آموزش درون ریزی و برون ریزی محصولات ووکامرس

آموزش درون ریزی و برون ریزی محصولات - طراحی سایت های شرکتی، فروشگاهی، سئو در کرج - جهت مشاوره با ما تماس بگیرید- 09020631005 - 09020631004

ما در این مطلب به مبحث آموزش درون ریزی و برون ریزی محصولات ووکامرس میپردازیم. جهت مشاوره و ثبت درخواست خود جهت انجام هر کدام از خدمات مانند: انجام خدمات سئو و طراحی سایت در کرج و محتوا نویسی، آموزش وردپرس، آموزش سئو و همچنین طراحی اپلیکیشن اندروید و ios و همینطور طراحی انواع سایت شرکتی، فروشگاهی، آموزشی، شخصی و …  در کرج و تهران میتوانید با شرکت مهندسی نرم افزار پارسیان گستر البرز در ارتباط باشید. تمامی خدمات با پشتیبانی دائمی توسط تیم ما انجام خواهد گرفت.

آموزش درون ریزی و برون ریزی محصولات ووکامرس

برون ریزی محصولات ووکامرس و درون ریزی محصولات ووکامرس به شما این امکان را می دهد که در صورتی که محصولات خودتان را در یک سایت دیگر افزوده اید و در حال فروختن آنها می باشید توضیحات کامل محصولات و اطلاعات هر محصول را قادر باشید با برون بری محصولات در ووکامرس در قالب یک فایل دانلود نموده و بعد با درون ریزی محصولات در ووکامرس جزئیات محصول را در یک وبسایت دیگر در کمترین زمان ممکن بدون احتیاج به اینکه به شکل دستی تک تک محصولات را در سایت دیگر بیفزایید، وارد نمائید.

در این آموزش از البرز وب سایت تصمیم داریم افزونه برون ریزی محصولات ووکامرس و افزونه درون ریزی محصولات ووکامرس را معرفی نمائیم که با استفاده کردن از این افزونه می توانید به تهیه خروجی از محصولات در ووکامرس اقدام نموده و بعد با وارد نمودن فایل خروجی گرفته شده از محصولات ووکامرس در سایت دیگر به سادگی جزئیات محصولات را در آن وارد نمائید.

بیشتر بخوانید: آموزش کامل تنظیمات ووکامرس

برون ریزی محصولات ووکامرس

افزونه برون ریزی محصولات ووکامرس که می خواهیم آن را معرفی کنیم با نام Product Import Export for WooCommerce در مخزن وردپرس ثبت شده است و تا به الان موفق شده بیشتر از 30.000 نصب فعال و امتیاز 4.8 را کسب کند که با استفاده از این افزونه خواهید توانست خروجی از محصولات در ووکامرس تهیه کنید و می توانید اقدام به درون ریزی محصولات در ووکامرس نمائید. برای استفاده کردن از این افزونه روی کلید زیر کلیک نمائید تا به صفحه افزونه در مخزن وردپرس راهنمایی شده و بعد با استفاده کردن از آموزش روش نصب و کار نمودن با افزونه ها در وردپرس اقدام به نصب و فعال کردن افزونه در فروشگاه ووکامرس خودتان نمائید.

دانلود افزونه Product Import Export for WooCommerce

پس از نصب و فعال سازی افزونه مانند تصویر زیر منویی با نام Product Im-EX به منوی ووکامرس افزوده می شود که با کلیک روی این منو خواهید توانست به صفحه خروجی گرفتن از محصولات در ووکامرس بروید.

اکنون برای برون ریزی محصولات ووکامرس به بخش Export Product in CSV Format مراجعه نمائید. بعد از قسمت (Offset) تعیین نمائید که برون‌ریزی از کدام محصول آغاز شود، که بهترین حالت این گزینه این است که آن را بر روی صفر قرار دهید. اکنون در بخش (Limit) می توانید برای تعداد محصولاتی که می خواهید از آنها خروجی بگیرید محدودیت تعیین کنید تا به همان مقدار از محصولات خروجی تهیه کنید.

با استفاده از گزینه Include hidden meta data می توانید اطلاعات متای محصول را در فایل خروجی خارج نمائید. و در انتها با کلیک روی کلید Export Products خروجی شما در قالب یک فایل CSV تهیه می شود و می توانید آن را برای درون ریزی در ووکامرس دانلود نمائید.

بیشتر بخوانید: آموزش نصب ووکامرس در وردپرس

درون ریزی محصولات ووکامرس

اکنون که خروجی خودتان را از محصولات ووکامرس تهیه نمودید نوبت این می شود که فایل خروجی گرفته شده را با درون ریزی نمودن در ووکامرس وارد نمائید تا تمام اطلاعاتی که با برون بری محصولات تهیه شده اند را در یک ووکامرس دیگر وارد نمائید تا محصولات با جزئیات کامل در آن اضافه شوند. برای این کار اول به وبسایتی که تصمیم دارید محصولات ووکامرس را در آن وارد نمائید مراجعه نموده و همین افزونه را نیز در این سایت نصب نموده و فعال نمائید. بعد برای درون ریزی محصولات در ووکامرس مانند تصویر زیر به قسمت Import Products in CSV Format مراجعه نمائید.

اکنون همان گونه که در تصویر مشاهده می کنید اول تیک گزینه Merge products if exists را فعال نمائید تا اگر داده‌های تکراری برای یک محصول وجود داشت یکسان سازی شود و ایرادی در جزئیات محصولات درون ریزی شده در ووکامرس برایتان ایجاد نشود و در انتها روی کلید Import Products کلیک نمائید تا به صفحه بعدی راهنمایی شوید.

بیشتر بخوانید: آموزش افزودن دسته بندی محصولات 

Select a file from your computer: اول از این بخش فایلی که از محصول خودتان خروجی با فرمت CSV تهیه نموده و آن را دانلود کردید را با کلیک روی کلید Choose File انتخاب نمائید تا برای درون ریزی محصولات در ووکامرس استفاده گردد.

Delimiter: از این قسمت جداکننده دلخواه خودتان را وارد نمائید. می توانید از کاراکتر کاما انگلیسی برای این کار استفاده نمائید.

بیشتر بخوانید: افزودن محصول جدید در ووکامرس 

Merge empty cells: در انتها تیک این گزینه را نیز فعال نمائید تا اگر سلول‌هایی از جدول تهیه شده فایل خروجی محصولات ووکامرس خالی بود با ترکیب و یکسان سازی آنها ایرادی برایتان ایجاد نشود و در انتها روی کلید بارگذاری پرونده و درون ریزی آن کلیک نموده و بر اساس حجم فایل برون ریزی شده از محصولات ووکامرس منتظر بمانید تا فایل آپلود شده و جزئیات محصولات در ووکامرس درون ریزی بشود.

بیشتر بخوانید: طراحی سایت با وردپرس 

شرکت مهندسی نرم افزار پارسیان گستر البرز:

انجام طراحی سایت در کرج ، آموزش وردپرس، آموزش سئو و طراحی اپلیکیشن اندروید و ios، طراحی انواع سایت های شرکتی، فروشگاهی، آموزشی، شخصی و ….. در کرج

شرکت مهندسی نرم افزار پارسیان گستر البرز از سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را در زمینه طراحی وب سایت شروع کرد.

کیفیت کار خوب و استاندارد در کنار قیمت‌ های رقابتی باعث شد این شرکت در سرعت بسیار کمی مشتریان بسیار زیادی را جذب خود کند. به همین دلیل گسترش تعداد مشتریان باعث توسعه روزافزون خدمات و سطح کیفی این شرکت شد.

امور برنامه‌ نویسی و طراحی سایت خود طیف وسیعی از خدمات را در بر دارد. از برنامه‌ نویسی با استفاده از به روزترین زبان‌ های برنامه‌ نویسی برای اپلیکیشن‌ ها و استارت آپ‌ها گرفته تا طراحی یک سایت. به‌طور کلی خدمات اصلی این واحد عبارت اند از طراحی پلتفرم، طراحی اپلیکیشن اندروید و ios، طراحی وب سایت اختصاصی، طراحی وب سایت فروشگاهی، طراحی وب سایت شرکتی، طراحی وب سایت شخصی، سئو ، آموزش وردپرس و طراحی سایت در کرج و  ….

دیجیتال مارکتینگ قطعا نقطه طلایی تبلیغات و برندسازی است که می‌تواند یک کسب و کار و بیزینس را به اوج برساند.

هدف ما در شرکت مهندسی نرم افزار پارسیان گستر البرز، ایجاد تحول در کسب و کار شماست در واقع با داشتن وب سایت مشتریان شما متوجه می شوند که شما در کار خود چقدر حرفه ای هستید و از این روش می توانید برتری خود را نسبت به رقبای تجاری به مشتریان نشان دهید. ما در گروه البرز وب سایت، همه تلاش خود را خواهیم کرد تا با ارائه مشاوره صادقانه و حرفه ای، تمام جزئیات کلیدی کسب و کار شما را به بهترین نحو ممکن به مشتریان نشان بدهیم و شما را در داشتن یک کسب و کار اینترنتی موفق جهت ورود به بازار بزرگ تجارت الکترونیک یاری دهیم.

جهت مشاوره و ثبت درخواست خود برای هر کدام از خدمات مانند: انجام طراحی سایت در کرج و محتوا نویسی ، آموزش وردپرس و طراحی سایت در کرج و همچنین طراحی اپلیکیشن اندروید و ios و همینطور طراحی انواع سایت های شرکتی، طراحی سایت فروشگاهی ، آموزشی، شخصی و ….. در کرج و تهران میتوانید با شرکت مهندسی نرم افزار پارسیان گستر البرز در ارتباط باشید. تمامی خدمات با پشتیبانی دائمی توسط تیم ما انجام خواهد گرفت.

ارتباط با ما

_

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *