طراحی سایت خدماتی

سایت خدماتی چیست؟ -طراحی سایت فروشگاهی و خدماتی در کرج - جهت سفارش طراحی سایت با ما تماس بگیرید- 09020631004 - 09020631005

ما در این مطلب به مبحث سایت خدماتی میپردازیم. جهت مشاوره و ثبت درخواست خود جهت انجام هر کدام از خدمات مانند: انجام خدمات سئو در کرج و محتوا نویسی ، سئو تکنیکال ، آموزش سئو و همچنین طراحی اپلیکیشن اندروید و ios و همینطور طراحی انواع سایت شرکتی ، فروشگاهی ، آموزشی ، شخصی و …  در کرج و تهران میتوانید با شرکت مهندسی نرم افزار پارسیان گستر البرز در ارتباط باشید. تمامی خدمات با پشتیبانی دائمی توسط تیم ما انجام خواهد گرفت.

سایت خدماتی

از بین کسب و کارهایی که در دنیای الکترونیک موجود است کسب و کارها و بیزینس‌هایی نیز هستند که تنها به ارائه خدمات مخصوصی به مشتریان می‌پردازند. خدماتی مثل مشاوره، زیبایی، نظافت، خدمات درمانی، خدمات فنی و… این کسب و کارها بر اساس نوع حرفه و فعالیتی که انجام می‌دهند تنوع دارند. در این مطلب در تلاشیم درمورد وب‌ سایت‌ های خدماتی، ویژگی‌ها و مزیت های آن حرف بزنیم ولی پیش از هر چیز توصیفی از سایت خدماتی را ارائه می دهیم.

آشنایی با وب‌سایت خدماتی

سایت خدماتی سایتی می باشد که در آن اشخاص یا شرکت‌ها، یک سری خدمات را به مشتریان خود ارائه می کنند. طبیعی میباشد که این نوع کسب و کارها نیز مثل بقیه بیزینس‌ها محتاج محیطی در دنیای وب می باشند تا بستر کسب و کار خود را گسترش دهند و در تجارت الکترونیک از رقبای خود عقب نمانند. وب‌سایت‌های خدماتی برای این شغل ها طراحی و راه‌اندازی خوهند شد. برای هر کدام از این شغل ها با توجه به نوع خدمتی که ارائه می کنند وب‌سایتی متناسب با آن تولید می گردد. یک وب‌سایت خدماتی دارای انواع گوناگونی است برای مثال می‌تواند یک مجموعه‌ از یک شرکت تولیدی و یک شرکت خدماتی باشد. مثل شرکت‌های طراحی سایت که یک خدمت را به مشتری ارائه می کنند و این خدمت طراحی سایت برای اشخاص یا شغل ها میباشد که در نهایت باعث تولید یک کالا برای مشتری می‌شود.

ویژگی های گوناگون سایت خدماتی

وب‌سایت‌های خدماتی دارای ویژگی‌هایی می باشند که آن‌ها را از بقیه وب‌سایت‌ها متمایز می کند. بعضی از ویژگی‌های این سایت‌ها عبارتند از:

 • دسترسی بالا به خدمات در سایت به شکل دسته‌بندی شده و منظم
 • طراحی بر اساس نوع خدمتی که ارائه می کنند
 • توضیحات کامل همراه با جزئیات درمورد خدماتی که ارائه می کنند
 • تعامل با کاربران از راه دریافت نظرات و پیشنهادات و انتقادات آن‌ها
 • این سایت‌ها واکنش گرا هستند
 • درگاه پرداخت دارای امنیت برای مطمئن بودن مشتریان و مدیران این سایت‌ها

بیشتر بخوانید: با خدمات سئو برترین رتبه گوگل را کسب کنید

سایت خدماتی چیست؟ -طراحی سایت فروشگاهی و خدماتی در کرج - جهت سفارش طراحی سایت با ما تماس بگیرید- 09020631004 - 09020631005

امکانات مختلف سایت خدماتی – طراحی سایت خدماتی در کرج

بعضی از امکاناتی که در وب‌سایت‌های خدماتی موجود است در پیشبرد هدف های مدیران این وب‌سایت‌ها حیاتی می باشد، امکاناتی مثل:

 • منوی خدمات به شکل طبقه‌ بندی شده برای دسترسی راحت کاربران به همه ی خدمات موجود در سایت و تجربه کاربری خوب.
 • صفحه نظرات مشتریان که اگر با مشکل مواجه شدند، کاربران بتوانند نظرات و انتقادات خود را در سایت بیان کنند.
 • صفحه تماس با ما از امکانات اغلب وب‌سایت‌ها به حساب می آید. با این امکان مشتریان به سادگی می‌توانند در هنگام نیاز با مدیران سایت تماس حاصل نموده و ایرادات و درخواست‌ هایشان را مطرح نمایند. از سوی دیگر این امکان اعتبار آن وب‌ سایت را افزایش می دهد.
 • صفحه درباره ما که یک معرفی نامه از کسب و کار و همینطور سابقه کاریتان می باشد. اطلاع مشتریان از کسب‌وکار شما می‌تواند در انتخاب مناسب تر آن‌ها برای استفاده کردن از خدمات مدنظرشان مفید باشد.
 • امکان چت آنلاین سرعت پاسخ دادن به مشتریان را افزایش می دهد.
 • امکان ارائه دادن فرم‌های ثبت سفارش و تماس.
 • امکان ثبت‌نام و عضو شدن در سایت که در هنگام نیاز می‌توانید خدمات جدید خود را به مشتریان اطلاع دهید یا آن‌ها را از تخفیفات برخی از خدماتتان آگاه سازید.

مزیت های وب‌سایت خدماتی – طراحی سایت خدماتی در کرج

به قطع یقین راه‌ اندازی یک وب‌ سایت خدماتی دارای مزیت هایی می باشد، به صورت کلی سیاست راه انداختن هر وب‌ سایتی برای هر کسب و کاری بهینه‌ تر نمودن روند فروش و ارائه خدمات آن کسب و کار می باشد. از این رو این وب‌ سایت‌ها هم به زیاد شدن بازدید و دیده شدن بهتر خدمات آن‌ها کمک می نماید. همینطور سبب سریع تر شدن کارها و پیشگیری از اتلاف وقت در فرایند ارائه خدمات به مشتریان خواهد شد. با این سایت، مدیران این کسب و کارها هزینه‌های خیلی بالایی که در دنیای حقیقی نیاز به پرداخت آن می باشد را فاکتور گرفته و با پرداخت مبلغ کمی همان روند کاری که در دنیای حقیقی به انجام می رسانند را در وب‌سایت خود پیاده نموده و به‌صرفه‌تر پیش خواهند رفت. از سوی دیگر این سایت‌ها به زیاد شدن اعتبار آن کسب و کار و مطمئن شدن بیشتر مشتریان کمک می رساند در این حالت بازدهی سایت هم افزایش خواهد یافت.

سایت خدماتی چیست؟ -طراحی سایت فروشگاهی و خدماتی در کرج - جهت سفارش طراحی سایت با ما تماس بگیرید- 09020631004 - 09020631005

طراحی سایت خدماتی

برای طراحی کردن یک وب‌سایت خدماتی خوب و کارآمد مثل بقیه وب‌سایت‌ها می بایست به نکاتی توجه نمود. نکاتی مثل:

محتوای با کیفیت

ارائه محتوای کامل و با کیفیت درمورد خدماتی که ارائه می گردد در جذب مشتری و زیاد شدن بازدید سایت اثر خواهد داشت. رعایت نکته های ویرایشی، جمله‌بندی صحیح و رساندن مفهوم به مخاطبین، درج کلمه های کلیدی و استفاده کردن از لینک‌ها محتوای سایتتان را برای گوگل پسندتر خواهد نمود. با محتوای غیر کپی و یونیک هم اعتبار سایت شما افزایش خواهد یافت.

دسترسی بالا

در دسترس بودن سایت از موردهایی می باشد که در افزایش جذب مشتریان اهمیت ویژه ای دارد. کاربران می بایست بتوانند به آسانی سایت شما را بیابند. این باعث زیاد شدن بازدهی سایت شما می شود و مشتریان بسیاری با سرچ خدمت مدنظرشان به سمت سایت شما راهنمایی می‌شوند.

صفحه تماس با ما

صفحه تماس با ما از لازمه های هر وب‌سایتی می باشد؛ چون کاربران با این امکان قادر هستند به سادگی با مدیران وب‌سایت‌های خدماتی ارتباط برقرار نمایند و اشکالات احتمالی را با آن‌ها در میان بگذارند. این صفحه سبب بالا رفتن اعتبار سایت هم می‌شود.

انتخاب کردن لوگوی مناسب

لوگوی مناسب لوگویی می باشد که مشتری با مشاهده آن هویت برند شما را بفهمد. لوگو نباید زیاد گنگ باشد و حتماً می بایست به سادگی قابل فهم باشد. رنگ لوگو هم خیلی اهمیت دارد؛ چون در نهایت وب‌سایت شما با توجه به رنگ لوگوی شما طراحی میشود. برای طراحی لوگو می‌توانید تایپوگرافی را مورد استفاده قرار دهید. لوگوی کسب و کار شما در حقیقت امضای شما میباشد و اهمیت دارد که چه پیامی را قصد دارید با آن به مخاطبینتان منتقل کنید.

سایت خدماتی چیست؟ -طراحی سایت فروشگاهی و خدماتی در کرج - جهت سفارش طراحی سایت با ما تماس بگیرید- 09020631004 - 09020631005

انتخاب دیزاین متناسب

توجه کردن به گرافیک و جذابیت بصری سایت از نکته های خیلی مهمی می باشد که ارتباط مستقیم با زیاد شدن بازدید و بهینه‌سازی سئوی سایت شما خواهد داشت. به قطع یقین کاربران از یک سایت جذاب با دیزاین و ترکیب رنگ‌ خوب و چشم‌نواز استقبال خواهند نمود.

گالری عکس‌ها

قسمتی از منوی سایت را مختص گالری عکس‌ها کنید و با عکس‌ها و ویدیوهایی که می گذارید خدماتی را که می توانید به مشتریان ارائه کنید را به درستی به آن‌ها معرفی نمائید.

سئوی سایت

رعایت نکات مرتبط با سئو برای بهینه‌ ساختن موتورهای جستجو اهمیت خیلی زیادی دارد. یک سئوی مناسب به سایت خدماتی کمک می رساند تا در نتایج اولیه گوگل مشاهده شود و بازدیدکنندگان زیادتری به آن سایت مراجعه نمایند.

سئوی سایت خدماتی -طراحی سایت خدماتی در کرج

عوامل زیادی به بهینه شدن سئوی سایت شما کمک می رساند؛ عواملی مثل محتوایی باکیفیت بالا، کلمه های کلیدی هدف، سرعت لود بالا، گرافیک زیبا و جذاب سایت، تجربه کاربری مناسب، ارائه دادن مقاله‌های مربوط به حوزه کاری شما، استفاده کردن از عکس‌ها و ویدئوها، استفاده کردن از لینک‌ها و… هر چه قدر سئوی سایت‌تان قوی‌تر باشد وب‌سایت شما در نتایج موتورهای جستجو بهتر مشاهده خواهد شد و همراه با آن زیاد شدن بازدید کاربران را به ارمغان خواهد آورد. برای اینکه سئوی مناسبی برای وب‌سایت خود داشته باشید می بایست درمورد اصول سئو بیشتر مطالعه نموده و همینطور قسمتی از این کار را به سئوکاران حرفه‌ای واگذار نمائید تا یک سئوی پرقدرت برای کسب و کارتان داشته باشید.

سایت خدماتی چیست؟ -طراحی سایت فروشگاهی و خدماتی در کرج - جهت سفارش طراحی سایت با ما تماس بگیرید- 09020631004 - 09020631005

سخن آخر درمورد سایت خدماتی

برای طراحی و راه‌اندازی یک وب‌سایت خدماتی اول در رابطه با مشتریان هدف خود شناخت پیدا کنید و همینطور میزان هزینه‌ای که می‌توانید به طراحی سایت خودتان اختصاص دهید را در نظر بگیرید تا بتوانید هدفمند همه ی مراحل طراحی سایت خدماتی خودتان را طی نمائید. مشاورین شرکت‌ های طراحی وب‌ سایت در این حیطه می‌توانند به شما کمک رسانند تا بتوانید همه ی جوانب این کار را سنجیده و با اطلاعات بیشتر و راهنمایی‌های مشاوران ماهر این حوزه، بی‌گدار به آب نزنید و از بودجه خودتان در این راه بهترین استفاده را کنید و در انتها رضایت خود و مشتریانتان را کسب نمائید. برای مشاوره در حوزه طراحی سایت خدماتی می‌توانید با مشاوران و کارشناسان البرز وب سایت ارتباط برقرار کنید.

شرکت مهندسی نرم افزار پارسیان گستر البرز:

انجام سئو در کرج ، سئو تکنیکال، آموزش سئو و طراحی اپلیکیشن اندروید و ios، طراحی انواع سایت های شرکتی، فروشگاهی، آموزشی، شخصی و ….. در کرج

شرکت مهندسی نرم افزار پارسیان گستر البرز از سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را در زمینه طراحی وب سایت شروع کرد.

کیفیت کار خوب و استاندارد در کنار قیمت‌ های رقابتی باعث شد این شرکت در سرعت بسیار کمی مشتریان بسیار زیادی را جذب خود کند. به همین دلیل گسترش تعداد مشتریان باعث توسعه روزافزون خدمات و سطح کیفی این شرکت شد.

امور برنامه‌ نویسی و طراحی سایت خود طیف وسیعی از خدمات را در بر دارد. از برنامه‌ نویسی با استفاده از به روزترین زبان‌ های برنامه‌ نویسی برای اپلیکیشن‌ ها و استارت آپ‌ها گرفته تا طراحی یک سایت. به‌طور کلی خدمات اصلی این واحد عبارت اند از طراحی پلتفرم، طراحی اپلیکیشن اندروید و ios، طراحی وب سایت اختصاصی، طراحی وب سایت فروشگاهی، طراحی وب سایت شرکتی، طراحی وب سایت شخصی، سئو و ….

دیجیتال مارکتینگ قطعا نقطه طلایی تبلیغات و برندسازی است که می‌تواند یک کسب و کار و بیزینس را به اوج برساند.

هدف ما در شرکت مهندسی نرم افزار پارسیان گستر البرز، ایجاد تحول در کسب و کار شماست در واقع با داشتن وب سایت مشتریان شما متوجه می شوند که شما در کار خود چقدر حرفه ای هستید و از این روش می توانید برتری خود را نسبت به رقبای تجاری به مشتریان نشان دهید. ما در گروه البرز وب سایت، همه تلاش خود را خواهیم کرد تا با ارائه مشاوره صادقانه و حرفه ای، تمام جزئیات کلیدی کسب و کار شما را به بهترین نحو ممکن به مشتریان نشان بدهیم و شما را در داشتن یک کسب و کار اینترنتی موفق جهت ورود به بازار بزرگ تجارت الکترونیک یاری دهیم.

جهت مشاوره و ثبت درخواست خود برای هر کدام از خدمات مانند: انجام سئو در کرج و محتوا نویسی ، سئو تکنیکال و همچنین طراحی اپلیکیشن اندروید و ios و همینطور طراحی انواع سایت های شرکتی، طراحی سایت فروشگاهی ، آموزشی، شخصی و ….. در کرج و تهران میتوانید با شرکت مهندسی نرم افزار پارسیان گستر البرز در ارتباط باشید. تمامی خدمات با پشتیبانی دائمی توسط تیم ما انجام خواهد گرفت.

ارتباط با ما

_

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *