طراحی سایت با وردپرس

طراحی سایت با وردپرس - طراحی سایت شرکتی - فروشگاهی - شخصی - آموزشی در کرج - طراحی اپلیکیشن اندروید و ios- سئو و محتوا نویسی - 09020631004

هم اکنون وردپرس را می‌توان عالی ترین CMS (دستگاه مدیریت محتوا) دانست که امروزه اشخاص بسیاری از آن استفاده می‌کنند. در این جا قصد داریم با هر هدفی قبل از ساختن سایت با وردپرس احتیاج هست بدانید را در اختیار شما قرار بدهیم. ما در این مطلب به مبحث طراحی سایت با وردپرس میپردازیم. جهت مشاوره و ثبت درخواست خود جهت انجام هر کدام از خدمات مانند: انجام سئو و محتوا نویسی و همچنین طراحی اپلیکیشن اندروید و ios و همینطور طراحی انواع سایت شرکتی ، فروشگاهی ، آموزشی ، شخصی و …  در کرج و تهران میتوانید با شرکت مهندسی نرم افزار پارسیان گستر البرز در ارتباط باشید. تمامی خدمات با پشتیبانی دائمی توسط تیم ما انجام خواهد گرفت.

تعریف وردپرس

وردپرس یک نرم‌افزار سرویس‌ ساز، مدیریت محتوا، محتوا باز در کل جهان شناخته شده است که افراد بسیاری برای ساختن سایت از آن استفاده می‌کنند. در اصل این cms به منبع درآمدی برای کسانی که سایت را می سازند تبدیل شده و به آسانی می‌توان از آن درآمد زایی کرد.

محتوا باز بودن وردپرس سبب می‌شود که شما دسترسی به کدها را داشته باشید؛ به همین خاطر می‌ توانید احتیاجی به دانش و شناختن زبانی نداشته باشید و ساختن سایت خود را به آسانی و راحتی و با کمترین هزینه انجام دهید.

وردپرس برای نخستین بار در سال ۲۰۰۳ انتشار شد. در آن هنگام به شکل نسخه محدودتری از آن بود. نزدیک به دو سال بعد از منتشر شدن، این نرم‌افزار محدودیت برداشته شد و به عنوان یک نرم‌ افزار موضوع باز کار می‌کرد. به همین خاطر که کاربران زیادی برای استفاده از آن تشویق شوند.

مزیت های وردپرس برای ساختن سایت

وردپرس خصوصیت های بی شماری دارد و امکانات زیادی را در اختیار کاربران و سازنده های سایت قرار می‌دهد که در ادامه آن ها را به شما معرفی خواهیم کرد.

۱. رایگان بودن

اصلی ترین و مهم ترین خصوصیت و مزایای وردپرس، رایگان بودن آن است. شما می‌توانید کل ساختن سایت با وردپرس را بدون اینکه پولی به خاطر استفاده از این نرم‌ افزار پرداخت کنید، انجام بدهید.

در حال حاظر مورد توجه قرار میگیرد که بیشتر سرویس‌ های سایت‌ ساز و نرم‌ افزارهای شبیه به آن، در مقابل دریافت پول تعیین شده ای اجازه ساختن سایت را به شما می‌دهند. این موضوع سبب می‌شود که کاربران برای استفاده از وردپرس که یک cms رایگان است تشویق شوند.

۲. منعطف بودن

شما در وردپرس به آسانی می‌توانید از امکانات و قالب‌ های متفاوتی برای ساختن سایت خود استفاده کنید. این موضوع انعطاف پذیری زیاد وردپرس را نشان می‌دهد. منعطف بودن این سیستم سایت‌ ساز سبب می‌ شود که شما با استفاده از امکانات و ابزارهای مدیریتی متفاوت، هم ساختن سایت را به صورت آسان انجام دهید و هم بتوانید مدیریت خوبی را بر روی سایت خود داشته باشید.

انجام سئو و محتوا نویسی، طراحی اپلیکیشن اندروید و ios، طراحی انواع سایت های شرکتی، فروشگاهی، آموزشی، شخصی و ….. در کرج

۳. راحتی آن در استفاده

استفاده از WordPress خیلی آسان است ولی اشخاص (مخصوصا اشخاصی که تا به کنون از آن استفاده نکردند) به آسانی می‌توانند از آن استفاده کنند. مورد دیگر این که از علت هایی که باعث محبوبیت بیش از حد وردپرس می‌شود، همین راحتی آن در استفاده کردن است.

سرویس ساز وردپرس بسیار آسان و بدون دردسر است و هیچ دیگر سرویس سازی به راحتی آن نیست.

بیشتر بخوانید: آموزش نحوه ورود به مدیریت وردپرس

استفاده های وردپرس

وردپرس استفاده های متفاوتی در طراحی سایت، مقالات و فروشگاه‌ های اینترنتی دارد که پس از صحبت در مورد ساختن سایت وردپرسی، پس بیاید با آن‌ ها آشنا شویم.

۱. طراحی سایت‌ های متفاوت مانند: طراحی سایت فروشگاهی و …..

با استفاده از وردپرس می‌توانید سایت‌ های متفاوت شرکتی، سایت‌ های مرتبط به عرضه نمونه کار و همچنین فروشگاهی و دیگر سایت‌ های مورد احتیاج را بسازید. البته دقت داشته باشید که برای هر یک از این سایت‌ ها افزون بر آن است که وردپرس، حتما از قالب‌ های ویژه ای استفاده کنید و بدون تردید محصولات طراحی سایت شرکتی و دیگر سایت‌ ها با یکدیگر فرق دارند.

اگر فریلنسر هستید و قصد دارید نمونه کار خود را به کارفرماهای متفاوت نشان بدهید، می‌توانید از وردپرس برای ارائه دادن نمونه کارها کمک بگیرید. و مدیریت محتوا در وردپرس کار آسانی است، در مدیریت وب سایت مشکلی پیش نمی آید.

انجام سئو و محتوا نویسی، طراحی اپلیکیشن اندروید و ios، طراحی انواع سایت های شرکتی، فروشگاهی، آموزشی، شخصی و ….. در کرج

۲. طراحی فروشگاه اینترنتی

شما می‌توانید فرآورده یا سرویس خود را به شکل اینترنتی به فروش برسانید. دقت داشته باشید که با وردپرس به آسانی می‌توانید کل ساخت سایت فروشگاهی را انجام دهید و یک فروشگاه اینترنتی داشته باشید.

در خیلی از سایت‌ ساز‌ها و نرم‌ افزارهای شبیه به وردپرس، شما حتما برای طراحی یک فروشگاه اینترنتی و حتی مدیریت آن هزینه‌ های تعیین شده ای را به عرضه دهنده مورد نظر پرداخت کنید.

در اصل طراحی یک فروشگاه اینترنتی تنها با نصب یک محصول در وردپرس شکل می‌گیرد. با نصب این محصول، وب سایت شخصی شما تبدیل به یک سایت فروشگاهی می شود و به آسانی می‌توانید فرآورده های خود را در آن به فروش برسانید.

۳. طراحی مقالات

وردپرس برای طراحی مقالات شخصی گزینه مناسبی به نظر می آید. از آن‌ جایی که در مقالات مطالب به طور همیشه به‌ روز می‌شوند، حتما از دستگاهی و سرویسی استفاده شود که مدیریت محتوا در آن آسان باشد.

با دقت به مطالب بالا، وردپرس عالی ترین گزینه برای شما خواهد بود چون مدیریت محتوا در آن به آسان ترین شکل انجام می‌شود. شما می‌توانید محتوا را خیلی راحت در وردپرس بنویسید و بر روی وبلاگ خود انتشار کنید. دقت داشته باشید که یک سری محصولات مرتبط به منتشر و مدیریت محتوا هم هستند که قادراند بر روی وردپرس نصب شوند.

بیشتر بخوانید: آموزش نصب افزونه در وردپرس

زبان برنامه نویسی وردپرس

وردپرس به وسیله ی زبان برنامه‌ نویسی PHP نوشته شده است و از دیتابیس MySQL استفاه می کند. اما زبان‌ های برنامه‌ نویسی متفاوتی مثل CSS و HTML هم استفاده می شود اما گسترش آن با PHP بوده است.

ساختن تمامی سایت با وردپرس

برای ساختن سایت روند های بسیاری پیش روی شما است. اما دقت داشته باشید که ساختن سایت با وردپرس خیلی آسان تر از دیگر روند هایی از جمله برنامه‌ نویسی است و سایت را سریع‌ تر راه اندازی می کنید.

برای اشخاصی که هیچ شناختی با برنامه‌ نویسی و ساختن سایت ندارند و می‌خواهند سایتی را بسازند، استفاده از وردپرس توصیه می‌شود. قابل توجه است که ساختن سایت با وردپرس احتیاجی به پرداخت هزینه ندارد و همانطور که بیان شده، استفاده از این سرویس کاملا مجانی است. اما بخواهید با استفاده از دیگر روش‌ ها سایتی را بسازید، باید هزینه‌ هایی را برای بهره گیری از سرویس‌ های مورد نظر پرداخت کنید.

شرکت مهندسی نرم افزار پارسیان گستر البرز:

انجام سئو و محتوا نویسی، طراحی اپلیکیشن اندروید و ios، طراحی انواع سایت های شرکتی، فروشگاهی، آموزشی، شخصی و ….. در کرج

شرکت مهندسی نرم افزار پارسیان گستر البرز از سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را در زمینه طراحی وب سایت شروع کرد.

کیفیت کار خوب و استاندارد در کنار قیمت‌ های رقابتی باعث شد این شرکت در سرعت بسیار کمی مشتریان بسیار زیادی را جذب خود کند. به همین دلیل گسترش تعداد مشتریان باعث توسعه روزافزون خدمات و سطح کیفی این شرکت شد.

امور برنامه‌ نویسی و طراحی سایت خود طیف وسیعی از خدمات را در بر دارد. از برنامه‌ نویسی با استفاده از به روزترین زبان‌ های برنامه‌ نویسی برای اپلیکیشن‌ ها و استارت آپ‌ها گرفته تا طراحی یک سایت. به‌طور کلی خدمات اصلی این واحد عبارت اند از طراحی پلتفرم، طراحی اپلیکیشن اندروید و ios، طراحی وب سایت اختصاصی، طراحی وب سایت فروشگاهی، طراحی وب سایت شرکتی، طراحی وب سایت شخصی، سئو و ….

دیجیتال مارکتینگ قطعا نقطه طلایی تبلیغات و برندسازی است که می‌تواند یک کسب و کار و بیزینس را به اوج برساند.

هدف ما در شرکت مهندسی نرم افزار پارسیان گستر البرز، ایجاد تحول در کسب و کار شماست در واقع با داشتن وب سایت مشتریان شما متوجه می شوند که شما در کار خود چقدر حرفه ای هستید و از این روش می توانید برتری خود را نسبت به رقبای تجاری به مشتریان نشان دهید. ما در گروه البرز وب سایت، همه تلاش خود را خواهیم کرد تا با ارائه مشاوره صادقانه و حرفه ای، تمام جزئیات کلیدی کسب و کار شما را به بهترین نحو ممکن به مشتریان نشان بدهیم و شما را در داشتن یک کسب و کار اینترنتی موفق جهت ورود به بازار بزرگ تجارت الکترونیک یاری دهیم.

جهت مشاوره و ثبت درخواست خود برای هر کدام از خدمات مانند: انجام سئو و محتوا نویسی و همچنین طراحی اپلیکیشن اندروید و ios و همینطور طراحی انواع سایت های شرکتی، طراحی سایت فروشگاهی ، آموزشی، شخصی و ….. در کرج و تهران میتوانید با شرکت مهندسی نرم افزار پارسیان گستر البرز در ارتباط باشید. تمامی خدمات با پشتیبانی دائمی توسط تیم ما انجام خواهد گرفت.

ارتباط با ما

_

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *