آموزش نحوه ورود به مدیریت وردپرس

آموزش نحوه ورود به مدیریت وردپرس - طراحی سایت فروشگاهی - طراحی سایت- طراحی سایت در کرج - تماس: 09020631004 - 09020631005

ما در این مطلب به مبحث آموزش نحوه ورود به مدیریت وردپرس میپردازیم. جهت مشاوره و ثبت درخواست خود جهت انجام هر کدام از خدمات مانند: انجام خدمات سئو و طراحی سایت در کرج و محتوا نویسی ، آموزش وردپرس ، آموزش سئو و همچنین طراحی اپلیکیشن اندروید و ios و همینطور طراحی انواع سایت شرکتی ، فروشگاهی ، آموزشی ، شخصی و …  در کرج و تهران میتوانید با شرکت مهندسی نرم افزار پارسیان گستر البرز در ارتباط باشید. تمامی خدمات با پشتیبانی دائمی توسط تیم ما انجام خواهد گرفت.

آموزش روش وارد شدن به مدیریت وردپرس

در صورتی که از آموزش‌های نصب وردپرس به یاد داشته باشید پس از تمام شدن مراحل نصب وردپرس با صفحه‌ای مانند این تصویر روبرو می شوید که نام کاربری، رمز و کلید ورود به مدیریت وردپرس را برایتان به نمایش خواهد گذاشت.

آموزش نحوه ورود به مدیریت وردپرس - طراحی سایت فروشگاهی - طراحی سایت- طراحی سایت در کرج - تماس: 09020631004 - 09020631005

با کلیک روی کلید ورود می توانید به صفحه ورود به مدیریت وردپرس دسترسی داشته باشید. ولی همواره این کلید در دسترس نخواهد بود. بر همین اساس می بایست صفحه ورود به وردپرس را به یاد داشته باشید یا آن را در مرورگر خود بوکمارک نمائید. در صورتی که برای بار اول به صفحه پیشخوان وردپرس مراجعه نموده باشید خواهید دید که در صفحه‌ای به نشانی site.com/wp-admin هستید.

راه wp-admin ممکن است برای شما آشنا باشد؟ بله صحیح می باشد، این مسیر مرتبط با پوشه wp-admin می باشد که در هاست قرار گرفته است و اعمال مدیریتی که بر روی وردپرس انجام می‌دهید از این راه در دیتابیس ذخیره و پردازش خواهند شد. یکی از برترین روش ها جهت ورود به وردپرس از راه همین آدرس می باشد.

در صورتی که وردپرس را در ریشه هاست نصب نموده باشید می‌توانید با رجوع به نشانی www.site.com/wp-admin صفحه ورود به مدیریت وردپرس را ببینید. در صورتی که اقدام به نصب وردپرس در ساب فولدر نموده باشید می‌توانید با رجوع به نشانی پوشه و گذاشتن wp-admin در آخر نشانی به صفحه ورود پیشخوان وردپرس راهنمایی شوید.

آموزش نحوه ورود به مدیریت وردپرس - طراحی سایت فروشگاهی - طراحی سایت- طراحی سایت در کرج - تماس: 09020631004 - 09020631005

اکنون همان گونه که در تصویر مشاهده می کنید جهت ورود به وردپرس می بایست نام کاربری و رمز عبوری که زمان نصب وردپرس انتخاب نموده اید را وارد نمائید. بر همین اساس نام کاربری یا ایمیلتان را در فیلد اول و رمز انتخابی را در فیلد دوم وارد نموده و روی کلید ورود کلیک نمائید.

در حالتی که رمز خود را فراموش نموده اید می‌توانید از گزینه فراموشی رمز وردپرس استفاده نموده و رمز جدیدی را در آن ایجاد نمائید. در صورتی که نام کاربری و ایمیل خود را نیز به یاد ندارید می‌توانید از روش دیتابیس به آن دسترسی پیدا نمائید.

وارد شدن به مدیریت وردپرس فقط از روش wp-admin نمی باشد و می توانید با رجوع به نشانی wp-login.php نیز صفحه ورود به وردپرس را مشاهده کنید. جهت این کار کافی است پس از نشانی سایت خودتان عبارت wp-login.php را مانند www.site.com/wp-login.php یا www.site.com/blog/wp-login.php وارد نمائید.

  • نشانی صفحه وارد شدن به وردپرس جهت ساب فولدر به شکل yoursite.com/foldername/wp-admin
  • نشانی وارد شدن به پیشخوان جهت ساب دامین به شکل subdomain.yoursite.com/wp-admin
  • نشانی وارد شدن به سایت اصلی به شکل yoursite.com/wp-admin

اشکال ورود به پنل مدیریت وردپرس

بعضی کاربران به علت بیشتر شدن امنیت سایت نسبت به تغییر صفحه ورود در وردپرس اقدام می نمایند. همین مشکل سبب میشود تا پس از مدت زمانی که وارد پیشخوان وردپرس نشدند نشانی صفحه ورود مشخص شده را فراموش نمایند. در صورتی که برای شما نیز چنین حالتی ایجاد شده جهت یافتن آدرس صفحه ورود به پیشخوان وردپرس کافی می باشد افزونه ای که برای تغییر نشانی ورود به وردپرس استفاده نموده اید را غیر فعال نمائید. برای غیر فعال نمودن افزونه در وردپرس با عدم دسترسی به پیشخوان وردپرس می بایست:

  1. نام پوشه افزونه که در راه public_html/wp-content/plugins قرار داده شده است را تغییر دهید.
  2. پس از این کار همچنان می توانید با رجوع به نشانی های wp-admin و wp-login.php به صفحه وارد شدن وردپرس دسترسی پیدا کنید.

در انتها پس از اینکه به پیشخوان وردپرس وارد شدید دوباره افزونه ای که از آن جهت تغییر نشانی وارد شدن به وردپرس استفاده مینمودید را فعال نموده و تنظیم نمائید.

شرکت مهندسی نرم افزار پارسیان گستر البرز:

انجام طراحی سایت در کرج ، آموزش وردپرس، آموزش سئو و طراحی اپلیکیشن اندروید و ios، طراحی انواع سایت های شرکتی، فروشگاهی، آموزشی، شخصی و ….. در کرج

شرکت مهندسی نرم افزار پارسیان گستر البرز از سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را در زمینه طراحی وب سایت شروع کرد.

کیفیت کار خوب و استاندارد در کنار قیمت‌ های رقابتی باعث شد این شرکت در سرعت بسیار کمی مشتریان بسیار زیادی را جذب خود کند. به همین دلیل گسترش تعداد مشتریان باعث توسعه روزافزون خدمات و سطح کیفی این شرکت شد.

امور برنامه‌ نویسی و طراحی سایت خود طیف وسیعی از خدمات را در بر دارد. از برنامه‌ نویسی با استفاده از به روزترین زبان‌ های برنامه‌ نویسی برای اپلیکیشن‌ ها و استارت آپ‌ها گرفته تا طراحی یک سایت. به‌طور کلی خدمات اصلی این واحد عبارت اند از طراحی پلتفرم، طراحی اپلیکیشن اندروید و ios، طراحی وب سایت اختصاصی، طراحی وب سایت فروشگاهی، طراحی وب سایت شرکتی، طراحی وب سایت شخصی، سئو ، آموزش وردپرس و طراحی سایت در کرج و  ….

دیجیتال مارکتینگ قطعا نقطه طلایی تبلیغات و برندسازی است که می‌تواند یک کسب و کار و بیزینس را به اوج برساند.

هدف ما در شرکت مهندسی نرم افزار پارسیان گستر البرز، ایجاد تحول در کسب و کار شماست در واقع با داشتن وب سایت مشتریان شما متوجه می شوند که شما در کار خود چقدر حرفه ای هستید و از این روش می توانید برتری خود را نسبت به رقبای تجاری به مشتریان نشان دهید. ما در گروه البرز وب سایت، همه تلاش خود را خواهیم کرد تا با ارائه مشاوره صادقانه و حرفه ای، تمام جزئیات کلیدی کسب و کار شما را به بهترین نحو ممکن به مشتریان نشان بدهیم و شما را در داشتن یک کسب و کار اینترنتی موفق جهت ورود به بازار بزرگ تجارت الکترونیک یاری دهیم.

جهت مشاوره و ثبت درخواست خود برای هر کدام از خدمات مانند: انجام طراحی سایت در کرج و محتوا نویسی ، آموزش وردپرس و طراحی سایت در کرج و همچنین طراحی اپلیکیشن اندروید و ios و همینطور طراحی انواع سایت های شرکتی، طراحی سایت فروشگاهی ، آموزشی، شخصی و ….. در کرج و تهران میتوانید با شرکت مهندسی نرم افزار پارسیان گستر البرز در ارتباط باشید. تمامی خدمات با پشتیبانی دائمی توسط تیم ما انجام خواهد گرفت.

ارتباط با ما

_

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *