چه نوع محتوایی در گوگل رتبه می گیرد؟

رتبه گوگل - برای انجام سئو سایت در کرج ، محتوا نویسی و طراحی سایت و مشاوره با ما تماس بگیرید- 09020631004 - 09020631005

ما در این مطلب به مبحث چه نوع محتوایی در گوگل رتبه می گیرد میپردازیم. جهت مشاوره و ثبت درخواست خود جهت انجام هر کدام از خدمات مانند: انجام خدمات سئو در کرج و محتوا نویسی ، سئو تکنیکال ، آموزش سئو و همچنین طراحی اپلیکیشن اندروید و ios و همینطور طراحی انواع سایت شرکتی ، فروشگاهی ، آموزشی ، شخصی و …  در کرج و تهران میتوانید با شرکت مهندسی نرم افزار پارسیان گستر البرز در ارتباط باشید. تمامی خدمات با پشتیبانی دائمی توسط تیم ما انجام خواهد گرفت.

چه نوع محتوایی در گوگل رتبه می گیرد؟

سایت های زیادی هستند که علی رغم حجم بالای تولید محتوا در آنها، مطالب انتشار یافته در گوگل رتبه مناسب یا مطلوبی ندارد و یا در سطح انتظارات نمی باشد. می بایست توجه کنید که در میان فاکتورهای تاثیرگذار در رتبه گیری محتوا خود محتوا و چهارچوب آن خیلی تعیین کننده است. به صورتی که در اغلب مواقع با رعایت اصول می شود رتبه مناسبی در نتایج جستجوی گوگل حاصل نمود.

بیشتر بخوانید: سئو چیست؟ 0 تا 100سئو سایت

مواردی که در رتبه بندی نتایج جستجوی گوگل دخالت دارند – طراحی سایت و سئو در کرج

طبق اطلاعات بدست آمده از منابع رسمی حدود 200 فاکتور در تعیین رتبه نتایج گوگل دخیل می باشند. این 200 فاکتور را می شود در قالب دو موضوع سئوی داخلی و سئوی خارجی سایت بیان کرد. در زیر به مجموعه عوامل کلی اشاره کرده ایم:

 • قدرت و اعتبار سایتی که محتوا در آن انتشار می یابد.
 • کیفیت محتوا و مقدار مفید بودن آن برای مخاطبین سایت
 • ساختار مطلوب و نظم یافته سایت برای دسترسی ساده به قسمت های گوناگون سایت
 • لینک های داخلی و خارجی صفحه مدنظر
 • و ده ها مورد دیگر …

موضوعی که در این مقاله در مورد آن حرف می زنیم کاملا به خود محتوا مربوط می باشد و در حقیقت ما وضعیتی را در نظر داریم که تمام سایت ها برای رقابت در نتایج گوگل وضعیت یکسانی دارند و فقط خود محتواست که رتبه را مشخص می نماید.

بیشتر بخوانید: با خدمات سئو برترین رتبه گوگل را کسب کنید

بهترین محتوا از نظر گوگل چه می باشد؟

برای جواب دادن به این پرسش باید دو موضوع مهم را در نظر داشت. موضوع اول این می باشد که محتوا می بایست برای کاربر تهیه گردد نه گوگل! همینطور باید یکسری الزامات فنی هم برای دسترسی و تفهیم کامل تر خزنده های گوگل در سایت رعایت گردد. در حقیقت بهترین شرایط زمانی می باشد که ساختار صفحه با رعایت الزامات همراه بوده و محتوای مدنظر زیادترین جذابیت و استفاده را برای کاربر دارا باشد. در ادامه به این مورد اشاره خواهیم داشت که چرا رضایت کاربر دارای اهمیت زیادی است؟

علت اهمیت زیاد رضایت مخاطب چیست؟

هر سایتی با توجه به بازدیدکنندگان و مخاطبان آن ارزش می یابد. نتیجه بازخورد مخاطبان روی نتیجه کار اثر داشته و در طولانی مدت باعث افزایش یافتن ارزش و اعتبار سایت می گردد. به عنوان مثال در صورتی که شخصی مطلب یا مطالبی از سایت شما را بخاطر ارزشمند دانستن آن بازنشر نماید این کار به عنوان لینک سازی طبیعی برای سایتتان خواهد بود که دارای ارزش خیلی زیادی میباشد. همینطور ماندن کاربر در سایت سبب کاهش یافتن بانس ریت شده و سایت را برای گوگل قابل اعتمادتر می سازد.

بدست آوردن رتبه خوب در نتایج جستجو در گوگل – طراحی سایت و سئو در کرج

در نظر بگیرید هدف از این مطلب، بحث بر روی رتبه گیری صفحه های محتوایی سایت می باشد و در مورد کلمه های کلیدی رقابتی و شاخص که روال رقابتی آنها تفاوت دارد حرفی نخواهیم زد. در نظر بگیرید رقابت با توجه به رقبای سایت شما تشکیل می شود و هر اندازه رقبای شما کارشان عالی باشد کار شما سخت تر خواهد شد. یک محتوای ایده آل باید وضعیت زیر را داشته باشد:

 • جامع و کامل باشد و شامل اطلاعات ارزشمند و مفیدی باشد.
 • از نظر نگارشی و املایی هیچ نوع اشتباهی در آن موجود نباشد.
 • از تگ های H1 ،H2 و H3 به طور صحیح در عنوان و تیترها بهره گیری شود.
 • محتوا می بایست طولانی باشد ولی کلمه ها و جمله های اضافه ای نداشته باشد.
 • از کلمه های کلیدی به شکل هوشمندانه ای در میان محتوا استفاده گردد.
 • تصویرها و المان ها برای تعامل بهتر با کاربر مورد استفاده قرار گیرند.
 • صفحه و سایت مدنظر از نظر ساختاری در سطح ایده آلی قرار گیرد.

با رعایت کردن موارد بیان شده و انجام درست سئوی خارجی سایت احتمال موفقیت خیلی بالا می رود مگر اینکه سایت ایرادات دیگری داشته باشد.

شرکت مهندسی نرم افزار پارسیان گستر البرز:

انجام سئو در کرج ، سئو تکنیکال، آموزش سئو و طراحی اپلیکیشن اندروید و ios، طراحی انواع سایت های شرکتی، فروشگاهی، آموزشی، شخصی و ….. در کرج

شرکت مهندسی نرم افزار پارسیان گستر البرز از سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را در زمینه طراحی وب سایت شروع کرد.

کیفیت کار خوب و استاندارد در کنار قیمت‌ های رقابتی باعث شد این شرکت در سرعت بسیار کمی مشتریان بسیار زیادی را جذب خود کند. به همین دلیل گسترش تعداد مشتریان باعث توسعه روزافزون خدمات و سطح کیفی این شرکت شد.

امور برنامه‌ نویسی و طراحی سایت خود طیف وسیعی از خدمات را در بر دارد. از برنامه‌ نویسی با استفاده از به روزترین زبان‌ های برنامه‌ نویسی برای اپلیکیشن‌ ها و استارت آپ‌ها گرفته تا طراحی یک سایت. به‌طور کلی خدمات اصلی این واحد عبارت اند از طراحی پلتفرم، طراحی اپلیکیشن اندروید و ios، طراحی وب سایت اختصاصی، طراحی وب سایت فروشگاهی، طراحی وب سایت شرکتی، طراحی وب سایت شخصی، سئو و ….

دیجیتال مارکتینگ قطعا نقطه طلایی تبلیغات و برندسازی است که می‌تواند یک کسب و کار و بیزینس را به اوج برساند.

هدف ما در شرکت مهندسی نرم افزار پارسیان گستر البرز، ایجاد تحول در کسب و کار شماست در واقع با داشتن وب سایت مشتریان شما متوجه می شوند که شما در کار خود چقدر حرفه ای هستید و از این روش می توانید برتری خود را نسبت به رقبای تجاری به مشتریان نشان دهید. ما در گروه البرز وب سایت، همه تلاش خود را خواهیم کرد تا با ارائه مشاوره صادقانه و حرفه ای، تمام جزئیات کلیدی کسب و کار شما را به بهترین نحو ممکن به مشتریان نشان بدهیم و شما را در داشتن یک کسب و کار اینترنتی موفق جهت ورود به بازار بزرگ تجارت الکترونیک یاری دهیم.

جهت مشاوره و ثبت درخواست خود برای هر کدام از خدمات مانند: انجام سئو در کرج و محتوا نویسی ، سئو تکنیکال و همچنین طراحی اپلیکیشن اندروید و ios و همینطور طراحی انواع سایت های شرکتی، طراحی سایت فروشگاهی ، آموزشی، شخصی و ….. در کرج و تهران میتوانید با شرکت مهندسی نرم افزار پارسیان گستر البرز در ارتباط باشید. تمامی خدمات با پشتیبانی دائمی توسط تیم ما انجام خواهد گرفت.

ارتباط با ما

_

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *