اصول و قواعد لینک سازی داخلی

لینک سازی داخلی - برای انجام سئو سایت فروشگاهی در کرج و طراحی سایت و مشاوره با ما تماس بگیرید- 09020631004 - 09020631005

ما در این مطلب به مبحث اصول و قواعد لینک سازی داخلی میپردازیم. جهت مشاوره و ثبت درخواست خود جهت انجام هر کدام از خدمات مانند: انجام خدمات سئو و طراحی سایت در کرج و محتوا نویسی، آموزش وردپرس، آموزش سئو و همچنین طراحی اپلیکیشن اندروید و ios و همینطور طراحی انواع سایت شرکتی، فروشگاهی، آموزشی، شخصی و …  در کرج و تهران میتوانید با شرکت مهندسی نرم افزار پارسیان گستر البرز در ارتباط باشید. تمامی خدمات با پشتیبانی دائمی توسط تیم ما انجام خواهد گرفت.

اصول و قواعد لینک سازی داخلی چیست؟

لینک سازی داخلی یکی از مبحث های با اهمیت در سئو داخلی سایت می باشد. لینک ها مثل زنجیر صفحه های وب را به یکدیگر وصل می نمایند و در داخل هر وب سایت هم یکسری لینک های داخلی صفحه ها را به یکدیگر وصل می نماید. از منوها گرفته تا لینک های درون محتوایی و لینک های فوتر و سایدبار همه یک موقعیت را جهت وجود لینک داخلی فراهم می نمایند که اساس این عمل بر ایجاد دسترسی زیادتر و بهتر می باشد.

اسپم در لینک سازی داخلی

اسپم در هر چیزی موقعی رخ می دهد که موضوع مورد بحث با اصل موضوع تناقض داشته باشد. مبنا و اصل اساسی لینک سازی داخلی برقراری رابطه معنی دار میان صفحه های سایت می باشد که دسترسی را برای کاربران ساده تر و بهتر می نماید. موقعی که این کار فقط جهت ایجاد لینک در محتوا و بدون هدف خاصی انجام گیرد می شود آن را اسپم دانست.

لینک سازی داخلی اصولی و درست – سئو در کرج

برای شروع کار لینک های داخلی صفحه های زیر را به شکل اجمالی بررسی نمائید:

همان گونه که مشاهده می کنید لینک های داخلی جهت برقراری پیوند و ارتباط محتوایی در مطالب قرار گرفته است و نه چیز دیگر! در حقیقت موقعی که می خواهیم لینک داخلی در محتوا استفاده کنیم می بایست این موضوع را در نظر بگیریم که آیا کاربر به این لینک نیازمند است یا خیر؟ به عنوان مثال در مطلب اثر ساختار سایت بر سئو مطالب دیگری مانند استفاده اصولی از برچسب ها در وردپرس، تغییر پیوندهای یکتا و … به صورت لینک قرار گرفته اند. بر اساس اینکه مطلب لینک شده مفهوم مطلب را کامل نموده و به مخاطب کمک می رساند تا اطلاعات خود را کامل تر نماید. بنابراین می توان نتیجه گرفت که لینک های قرار گرفته در محتوا کاملا درست بوده و اثرات خوبی را به شکل کلی در سایت خواهد داشت که به شرح زیر می باشند:

  • ساختار سایت از نظر دسترسی صفحه ها به هم به صورت کاملا استاندارد خواهد بود.
  • خزنده ها قادر خواهند بود به سادگی به همه ی صفحه های سایت دسترسی داشته باشند.
  • توسط دستیابی به محتوای کامل، کمک خواهد نمود که بازدیدکننده در سایت بماند.
  • سبب بهبود UI و UX خواهد شد که در مجموع باعث بهبود شرایط سئو سایت خواهد شد.

بیشتر بخوانید: قابلیت ایندکس شدن در سئو تکنیکال

نتیجه گیری و جمع بندی موضوع

صرفا استناد نمودن به نتایج افزونه هایی مانند Yoast SEO که به شکل غیرهوشمند عمل می نمایند کافی نمی باشد. به عنوان مثال جهت لینک های داخلی، شما قادر هستید با هر عبارت غیر مرتبط و غیر کارآمدی به صفحه های دیگر لینک نمائید و چراغ سبز افزونه Yoast SEO را بگیرید. این در صورتی می باشد که افزونه نمی تواند به شکل کامل و دقیق به شما در لینک سازی داخلی کمک کند. این شما می باشید که می بایست به شکل هوشمندانه ای ارتباط مطلوبی توسط لینک های داخلی با صفحه های دیگر برقرار کنید. این موضوع در محتوا به شکل برقراری ارتباط محتوایی هوشمند می باشد و در صفحه های شاخص و اصلی هم به شکل برقراری بهترین مسیر برای دسترسی کاربران به قسمت های گوناگون سایت انجام می شود. بهبود UI به معنای رابط کاربری مخصوصا در صفحه های شاخص سبب می شود که کاربران به سادگی مسیر دلخواه خود را بیابند. در غیر این حالت به احتمال بالا کاربر سایت را ترک خواهد نمود.

بیشتر بخوانید: قابلیت خزش یا کراول شدن در سئو تکنیکال

شرکت مهندسی نرم افزار پارسیان گستر البرز:

انجام طراحی سایت در کرج ، آموزش وردپرس، آموزش سئو و طراحی اپلیکیشن اندروید و ios، طراحی انواع سایت های شرکتی، طراحی سایت فروشگاهی، آموزشی، شخصی و ….. در کرج

شرکت مهندسی نرم افزار پارسیان گستر البرز از سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را در زمینه طراحی وب سایت شروع کرد.

کیفیت کار خوب و استاندارد در کنار قیمت‌ های رقابتی باعث شد این شرکت در سرعت بسیار کمی مشتریان بسیار زیادی را جذب خود کند. به همین دلیل گسترش تعداد مشتریان باعث توسعه روزافزون خدمات و سطح کیفی این شرکت شد.

امور برنامه‌ نویسی و طراحی سایت خود طیف وسیعی از خدمات را در بر دارد. از برنامه‌ نویسی با استفاده از به روزترین زبان‌ های برنامه‌ نویسی برای اپلیکیشن‌ ها و استارت آپ‌ها گرفته تا طراحی یک سایت. به‌طور کلی خدمات اصلی این واحد عبارت اند از طراحی پلتفرم، طراحی اپلیکیشن اندروید و ios، طراحی وب سایت اختصاصی، طراحی وب سایت فروشگاهی، طراحی وب سایت شرکتی، طراحی وب سایت شخصی، سئو ، آموزش وردپرس و طراحی سایت در کرج و  ….

دیجیتال مارکتینگ قطعا نقطه طلایی تبلیغات و برندسازی است که می‌تواند یک کسب و کار و بیزینس را به اوج برساند.

هدف ما در شرکت مهندسی نرم افزار پارسیان گستر البرز، ایجاد تحول در کسب و کار شماست در واقع با داشتن وب سایت مشتریان شما متوجه می شوند که شما در کار خود چقدر حرفه ای هستید و از این روش می توانید برتری خود را نسبت به رقبای تجاری به مشتریان نشان دهید. ما در گروه البرز وب سایت، همه تلاش خود را خواهیم کرد تا با ارائه مشاوره صادقانه و حرفه ای، تمام جزئیات کلیدی کسب و کار شما را به بهترین نحو ممکن به مشتریان نشان بدهیم و شما را در داشتن یک کسب و کار اینترنتی موفق جهت ورود به بازار بزرگ تجارت الکترونیک یاری دهیم.

جهت مشاوره و ثبت درخواست خود برای هر کدام از خدمات مانند: انجام طراحی سایت در کرج و محتوا نویسی ، آموزش وردپرس و طراحی سایت در کرج و همچنین طراحی اپلیکیشن اندروید و ios و همینطور طراحی انواع سایت های شرکتی، طراحی سایت فروشگاهی ، آموزشی، شخصی و ….. در کرج و تهران میتوانید با شرکت مهندسی نرم افزار پارسیان گستر البرز در ارتباط باشید. تمامی خدمات با پشتیبانی دائمی توسط تیم ما انجام خواهد گرفت.

ارتباط با ما

_

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *