طراحی سایت شخصی

طراحی سایت شخصی -سئو و طراحی سایت های شرکتی، فروشگاهی، سئو در کرج - جهت مشاوره با ما تماس بگیرید- 09020631005 - 09020631004

ما در این مطلب به مبحث طراحی سایت شخصی میپردازیم. جهت مشاوره و ثبت درخواست خود جهت انجام هر کدام از خدمات مانند: انجام خدمات سئو در کرج و محتوا نویسی ، سئو تکنیکال ، آموزش سئو و همچنین طراحی اپلیکیشن اندروید و ios و همینطور طراحی انواع سایت شرکتی ، فروشگاهی ، آموزشی ، شخصی و …  در کرج و تهران میتوانید با شرکت مهندسی نرم افزار پارسیان گستر البرز در ارتباط باشید. تمامی خدمات با پشتیبانی دائمی توسط تیم ما انجام خواهد گرفت.

طراحی سایت شخصی

هرچند در حال حاضر با روی کار آمدن شبکه‌های اجتماعی، از طراحی سایت‌های شخصی کمتر استقبال می کنند؛ ولی برای برخی از افراد وجود یک طراحی وب‌سایت شخصی با دامنه‌ای که به نام خودشان باشد خیلی کارآمدتر از صفحه های فضاهای مجازی می باشد. ممکن است شما هم تا کنون به این فکر کرده باشید که برای حرفه یا موقعیت اجتماعی‌تان یک سایت شخصی راه‌اندازی نمائید. در این مطلب تصمیم داریم درمورد موارد کاربرد سایت شخصی، امکانات و ویژگی‌های آن زیادتر حرف بزنیم، ولی پیش از هر چیزی توصیفی از سایت شخصی ارائه می کنیم.

آشنا شدن با طراحی سایت شخصی

طراحی سایت‌های شخصی صفحه های در فضای وب می باشند که به وسیله یک فرد اداره می گردند. به طور معمول هر فرد در صفحه شخصی خودش موضوعات شخصی خودش را برای کاربران و مخاطبانش ارائه می کند. سایت‌های شخصی مرتبط با سازمان‌ها، شرکت‌ها یا مؤسسات خاصی نمی باشند بلکه منحصراً برای یک شخص خاص طراحی و راه‌اندازی شده اند. راه‌اندازی وب‌ سایت‌های شخصی می‌توانند شیوه مناسبی برای به اشتراک گذاری افکار، نظرات، عقاید شخصی، بیوگرافی، رزومه‌ها و مهارت‌های اشخاص باشد.

آشنا شدن با کاربردهای طراحی سایت شخصی – طراحی سایت و سئو در کرج

رزومه

ممکن است یکی از کاربردهای اصلی طراحی سایت‌های شخصی به وجود آوردن یک رزومه آنلاین باشد. اشخاص در سایت خود با توضیح کوتاهی درمورد خود و ارائه رزومه، سابقه کاری و تحصیلی خود، گواهی‌ نامه‌ها و افتخارات خودشان را به اشتراک می‌گذارند و یک رزومه آنلاین می سازند. توسط این رزومه آن‌ها می‌توانند موقعیت‌های شغلی زیادی را برای خود به وجود آورند. اغلب فریلنسرها این شیوه را برای تبلیغ کار و حرفه خود مورد استفاده قرار می دهند.

بیشتر بخوانید: طراحی سایت خدماتی

مقاله ها

از کاربردهای سایر طراحی سایت‌های شخصی انتشار مقاله ها، تحقیق های علمی، ترجمه‌ها و پژوهش‌ها می باشد. انتشار مقاله ها و پژوهش‌ های گوناگون در طراحی سایت شخصی اشخاص، سبب دسترسی مخاطبان به آن‌ها شده و همینطور سبب شناخت افراد گوناگون از زمینه کاری یا علاقه‌مندی این اشخاص می‌شود و هم بازدید سایت شخصی آن‌ها را افزایش می دهد.

وبلاگ

وبلاگ‌ها از انواع وب‌سایت‌های شخصی می باشند که در آن اشخاص عقاید، تفکر، تجربه‌ها و سفرنامه‌هایشان را با دامنه‌ای به نام خود انتشار می دهند. اشخاص در وبلاگ خود امکان تبادل نظر با کاربران خودشان را دارند و این تعامل سبب می‌شود مخاطبان زیادی را جذب نمایند، البته منتشر کردن مستمر مطالب و رعایت اصول سئو هم به شناخته شدن و بهتر دیده شدن آن‌ها کمک زیادی مینماید.

گالری

گاهی اشخاص از وب‌سایت شخصی جهت آرشیو عکس‌ها و ویدیوهایشان استفاده می نمایند و این کار جهت جذب مخاطبان خیلی موثر می باشد. منتشر کردن تصاویری از خاطرات سفر، تولد، محل کار، دانشگاه، روزمره و… در این آرشیو گذاشته می‌شود.

آموزش

بعضی از وب‌ سایت‌ های شخصی مبحث های آموزشی را در خود دارند؛ برای مثال یک معلم یا کارشناس حقوق مبحث هایی را در وب‌سایت شخصی‌ اش می گذارد و مخاطبان از آن استفاده می نمایند. وب‌سایت شخصی می‌تواند بستر خوبی برای ارائه آموزش جهت بسیاری از شغل هایی باشد که به شکل مستقل کار می نمایند؛ مثل یک طراح سایت، نقاش، آشپز، استاد دانشگاه، نویسنده و…

بیشتر بخوانید: طراحی سایت فروشگاهی

ویژگی‌های یک سایت شخصی – طراحی سایت و سئو در کرج

قطعا وب‌سایت‌های شخصی می بایست دارای ویژگی‌هایی باشند که آن‌ها را از بقیه انواع سایت‌ها متمایز سازد. در اینجا به چندین ویژگی از این سایت‌ها اشاره خواهیم داشت.

  • استفاده کردن از ایده‌های جدید و خلاقانه
  • استفاده کردن از قالبی ساده و خودداری از رنگ‌های خیلی سرد یا خیلی گرم
  • دسترسی ساده کاربران به همه ی نقطه های وب‌سایت
  • درج کردن منوهای اصلی در وب‌سایت مثل بیوگرافی، خدمات، مقاله ها و…
  • وجود بخشی از صفحه سایت جهت درج نظرات و دیدگاه‌های اشخاص
  • استفاده کردن از تصویرها و متن‌های جذاب جهت جذب بیشتر مخاطبان
  • درج کردن آیکون‌های شبکه‌های اجتماعی جهت تعامل زیادتر با کاربران
  • تولید کردن محتوای مناسب با رعایت اصول سئو جهت بهینه‌ کردن رتبه سایت
  • استفاده کردن از محتوای مفید و کوتاه

مقایسه کردن و مزیت های سایت شخصی با شبکه‌های اجتماعی – طراحی سایت و سئو در کرج

در یک وب‌ سایت شخصی می شود از خدمات سئو جهت بهتر مشاهده شدن سایت استفاده نمود که این امکان در شبکه‌های اجتماعی موجود نیست و در آن‌ها زیاد شدن بازدید فقط با زیاد شدن فالوور امکان‌پذیر می باشد.

داشتن یک وب‌ سایت شخصی برای کسب و کار در قیاس با شبکه‌های اجتماعی اعتبار زیادتری به حرفه شما می دهد. البته درج کردن شبکه‌های اجتماعی در این سایت‌ها می‌تواند حرفه و کسب و کار شما را بیشتر معرفی کند.

بودن ایمیل در وب‌ سایت‌ های شخصی تعامل با کاربران را ممکن می کند، با این امکان کاربران با مدیران وب‌سایت‌های شخصی مکاتبات زیادی خواهند داشت و در ذهن آن‌ها تصویری عاقلانه و مطلوب از سایت و شخصیت شما به جای خواهد ماند.

داشتن صفحه های اجتماعی دارای دردسرهای خاص خودش می باشد و هر دوره‌ای ممکن است این صفحه ها فیلتر و محدود شود که در صورتی که صاحب کسب و کاری در این شبکه‌ ها باشید قطعا با ایراد روبرو خواهید شد؛ ولی در وب‌ سایت‌ های شخصی این اشکالات به حداقل رسیده و با خیال آسوده تری می‌توانید مسیر خود را ادامه دهید.

بیشتر بخوانید: طراحی سایت دوزبانه و چندزبانه

ساختن و راه‌اندازی کردن سایت شخصی

روش ساخت طراحی سایت شخصی اینطور می باشد که اول می بایست پلن اولیه آن را در ذهن خود رسم نموده و نام مناسبی برای دامنه آن انتخاب نمائید. بعد از تعیین هدف، پیش از اینکه طراحی وب‌سایت خود را آغاز نمائید به طور مفصل و جامع درمورد آن تحقیق نمائید و وب‌ سایت‌ های شخصی بسیاری را بررسی نمائید. با این کار مواردی را که علاقه مندید در سایت شما باشد را بهتر خواهید یافت همینطور با مواردی روبرو می‌شوید که علاقه ندارید در سایت شما باشد و از استفاده کردن از آن‌ها صرفه نظر مینمائید.

جهت ایجاد وب‌سایت شخصی بهتر می باشد از قالب‌هایی استفاده نمائید که از نظر گرافیکی با سلیقه و هدف شما متناسب باشد. استفاده کردن از رنگ، لوگو و فونت متناسب و منحصربه‌ فرد جهت شخصی‌ سازی سایت شما اهمیت ویژه ای دارد. بهتر میباشد لوگوی مناسبی برای سایت شخصی خودتان طراحی نمائید و رنگ‌هایی را در دیزاین سایت مورد استفاده قرار دهید که به درستی بیانگر احساسات و هدف های شما در سایتتان باشد. مطالعه روان‌ شناسی رنگ‌ ها می‌تواند در این حیطه به شما کمک رساند.

برای طراحی سایت شخصی قادر هستید از قالب‌های آماده مثل وردپرس یا جوملا استفاده نمائید. از سایت سازهای آنلاین نیز می‌توانید جهت طراحی سایت شخصی خودتان استفاده نمائید و یا سفارش سایت خودتان را به طراحان و متخصصان طراحی سایت بدهید.

طراحی سایت شخصی -سئو و طراحی سایت های شرکتی، فروشگاهی، سئو در کرج - جهت مشاوره با ما تماس بگیرید- 09020631005 - 09020631004

بیشتر بخوانید: طراحی سایت اختصاصی

جمع بندی درمورد  طراحی سایت شخصی و کاربردهای سایت شخصی – طراحی سایت و سئو در کرج

جدا از دقت در طراحی سایت شخصی و به وجود آوردن بستری جهت ارائه مهارت، کسب و کار، فکرها، عقاید، احساسات، روزمرگی‌ ها و دل نوشته‌ های خود توجه کنید که روش برقراری ارتباط با مخاطبان و کاربران سایت اهمیت زیادی دارد. شما می‌توانید از ایده‌ های جدید الهام گرفته و و شیوه های زیادی را برای برقراری ارتباط با مخاطبانتان به وجود آورید. همواره تلاش نمائید محتوایی تولید نمائید که برای تجربه مخاطبانتان مفید بوده و مهم‌تر از همه سایتی را طراحی و ارائه کنید که از داشتن و ارائه کردن آن لذت ببرید. امیدوار هستیم مطالعه این مقاله در رابطه با چیزی که شما به دنبال آن می باشید مفید و تاثیرگذار بوده باشد.

شرکت مهندسی نرم افزار پارسیان گستر البرز:

انجام سئو در کرج ، سئو تکنیکال، آموزش سئو و طراحی اپلیکیشن اندروید و ios، طراحی انواع سایت های شرکتی، فروشگاهی، آموزشی، شخصی و ….. در کرج

شرکت مهندسی نرم افزار پارسیان گستر البرز از سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را در زمینه طراحی وب سایت شروع کرد.

کیفیت کار خوب و استاندارد در کنار قیمت‌ های رقابتی باعث شد این شرکت در سرعت بسیار کمی مشتریان بسیار زیادی را جذب خود کند. به همین دلیل گسترش تعداد مشتریان باعث توسعه روزافزون خدمات و سطح کیفی این شرکت شد.

امور برنامه‌ نویسی و طراحی سایت خود طیف وسیعی از خدمات را در بر دارد. از برنامه‌ نویسی با استفاده از به روزترین زبان‌ های برنامه‌ نویسی برای اپلیکیشن‌ ها و استارت آپ‌ها گرفته تا طراحی یک سایت. به‌طور کلی خدمات اصلی این واحد عبارت اند از طراحی پلتفرم، طراحی اپلیکیشن اندروید و ios، طراحی وب سایت اختصاصی، طراحی وب سایت فروشگاهی، طراحی وب سایت شرکتی، طراحی وب سایت شخصی، سئو و ….

دیجیتال مارکتینگ قطعا نقطه طلایی تبلیغات و برندسازی است که می‌تواند یک کسب و کار و بیزینس را به اوج برساند.

هدف ما در شرکت مهندسی نرم افزار پارسیان گستر البرز، ایجاد تحول در کسب و کار شماست در واقع با داشتن وب سایت مشتریان شما متوجه می شوند که شما در کار خود چقدر حرفه ای هستید و از این روش می توانید برتری خود را نسبت به رقبای تجاری به مشتریان نشان دهید. ما در گروه البرز وب سایت، همه تلاش خود را خواهیم کرد تا با ارائه مشاوره صادقانه و حرفه ای، تمام جزئیات کلیدی کسب و کار شما را به بهترین نحو ممکن به مشتریان نشان بدهیم و شما را در داشتن یک کسب و کار اینترنتی موفق جهت ورود به بازار بزرگ تجارت الکترونیک یاری دهیم.

جهت مشاوره و ثبت درخواست خود برای هر کدام از خدمات مانند: انجام سئو در کرج و محتوا نویسی ، سئو تکنیکال و همچنین طراحی اپلیکیشن اندروید و ios و همینطور طراحی انواع سایت های شرکتی، طراحی سایت فروشگاهی ، آموزشی، شخصی و ….. در کرج و تهران میتوانید با شرکت مهندسی نرم افزار پارسیان گستر البرز در ارتباط باشید. تمامی خدمات با پشتیبانی دائمی توسط تیم ما انجام خواهد گرفت.

ارتباط با ما

_

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *