استفاده اصولی از برچسب ها در وردپرس

سئو سایت - برای انجام سئو سایت فروشگاهی در کرج و طراحی سایت و مشاوره با ما تماس بگیرید- 09020631004 - 09020631005

برچسب ها از ابزارهای دارای اهمیت در وردپرس می باشند. بر اساس بررسی های انجام گرفته به طور معمول استفاده صحیحی از این ابزار نمی شود. در این مقاله تصمیم داریم روش استفاده اصولی از برچسب ها در وردپرس را برایتان توضیح دهیم. این موضوع باعث خواهد شد تا افزون بر بهبود و بهینه سازی ساختار سایت در سئو هم شرایط بهتری داشته باشید. ما در این مطلب به مبحث استفاده اصولی از برچسب ها در وردپرس میپردازیم. جهت مشاوره و ثبت درخواست خود جهت انجام هر کدام از خدمات مانند: انجام خدمات سئو و طراحی سایت در کرج و محتوا نویسی، آموزش وردپرس، آموزش سئو و همچنین طراحی اپلیکیشن اندروید و ios و همینطور طراحی انواع سایت شرکتی، فروشگاهی، آموزشی، شخصی و …  در کرج و تهران میتوانید با شرکت مهندسی نرم افزار پارسیان گستر البرز در ارتباط باشید. تمامی خدمات با پشتیبانی دائمی توسط تیم ما انجام خواهد گرفت.

کاربرد برچسب ها در وردپرس چیست؟

دقت به این مورد اهمیت زیادی دارد که برچسب ها در وردپرس برای چه در آن قرار گرفته اند! در پایین به مجموعه کاربردهای برچسب ها در وردپرس اشاره خواهیم کرد که توجه شما را به آنها جلب می نمائیم:

  • به وجود آوردن پیوند هوشمندانه میان مطالب سایت
  • مهیا کردن دسترسی کاربر برای دیدن مطالب مرتبط
  • معرفی نمودن کلمات با اکتیویتی زیاد در سایت به موتورهای جستجوگر
  • آسان نمودن کار برای قالب های وردپرس جهت فراخوانی محتوا در قسمت های گوناگون سایت

بیشتر بخوانید: قابلیت ایندکس شدن در سئو تکنیکال

اشتباهات رایج در بکارگرفتن برچسب های وردپرس -سئو در کرج

در صورتی که سئو برای شما اهمیت دارد باید حتما این مطلب را دقیق بخوانید چون موضوع خیلی مهمی را مطرح خواهیم کرد که اثر زیادی در برطرف کردن ایرادات ساختاری مرتبط با سئو سایت خواهد داشت. حتما می بایست توجه کنید که برای هر کلمه کلیدی فقط و فقط می بایست یک صفحه هدف داشته باشیم. به عنوان مثال در صورتی که کلمه کلیدی ما خرید هاست می باشد و یک صفحه اختصاصی برای آن در نظر داریم و می خواهیم با همان صفحه در نتایج جستجوی گوگل دیده شویم دیگر هرگز حق نداریم برچسب یا مجموعه و صفحه های مشابهی با این کلمه کلیدی بسازیم. بلکه باید از عبارت نزدیک به آن استفاده کنیم. در بیشتر سایت ها دیده می شود که برچسب هایی با عنوان دقیق کلمه کلیدی آن به وجود می آید که یک اشتباه محض می باشد.

به وجود آوردن پیوند هوشمندانه میان مطالب سایت

یکی از کاربردهای اصلی برچسب ها، به وجود آوردن پیوند هوشمندانه میان مطالب سایت می باشد. به این معنی که به وسیله برچسب ها می توان ارتباط میان مطالب مرتبط را فراهم نمود. این موضوع باعث می شود بازدیدکنندگان سایت به موضوعات مرتبط جذب شوند و زیادتر در سایت شما بمانند. این موضوع اثر مستقیم در سئو و اثر غیر مستقیم در محبوبیت و برندینگ سایت شما می گذارد.

بیشتر بخوانید: قابلیت خزش یا کراول شدن در سئو تکنیکال

دسترسی راحت کاربر به دیدن مطالب مرتبط

هنگامی که ساختار مطالب به وسیله برچسب ها با معماری صحیحی پیاده شود کاربر با استفاده از برچسب ها خواهد توانست به همه ی مطالب مرتبط با یکدیگر به شکل یکجا دسترسی داشته باشد. در حقیقت این کار به کاربر کمک خواهد کرد که بتواند به خواسته خود برسد. پیاده نمودن صحیح این ساختار به گونه ای سبب اثر مطلوب به وسیله عامل تجربه کاربری خواهد شد و در سئو اثر مثبتی خواهد گذاشت.

مشخص نمودن موضوعات با اکتیویتی زیاد

یکی از نکات خیلی مهم که وبسمتران عزیز می بایست به آن توجه کنند این می باشد که برچسب ها اغلب برای به وجود آوردن پیوند برای مطالب و موضوعات پرتکرار مناسب می باشد. به عنوان مثال در صورتی که سایت شما در زمینه امنیت فعالیت می نماید سایر مطالب که ارتباط موضوعی با امنیت دارند به امنیت برچسب زده می شود و امنیت با صفحه ای با فعالیت بالا مشاهده می گردد. برای اغلب موضوعات که اخبار، اتفاقات و مطالب بسیاری در ارتباط با آن تولید می گردد اکتیویتی یا همان فعالیت یک معیار با اهمیت در سئو به حساب می آید.

راحت نمودن کار برای قالب های وردپرس – سئو در کرج

اغلب قالب ها توسط برچسب ها می توانند امکاناتی مانند مطالب مشابه به وسیله برچسب ها را در قسمت های گوناگون نشان دهند. بهره گرفتن صحیح از برچسب های وردپرس سبب خواهد شد بتوانیم مطالب دلخواه خود را در قالب های گوناگون در مکان مدنظر نمایش دهیم. تامین و رعایت این موضوع اساسا از دوباره کاری و تلف شدن زمان پیشگیری خواهد نمود.

جمع بندی و نتیجه گیری مطلب

در نهایت به مجموعه مواردی که توصیه می کنیم به آنها توجه نمائید اشاره داریم:

  1. هرگز کلمه یا کلمات کلیدی هدف یک مطلب را به شکل برچسب در آن مطلب نیفزایید.
  2. از کلماتی برای برچسب ها استفاده کنید که فعالیت زیادی برای تولید محتوا برای آن انجام شود.
  3. از کلمات کوتاه و کاربردی برای برچسب ها که سبب تامین ارتباط هوشمندانه میان مطالب سایت خواهد شد استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: سئو تکنیکال چیست؟

شرکت مهندسی نرم افزار پارسیان گستر البرز:

انجام طراحی سایت در کرج ، آموزش وردپرس، آموزش سئو و طراحی اپلیکیشن اندروید و ios، طراحی انواع سایت های شرکتی، طراحی سایت فروشگاهی، آموزشی، شخصی و ….. در کرج

شرکت مهندسی نرم افزار پارسیان گستر البرز از سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را در زمینه طراحی وب سایت شروع کرد.

کیفیت کار خوب و استاندارد در کنار قیمت‌ های رقابتی باعث شد این شرکت در سرعت بسیار کمی مشتریان بسیار زیادی را جذب خود کند. به همین دلیل گسترش تعداد مشتریان باعث توسعه روزافزون خدمات و سطح کیفی این شرکت شد.

امور برنامه‌ نویسی و طراحی سایت خود طیف وسیعی از خدمات را در بر دارد. از برنامه‌ نویسی با استفاده از به روزترین زبان‌ های برنامه‌ نویسی برای اپلیکیشن‌ ها و استارت آپ‌ها گرفته تا طراحی یک سایت. به‌طور کلی خدمات اصلی این واحد عبارت اند از طراحی پلتفرم، طراحی اپلیکیشن اندروید و ios، طراحی وب سایت اختصاصی، طراحی وب سایت فروشگاهی، طراحی وب سایت شرکتی، طراحی وب سایت شخصی، سئو ، آموزش وردپرس و طراحی سایت در کرج و  ….

دیجیتال مارکتینگ قطعا نقطه طلایی تبلیغات و برندسازی است که می‌تواند یک کسب و کار و بیزینس را به اوج برساند.

هدف ما در شرکت مهندسی نرم افزار پارسیان گستر البرز، ایجاد تحول در کسب و کار شماست در واقع با داشتن وب سایت مشتریان شما متوجه می شوند که شما در کار خود چقدر حرفه ای هستید و از این روش می توانید برتری خود را نسبت به رقبای تجاری به مشتریان نشان دهید. ما در گروه البرز وب سایت، همه تلاش خود را خواهیم کرد تا با ارائه مشاوره صادقانه و حرفه ای، تمام جزئیات کلیدی کسب و کار شما را به بهترین نحو ممکن به مشتریان نشان بدهیم و شما را در داشتن یک کسب و کار اینترنتی موفق جهت ورود به بازار بزرگ تجارت الکترونیک یاری دهیم.

جهت مشاوره و ثبت درخواست خود برای هر کدام از خدمات مانند: انجام طراحی سایت در کرج و محتوا نویسی ، آموزش وردپرس و طراحی سایت در کرج و همچنین طراحی اپلیکیشن اندروید و ios و همینطور طراحی انواع سایت های شرکتی، طراحی سایت فروشگاهی ، آموزشی، شخصی و ….. در کرج و تهران میتوانید با شرکت مهندسی نرم افزار پارسیان گستر البرز در ارتباط باشید. تمامی خدمات با پشتیبانی دائمی توسط تیم ما انجام خواهد گرفت.

ارتباط با ما

_

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *