایت نمی تواند به ‌طور صحیحی در نتایج گوگل مشاهده شود. بر همین اساس در صورتی که یک موتور جستجو مثل گوگل نتواند وب ‌سایت شما را ببیند، مطمئن باشید که کاربران هم محتوای سایت شما را نخواهند یافت.

در اینجا خدمات سئو ، سئو تکنیکال و راه های بهینه سازی برای گوگل اهمیت بسیاری خواهد یافت. مشاهده شدن بیشتر، جذب کلیک، زیاد شدن فروش، برندینگ و  به غول جهان اینترنت تبدیل شدن به کمک سئو کاملا در دسترس همگان می باشد. و البته این فقط یک طرف ماجراست…

نکته ی مهم و حائز اهمیت این می باشد که خدمات سئو به وسیله شرکتها و اشخاص فریلنس با کیفیت یکسان انجام نمی شود. اندازه تجربه شرکت، توانایی تیم اجرایی اشخاص، تسلط کامل داشتن به بروزترین آپدیت الگوریتم های گوگل و ارائه دادن بیشترین سطح استاندارد در این حیطه خیلی مهم و اثرگذار می باشد.

خدمات سئو در کرج - سئو تکنیکال و فروشگاهی - آموزش- محتوا نویسی - تماس: 09020631004 - 09020631005 - البرز وب سایت

مشاوره سئو توسط شرکت مهندسی نرم افزار پارسیان گستر البرز

به وسیله مشاوره سئو سایت خود را با کمترین هزینه سئو کنید.

با بهره گرفتن از خدمات مشاوره ای سئو پارسیان گستر البرز، به شکل ماهیانه یا هفتگی برنامه کاری خودتان را دریافت خواهید کرد. از اشکالات و نقطه قوتهای سایتتان آگاه خواهید شد و بهترین راه حل های بهبود سئو سایت در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

در این راه دیجیتال مارکترهای ما به منظور حفظ رتبه‌ های کسب شده همراه شما می باشند و جهت هر اندازه بهتر شدن سایت، برایتان راهنمایی های تخصصی را ارائه خواهند داد. این راهنمایی ها به صورت مشاوره سئو هستند و نکات طلایی را به منظور رشد کردن سایت شما از آنالیزها خارج می کند.

مشاوران مجرب شرکت مهندسی نرم افزار پارسیان گستر البرز راه هموار رسیدن به رتبه های بالای گوگل را برای شما روشن خواهند کرد.

علت استفاده از مشاوره سئو در کرج چیست؟

بهترین سئو کار برای سایت هر فرد خود آن شخص است! سئو مجموعه ای از راهکارها و ترفندهای ساده می باشد که با توجه به وضعیت هر وب سایت برای آن انجام می گیرد.

پایه اساسی سئو سایت تولید محتوا و همچنین بهینه سازی محتوای سایت می باشد که قطعا خود شما که در آن زمینه متخصص می باشید. قادر هستید محتوای بسیار مفیدی را تولید نمائید.

ولی به منظور اینکه بتوانید از محتوا هایی که تولید کرده اید و پتانسیلی که در سایتتان هست استفاده نمائید، به یک مشاور سئو احتیاج دارید تا با توجه به موقعیت های گوناگون و وضعیت سایت، راه حل های بهینه سازی را با شما در میان بگذارد  و با بهره گیری از ابزار های تخصصی سئو، آنالیز هفتگی یا ماهیانه سئو برایتان ارائه دهد.

استفاده کردن از مشاوره های سئو در کرج مرتب یک کارشناس seo می تواند بیشتر ایرادات سایت را رفع نماید و در هزینه های سایت نیز شدیدا صرفه جویی بشود.

خدمات سئو در کرج - سئو تکنیکال و فروشگاهی - آموزش- محتوا نویسی - تماس: 09020631004 - 09020631005 - البرز وب سایت

مشاوره سئو در کرج دارای چه خدماتی می باشد؟

  1. آموزش سئو در برگزیدن واژه های کلیدی
  2. آنالیز هفتگی یا ماهانه سئو سایت
  3. ارائه کرده یک برنامه کاری با دقت به صورت ماهیانه
  4. آموزش دادن مفهوم های پیشرفته

مرحله های اجرا کردن خدمات سئو و بهینه کردن سایت به وسیله تیم سئو شرکت مهندسی نرم افزار پارسیان گستر البرز

با یک برنامه دقیق، کارهای ما در زمینه طراحی سایت، تولید محتوا و لینک‌ سازی، دارای هدف و ارزش خواهند شد.

جهت رسیدن به یک استراتژی اجرایی و در انتها پیروزی یک پروژه سئو، به شناخت اهداف کسب و کار، آنالیز کردن رقیب ها و تحلیل رفتار کاربران نیازمند می باشیم.

این برنامه از ۱۰ قدم اصلی شکل گرفته که با بهره ‌گرفتن از دانش و تجربه کارشناسان پارسیان گستر البرز به شکل کاملا اختصاصی برای کسب و کارهای شما انجام می گیرد.

۱- چک کردن و تحلیل با دقت شرایط فعلی پروژه

در شروع پروژه سئو سایت مسائلی هست که در مقدار نتیجه‌ گیری و برنامه انتخابی برای انجام سئو اثرگذار می باشد.

موضوعاتی مانند سابقه دامنه در جذب بک ‌لینکها، اندازه امتیاز اسپم دامنه، کیفیت محتوای سایت (کپی یا به صورت ویژه)، وجود تگهای پنهان در سایت، تکرار بی ‌جهت در بهره گیری از تگهای اساسی و… شناختن اهداف کسب و کار و چک کردن شرایط فعلی سایت با بهره گیری از داده ‌های آماری و ابزارهای کاربردی انجام می پذیرد.

۲- تدوین روش و استراتژی

وب ‌سایت شما یا به بیان دیگر کسب ‌و کار شما چه رقیب هایی دارد؟ مخاطبان شما کجا می باشند و در چه فضایی کار باید انجام پذیرد؟

اندازه بودجه برای اجرا کردن خدمات سئو چقدر است؟ مدت زمانی برای نتیجه گرفتن نیاز می باشد؟

مقدار محتوا جهت فعالیت شما احتیاج می باشد و… جواب همه ی این پرسش ها، استراتژی نهایی ما جهت بهینه ساختن وب سایت شما را تعیین خواهد کرد.

۳- آنالیز کردن رقیبان – سئو در کرج

یکی از مراحل سئو که می بایست در نظر گرفته شود، آنالیز رقبا می باشد. نتایج گوناگون گوگل بر اساس امتیازی که سایت های گوناگون کسب می کنند به نمایش گذاشته می شوند.

تحلیل و چک کردن رقیبان می تواند کمک کننده شما باشد تا در این مسابقه موفق شوید. آنالیز کردن و تحلیل رقیبان یکی از خدمات سئو شرکت مهندسی نرم افزار پارسیان گستر البرز می باشد که برای مشتریان به شکل مداوم انجام می پذیرد.

۴- تحقیق کردن و خارج کردن واژه های کلیدی

این کار به اندازه ای مهم می باشد که بعضی ها تمام فرایند سئو را با آن یکسان می بینند. بدون دارا بودن واژه کلیدی مناسب، کاربران نمی توانند سایت شما را پیدا کنند. بهینه سازی سایت تخصصی به معنای استفاده هوشمندانه از واژه های کلیدی می باشد. خارج کردن، انتخاب کردن و اولویت بندی استفاده از واژه های کلیدی، در سئو درونی و بیرونی اهمیت بسیاری دارد.

تحلیل واژه های کلیدی برای همه ی کسب و کارها لازم می باشد. چون عرصه ای می باشد که رقیبان هم در آن فعالیت دارند و بدون برنامه نباید از آن بهره برد. شرکت مهندسی نرم افزار پارسیان گستر البرز بر اساس مخاطب، کارکرد رقبا و مقدار سختی و آسانی، واژه های کلیدی مناسب را به شما توصیه خواهد کرد.

۵- برنامه ی محتوایی و برنامه ریزی آن

در این قسمت سراغ یک برنامه ی محتوا کامل و قدرتمند می رویم. یعنی اینکه قادر به تولید کردن چه چیزهایی هستیم که نقش توپخانه سئو را اجرا نماید.

در انتها با مجموعه کارهای دیگری به یک تقویم محتوایی (Content Calendar) مرتب خواهیم رسید که نشان دهنده این خواهد بود که این محتواها به وسیله چه شخصی و در چه زمانی می بایست تولید بشوند.

این همه ی راه نمی باشد. بیشتر احتیاج است که محتواهای سئو درجه ۱ برای صفحات لندینگ تولید کنیم. این عمل به صورت کاملا تخصصی می باشد و ما در تیم خودمان افردای را داریم که قادر هستند جادو کنند. در واقع با کمک کشف کیوردهای LSI و Subtopicهای مربوط به یک کلمه چنان محتوایی تولید کنند که اطمینان حاصل کرده باشیم گوگل به آن علاقه خواهد داشت.

در صورتی که دارای تیم محتوا باشید ما به شما کمک خواهیم کرد که این راه را پیش ببرید، چنانچه تیم محتوا نداشته باشید همه ی این مرحله را ما بر عهده خواهیم گرفت.

۶- سئو تکنیکال (Technical SEO)

این مرحله هم دارای حساسیت خودش می باشد؛ حساسیت ماجرا به این بر می گردد که اغلب مواقع برای اجرا کردن سئو تکنیکال احتیاج می باشد که به مذاکره با تیم طراحی سایت ورود پیدا کنیم. این پروسه در اغلب موارد با چالش روبرو می‌شود. ولی از آن جا که ما نیز تیم Developer داریم با ادبیات و روش ارتباط با متخصصین این زمینه به طور کامل آشنا می باشیم و سعی می‌کنیم فضای همکاری به وجود آوریم که برای همه مفید باشد.

برای سئو تکنیکال اول ساختارهای لندینگ‌ها و احتیاجات تکنیکال تحلیل شده و در انتها به یک نقشه راه برای اجرا کردن سئو تکنیکال خواهد انجامید. این مراحل به شکل خلاصه وار عبارتند از:

  • چک کردن ساختارها و احتیاجات فنی
  • تعامل همکاری با تیم فنی
  • اجرا کردن همه ی موارد تکنیکال

۷- سئو درونی (on page seo)

وب سایت شما به صورت تخصصی چک شده و همه ی موارد قابل بهینه سازی به صورتیک فایل ارائه می گردد.

اغلب این موارد به وسیله تیم سئو وردپرس انجام می گردد و بعضی از مواردی که از کنترل تیم سئو وردپرس خارج می باشد (مانند وب‌ سایت های طراحی شده با زبان ASP ) کمک تیم طراحی سایت را لازم دارد.

این فرآیند به صورت عمده یک بار انجام شده، البته در موارد به خصوص و در آپدیت ها، تکرار می شود.

۸- ساختن لینک

ما برای این عمل تجربه ی بسیاری جمع آوری کرده ایم. در واقع میدانیم ساختن لینک‌ را در چه موقعی آغاز کنیم. چه وب‌ سایت ‌هایی مفید و چه وب ‌سایت‌هایی مضر می باشند. چطور یک رپرتاژ حرفه‌ ای تولید کنیم که اعتماد گوگل را جلب نماید و واقعی به نظر برسد.

کار آنالیز ساخت لینک‌ رقبا را نیز زیر نظر خواهیم داشت که غافلگیر نشویم. یک لینک ‌سازی کامل می تواند به فرایند سئو سایت به صورت دلچسبی سرعت ببخشد. این مراحل به طور خلاصه وار عبارتند از:

  • استراتژی ساختن لینک
  • ساخت رپرتاژهای حرفه‌ ای و مرتب
  • اجرا کردن ساخت لینک ‌به صورت مستمر

۹- آموزش سئو در کرج

بر اساس تجربه ای که ما داریم، شرط پیروز شدن در پروژه‌ها به وجود آوردن تعامل و اعتماد می باشد.

برای رسیدن به این تعامل آن چه از سئو احتیاج دارید  را بدون مخفی کردن هیچ فوت کوزه ‌گری برای شما آموزش خواهیم داد. رسیدن به نتایج گوگل به ارتباط محکم میان شرکت مهندسی نرم افزار پارسیان گستر البرز و شما احتیاج دارد.

۱۰- گزارش دادن

به وسیله تهیه کردن گزارش‌ های مستمر خیال شما را از اینکه در مسیر صحیحی هستیم راحت می کنیم.

شرکت مهندسی نرم افزار پارسیان گستر البرز:

انجام سئو در کرج ، سئو تکنیکال، آموزش سئو و طراحی اپلیکیشن اندروید و ios، طراحی انواع سایت های شرکتی، فروشگاهی، آموزشی، شخصی و ….. در کرج

شرکت مهندسی نرم افزار پارسیان گستر البرز از سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را در زمینه طراحی وب سایت شروع کرد.

کیفیت کار خوب و استاندارد در کنار قیمت‌ های رقابتی باعث شد این شرکت در سرعت بسیار کمی مشتریان بسیار زیادی را جذب خود کند. به همین دلیل گسترش تعداد مشتریان باعث توسعه روزافزون خدمات و سطح کیفی این شرکت شد.

امور برنامه‌ نویسی و طراحی سایت خود طیف وسیعی از خدمات را در بر دارد. از برنامه‌ نویسی با استفاده از به روزترین زبان‌ های برنامه‌ نویسی برای اپلیکیشن‌ ها و استارت آپ‌ها گرفته تا طراحی یک سایت. به‌طور کلی خدمات اصلی این واحد عبارت اند از طراحی پلتفرم، طراحی اپلیکیشن اندروید و ios، طراحی وب سایت اختصاصی، طراحی وب سایت فروشگاهی، طراحی وب سایت شرکتی، طراحی وب سایت شخصی، سئو و ….

دیجیتال مارکتینگ قطعا نقطه طلایی تبلیغات و برندسازی است که می‌تواند یک کسب و کار و بیزینس را به اوج برساند.

هدف ما در شرکت مهندسی نرم افزار پارسیان گستر البرز، ایجاد تحول در کسب و کار شماست در واقع با داشتن وب سایت مشتریان شما متوجه می شوند که شما در کار خود چقدر حرفه ای هستید و از این روش می توانید برتری خود را نسبت به رقبای تجاری به مشتریان نشان دهید. ما در گروه البرز وب سایت، همه تلاش خود را خواهیم کرد تا با ارائه مشاوره صادقانه و حرفه ای، تمام جزئیات کلیدی کسب و کار شما را به بهترین نحو ممکن به مشتریان نشان بدهیم و شما را در داشتن یک کسب و کار اینترنتی موفق جهت ورود به بازار بزرگ تجارت الکترونیک یاری دهیم.

جهت مشاوره و ثبت درخواست خود برای هر کدام از خدمات مانند: انجام سئو در کرج و محتوا نویسی ، سئو تکنیکال و همچنین طراحی اپلیکیشن اندروید و ios و همینطور طراحی انواع سایت های شرکتی، طراحی سایت فروشگاهی ، آموزشی، شخصی و ….. در کرج و تهران میتوانید با شرکت مهندسی نرم افزار پارسیان گستر البرز در ارتباط باشید. تمامی خدمات با پشتیبانی دائمی توسط تیم ما انجام خواهد گرفت.

ارتباط با ما

_

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *