تاثیر امنیت سایت بر سئو

تاثیر امنیت سایت بر سئو - برای انجام سئو سایت در کرج ، محتوا نویسی و طراحی سایت و مشاوره با ما تماس بگیرید- 09020631004 - 09020631005

امنیت را می توانیم از موارد زیرساختی وب سایت ها بدانیم. قاعدتا امنیت کم وب سایت می تواند اشکالات و ایرادات زیادی را به وجود آورد. افزون بر این موارد اثر منفی روی برندینگ خواهد گذاشت که برعکس سیاست های رشد و توسعه کسب و کارهای تحت وب می باشد. در این مقاله به اثر امنیت سایت بر سئو می پردازیم که موضوع خیلی مهمی است و می بایست به آن توجه نمود. ما در این مطلب به مبحث تاثیر امنیت سایت بر سئو میپردازیم. جهت مشاوره و ثبت درخواست خود جهت انجام هر کدام از خدمات مانند: انجام خدمات سئو در کرج و محتوا نویسی ، سئو تکنیکال ، آموزش سئو و همچنین طراحی اپلیکیشن اندروید و ios و همینطور طراحی انواع سایت شرکتی ، فروشگاهی ، آموزشی ، شخصی و …  در کرج و تهران میتوانید با شرکت مهندسی نرم افزار پارسیان گستر البرز در ارتباط باشید. تمامی خدمات با پشتیبانی دائمی توسط تیم ما انجام خواهد گرفت.

اثر امنیت سایت بر سئو

به جهت اینکه بتوان به این پرسش پاسخ داد که آیا امنیت در سئو اثر می گذارد یا خیر، باید دو موضوع کلی بیان شود. موضوع اول تامین امنیت کلی و ساختاری سایت می باشد و موضوع دوم تامین امنیت تبادل اطلاعات مخصوصا برای کاربران سایت است.

حالت اول وضعیتی می باشد که در آن امکان هک شدن سایت توسط اقدامات امنیتی خیلی کم می شود ولی در حالت دوم توسط یک گواهی امنیتی، تبادل اطلاعات به شکل رمزنگاری شده انجام میشود.

در حالت اول که مرتبط با امنیت کلی و ساختاری می باشد هیچ اثر مثبتی در سئو نخواهد گذاشت ولی در صورتی که سایت اشکالات امنیتی داشته باشد حتما در سئو اثر منفی خواهد گذاشت.

در حقیقت در صورتی که امنیت سایت تامین شود هیچ تاثیر مثبتی روی سئو نخواهید گذاشت ولی در صورت عدم تامین آن می بایست انتظار داشته باشیم اثر منفی در سئو ایجاد شود.

در حالت دوم که موضوع استفاده از گواهی امنیتی SSL می باشد موضوع مقداری تفاوت دارد و استفاده از گواهی امنیتی SSL با رعایت کردن یکسری دستورالعمل ها اثر مثبتی در سئو خواهد گذاشت. البته که اثر آن زیاد نمی باشد ولی در هر حال بی اثر نیز نمیباشد.

بیشتر بخوانید: با خدمات سئو برترین رتبه گوگل را کسب کنید

دستورالعمل هایی که باید به آن ها توجه شود تا گواهی SSL سبب اثر مثبت در سئوی سایت شود به شرح زیر میباشد:

  • همه ی صفحه های http به شکل 301 به صفحه های https ریدایرکت شوند.
  • بهتر می باشد گواهی امنیتی SSL رایگان را مورد استفاده قرار ندهید.
  • اروری از سوی گواهی وجود نداشته و در مرورگر به رنگ سبز قرار گیرد.
  • گواهی امنیتی استفاده شده برای مرورگرها معتبر بوده و قابل شناسایی باشد.

دلیل اهمیت امنیت چیست؟

جدا از بحث اثر امنیت سایت بر سئو می بایست به این موضوع توجه کنیم که ماندگاری و ابقای هر سایت و هر چیزی در گرو امنیت می باشد. بدون امنیت بقا بی معنی است و این موضوع در وب هم صادق می باشد. در صورتی که سایت اشکالات امنیتی داشته و هک شود حتی اگر مشکل به صورت کامل برطرف شود هم اعتبار آن لطمه خواهد دید. بنابراین بهتر می باشد از اول به فکر تامین امنیت سایت خودمان باشیم.

اثر امنیت سایت بر سئو – (طراحی سایت و سئو در کرج)

هر اندازه یک سایت و کسب و کار آنلاین بزرگتر شود احتمال وجود مخاطرات امنیتی زیادتری برای آن موجود است. برای همین سعی برای تامین امنیت باید در سطوح گوناگون مخصوصا برندهای بزرگ بیشتر از کسب و کارهای کوچک باشد. این موضوع به این معنی نمی باشد که در کسب و کارهای کوچک تامین امنیت مهم نیست بلکه به این معنی می باشد که کسب و کارهای بزرگتر امکان بهره گرفتن از ابزارهای پیشرفته تر و کاراتری را دارند و بهتر می باشد از آنها بهره گیری نمایند.

بیشتر بخوانید: سئو چیست؟ 0 تا 100سئو سایت

تامین امنیت وب سایت – (طراحی سایت و سئو در کرج)

وب سایت ها که اغلب آنها کسب و کارهای آنلاین می باشند در طی سه مرحله اصلی راه اندازی، مدیریت و توسعه همواره به امنیت نیاز دارند. در حقیقت در زمان راه اندازی سایت باید دقت لازم برای تامین بودن زیرساخت امن انجام گیرد. بعد از راه اندازی سایت باید اقدامات لازم برای تامین امنیت سرور یا هاست و همینطور سیستم مدیریت محتوای استفاده شده انجام گیرد. مواردی مانند تصحیح و محدودسازی سطح دسترسی ها، بهره گرفتن از ابزارهای کنترل و احراز دو مرحله ای و … که همه در کنار یکدیگر وضعیت ایده آلی را از لحاظ امنیتی برای سایت تامین می نمایند.

در حالت کلی توصیه می نمائیم به موارد زیر برای تامین امنیت وب سایت خود توجه کنید:

  • از امنیت هاست خود اطمینان حاصل کنید. بهتر می باشد هاست را از شرکت های معتبر تهیه کنید.
  • سیستم مدیریت محتوای معتبر و امن را مورد استفاده قرار دهید. به عنوان مثال وردپرس، جوملا و …
  • تحت هیچ شرایطی از قالب، افزونه و کدهای نامعتبر و غیرقانونی و نال شده استفاده ننمائید.
  • در رابطه با تامین امنیت وب سایت خود همیشه مطالعه و پژوهش کنید.
  • همیشه ابزارهای استفاده شده در سایت خود را بروزرسانی کنید.

بیشتر بخوانید: آموزش بروزرسانی محتوا

جمع بندی اثر امنیت سایت بر سئو – (طراحی سایت و سئو در کرج)

بی شک هر سایتی به بازدیدکننده احتیاج دارد و بدون آن با هر سطح کیفی ارزش خاصی ندارد. در حقیقت این کاربران و بازدیدکنندگان سایت می باشند که تا اندازه بسیاری به سایت اعتبار و ارزش می دهند. یکی از بهترین روش های دستیابی به این موضوع توجه به سئو می باشد. همان گونه که بیان شد عوامل بسیاری در سئو به شکل مستقیم و غیر مستقیم دخالت دارند که یکی از آنها تامین امنیت علی الخصوص برای کاربران می باشد. در صورتی که تصمیم دارید کسب و کار آنلاین خود را توسعه دهید توصیه می نمائیم همواره به تامین امنیت وب سایت خود توجه زیادی کنید.

شرکت مهندسی نرم افزار پارسیان گستر البرز:

انجام سئو در کرج ، سئو تکنیکال، آموزش سئو و طراحی اپلیکیشن اندروید و ios، طراحی انواع سایت های شرکتی، فروشگاهی، آموزشی، شخصی و ….. در کرج

شرکت مهندسی نرم افزار پارسیان گستر البرز از سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را در زمینه طراحی وب سایت شروع کرد.

کیفیت کار خوب و استاندارد در کنار قیمت‌ های رقابتی باعث شد این شرکت در سرعت بسیار کمی مشتریان بسیار زیادی را جذب خود کند. به همین دلیل گسترش تعداد مشتریان باعث توسعه روزافزون خدمات و سطح کیفی این شرکت شد.

امور برنامه‌ نویسی و طراحی سایت خود طیف وسیعی از خدمات را در بر دارد. از برنامه‌ نویسی با استفاده از به روزترین زبان‌ های برنامه‌ نویسی برای اپلیکیشن‌ ها و استارت آپ‌ها گرفته تا طراحی یک سایت. به‌طور کلی خدمات اصلی این واحد عبارت اند از طراحی پلتفرم، طراحی اپلیکیشن اندروید و ios، طراحی وب سایت اختصاصی، طراحی وب سایت فروشگاهی، طراحی وب سایت شرکتی، طراحی وب سایت شخصی، سئو و ….

دیجیتال مارکتینگ قطعا نقطه طلایی تبلیغات و برندسازی است که می‌تواند یک کسب و کار و بیزینس را به اوج برساند.

هدف ما در شرکت مهندسی نرم افزار پارسیان گستر البرز، ایجاد تحول در کسب و کار شماست در واقع با داشتن وب سایت مشتریان شما متوجه می شوند که شما در کار خود چقدر حرفه ای هستید و از این روش می توانید برتری خود را نسبت به رقبای تجاری به مشتریان نشان دهید. ما در گروه البرز وب سایت، همه تلاش خود را خواهیم کرد تا با ارائه مشاوره صادقانه و حرفه ای، تمام جزئیات کلیدی کسب و کار شما را به بهترین نحو ممکن به مشتریان نشان بدهیم و شما را در داشتن یک کسب و کار اینترنتی موفق جهت ورود به بازار بزرگ تجارت الکترونیک یاری دهیم.

جهت مشاوره و ثبت درخواست خود برای هر کدام از خدمات مانند: انجام سئو در کرج و محتوا نویسی ، سئو تکنیکال و همچنین طراحی اپلیکیشن اندروید و ios و همینطور طراحی انواع سایت های شرکتی، طراحی سایت فروشگاهی ، آموزشی، شخصی و ….. در کرج و تهران میتوانید با شرکت مهندسی نرم افزار پارسیان گستر البرز در ارتباط باشید. تمامی خدمات با پشتیبانی دائمی توسط تیم ما انجام خواهد گرفت.

ارتباط با ما

_

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *