آموزش بروزرسانی محتوا

آموزش بروزرسانی محتوا - آموزش سئو سایت در کرج - جهت انجام سئو و تولید محتوا با ما تماس بگیرید - 09020631004-09020631005

ما در این مطلب به مبحث آموزش بروزرسانی محتوا میپردازیم. جهت مشاوره و ثبت درخواست خود جهت انجام هر کدام از خدمات مانند: انجام خدمات سئو در کرج و محتوا نویسی ، سئو تکنیکال ، آموزش سئو و همچنین طراحی اپلیکیشن اندروید و ios و همینطور طراحی انواع سایت شرکتی ، فروشگاهی ، آموزشی ، شخصی و …  در کرج و تهران میتوانید با شرکت مهندسی نرم افزار پارسیان گستر البرز در ارتباط باشید. تمامی خدمات با پشتیبانی دائمی توسط تیم ما انجام خواهد گرفت.

آموزش بروزرسانی محتوا

امکان دارد خیلی ها ندانند که؛ چیزی که سایت گوگل به آن اعتبار می بخشد،  همان “ارزش” است. گوگل جستجو می کند که محتوای که ساخته شده است، چقدر اشتراک گذاری انجام داده و چه میزان وب سایت های اینترنتی رقیب به این محتوا استفاده کردنند. در این وضعیت کسی که داخل گوگل به اصطلاح با خود می گوید که ممکن است این محتوای که ساخته شده،  اعتبار زیادی به مخاطبان عرضه می دهد و  نتیجه خوبی هم دارد؛ به همین خاطر جایز است آن را در لیست رنکینگ های عالی خود بگذاریم به طور خلاصه این که؛  میزان ورود کاربران به سایت شما،  مهم ترین مسئله ای است که سبب می شود در میان رنگ های برتر گوگل جای می گیرد.

تا جایی که  می توانید بابت محتواهایی که ساخته اید، موضاعات آن ها بروز باشد، وقت بگذارید، در اینترنت و فضای مجازی به اشتراک بگذارید و از همه مهم تر، برای آن ها بک لینک بسازید. این روش است که اعتبار محتوای ساخته شده هم چندیدن برابر میشود. به راحتی از کنار این مسئله رد نشوید؛ این مسئله از اصلی ترین نکته یادگیری ساختن محتوا است که در اختیارتان قرار می گیرد.

روش بروز رسانی کردن مقاله های قدیمی در آموزش بروزرسانی محتوا

در ادامه برای یادگیری ساختن محتوا، به طور کامل تکنیک بروز رسانی کردن مقاله های قدیمی را می گوییم:

اطلاعات لازم در آموزش بروزرسانی محتوا

برای این کار ما دو راهکار را توصیه می کنیم:

 1. شما حتما به یاد داشته باشید که سایت شما با چه کلمه هایی مختلف کلیدی ورودی دارد یا اینکه سایت شما به خاطر چه کلمه هایی احتیاج به سئو دارد. برای این کار تنها باید از بخش های متفاوت جستجو کنسول گوگل و یا  ابزار هایی مثل گوگل آنالیتیکس، اطلاعات لازم را پیدا کنید.
 2. کلمه های کلیدی پول ساز را پیدا کنید. این کلمه ها مانند مواردی هستند که کاربران جستجو می کنند و به دنبال آن فرآورده را خریداری می کند.  برای مثال موقع کرونا “ تهیه ماسک 3 لایه”  کنکوش بسیاری داشت. اصلی ترین هدف اشخاص تهیه ماسک 3 لایه بود و اصلا در پی داده ها نبودند. این خودش یک کلمه کلیدی پول ساز است.

بیشتر بخوانید: با خدمات سئو برترین رتبه گوگل را کسب کنید

صفحه های اینترنتی خوب برای بروز رسانی را جستجو و پیدا کنید.

هنگامی که همه این اطلاعات را در یه صفحه ذخیره کردید، وقت تجزیه و تحلیل آن می رسد.

در این قسمت مدل صفحه هست که حتما به آن دقت کنید:

 •  سایت هایی با محتوای پربازدید
 •  سایت هایی با ترافیک پایین اما تبدیل زیاد
 •  سایت هایی با ترافیک بالا اما تبدیل پایین

بروز کردن سرچ کلمه کلیدی  

جستجو کلمه های کلیدی اصلی هم روش کارامد سئو است.

در این بخش روش پیدا کردن کلمات کلیدی جدید برای محتوای شما قرار داده شده است:

 • به گزارش عملکرد در کنسول سرچ Google وارد شوید.
 •  در بخش نشانه سطرهای فیلتر تایید کنید، جای آن را انتخاب کنید و عدد 21 را  وارد کنید.
 •  به بخش عبارت های سرچ نمایش داده شده تاییدکرده و بعد Pages را انتخاب کنید تا ببینید کدام سایت ها در جستجو کردن آنها نمایش داده می شوند.

آموزش سئو: هدف از سرچ را برسی کنید

درکنار جستجو کردن کلمه های کلیدی مناسب، حتما برای سرچ  هم متوجه می شوید. این مورد یک موضوع مهم روش رتبه بندی و درجه بندی آن سرچ می کند.

تیتر های خود را بهتر درج کنید

درست کردن مقدمه مقاله های قدیمی در سئو و جذب مخاطبان تاثیر دارد. اصلی ترین قسمت کاربران در نهایت سرچ گوگل با آن مقابله می کنند، اسم محتوا یا صفحه است. زمانی که این تیتر و اسم جذاب نباشد و مخاطب را جذب نکند، قطعا سرچ و جستجوی کمتری نسبت به  تیتر جذاب، میگیرد. محتوا را بروز کنید.

آموزش بروزرسانی محتوا: داده های درست و دقیق: کنترل کنید از آخرین دفعه ای که آن را پست کردید، به روز شده و آیا تحقیقات یا موضوعات تازه ای به دست آمده یا خیر.

آموزش بروزرسانی محتوا: لینک های خراب: مطمئن بشید که پیوندهای خروجی شما به صفحه های اخیر هستند یا خیر. این اقدام پیوندهای شکسته را که نتیجه بدی برای سئو هستند، پاک می کند.

آموزش بروزرسانی محتوا: دستور زبان، نوشتن، املا: کنترل گرامر، املا و قالب بندی مقاله های قدیمی در سئو اثر زیادی دارد.

آموزش بروزرسانی محتوا: پیوندهای داخلی: حالا وقت آن است که در هنگام احتیاج از محتوای قدیمی خود به محتواهای معتبر با ارزش لینک بدهید.

بهترشدن سئو داخلی محتوا قدیمی

مطمئن بشید که محتوای قدیمی شما با کل اصول سئو محتوا بهبود پیدا کرده است یا خیر. بهبود بخشیدن یک صفحه قدیمی بر پایه اصول سئو، خود یکی از اصلی ترین کارهایی است که در جهت به روز رسانی محتوا، حتما صورت بگیرد.

بیشتر بخوانید: سئو چیست؟ 0 تا 100سئو سایت

بهتر شدن کال تو اکشن صفحه

آموزش سئو: اگر محتوای شما قدیمی هست، ممکن است که دعوت های اقداماتی که شما انجام داده اید هم به روز نباشند. فراخوان به کار شما حتما با انگیزه جستجوگران شما هماهنگ باشد. یکی از عالی ترین روش این است که کلمه های کلیدی صفحه های خود را کنترل کنید.

تاریخ پست را به روز رسانی کنید

در آخر، پس از بیرون آمدن از محتوایی که بروز شده، یک لحظه زمان بذارید و تاریخ آن را به روز کنید. در وردپرس، میتوانید این عمل را در درون ویرایشگر انجام بدهید.

کل این کار هایی که در این قسمت از یادگیری تولید محتوا بیان شده، موردایی هستند که ما در به روز محتواهای قدیمی نیوسئو صورت می گیرد و نتیجه جالبی را دریافت می کنیم.

تکنیک های تشخیص محتوای کپی شده

یکی از موردای آموزش ساختن محتوا، قادر به تشخیص محتوای کپی است. یک کارشناس تولید محتوا امکان دارد مدیر یک گروه ساخته محتوا باشد، به همین خاطر حتما بتواند محتوای کپی شده را از محتوای منحصر به فرد تشخیص دهد؛ چون امکان دارد خیلی از محتوا های عرضه شده به وسیله ی گروه، تکنیک بازنویسی نوشته شده باشند که در این صورت ممکن است کپی بودن محتوا هست. عالی ترین تکنیک های تشخیص محتوای کپی، زیر توضیح داده ایم:

 • استفاده از گوگل: شما می توانید به آسانی قسمتی از محتوایی که می خواهید کپی بودن آن را بازرسی کنید، در سرچ باکس گوگل قرار می دهید و آن را جستجو می کنید، هم اکنون وارد نتیجه ها شده و محتوای آن را با محتوای اصلی خود بررسی می کنید که آیا محتوا کپی است یا خیر.
 • استفاده از وسیله ها: وب سایت هایی با وسیله های آنلاین هستند که می توانند محتوای کپی را از محتوای منحصر به فرد تشخیص دهند، اما لازم به ذکر است که بعضی از آن ها قابلیت درصد خطای زیادی می باشند. این وسیله ها در وب سایت هایی مثل SearchEngineReports و DupliChecker عرضه می شوند.

عالی ترین منبع ساختن محتوا خارجی و ایرانی در آموزش سئو

قبل از معرفی سایت های عالی برای ساختن محتوا، حتما این نکته را تذکر می دهیم که کل این سایت ها برای الهام گرفتن شما هستند، نه کپی کردن اطلاعات، پس تلاش کنید با کمک آن ها، متن منحصر به فرد خود را بنویسید:

سایت Science direct

یکی از عالی ترین منبع ساختن محتوا برای اشخاصی که می خواهند در حیطه های علمی فعالیت کنند، سایت انگلیسی science direct است. اگر سطح زبان انگلیسی خوبی دارید و می توانید مقاله ها علمی به زبان انگلیسی را به درستی متوجه بشوید، باید از این سایت دیدن کنید.

شما می توانید در این سایت بر پایه ی اسم نویسنده یا کلمه کلیدی مرتبط به موضوع مورد نظر خود یا یک اسم خاص، محتوا یا مقاله مورد نظر خود را بیابید. اما این منابع بیشتر برای دانشجویان و اساتید دانشگاه است.

سایت Bored Panda

این سایت، مثل نمناک فارسی است که در حیطه های متفاوتی مثل فرهنگ و هنر، آشپزی، سرگرمی، ورزش و … مطالب جالب و جذاب بسیاری می سازد. با وجود انگلیسی بودن سایت، روش نگارش کردن آن خیلی آسان و قابل فهم است و حتی اشخاص با سطح زبان متوسط هم می توانند از آن استفاده نمایند.

یکی از جذاب ترین قسمت های این منابع ساختن محتوا صفحه Trending است. شما با رجوع کردن به این قسمت می توانید موضوع ها و مقاله های ترند روز دنیا را ببینید و به وسیله آن ها برای قسمت بلاگ سایت خود، ایده های نو و جدیدی بسازید.

BuzzSumo

عالی ترین و قوی ترین منبعی که برای آموزش و یادگیری ساختن محتوا و سئو وجود دارد، سایت انگلیسی BuzzSumo است. خیلی از کارشناسان ساختن محتوا بیشتر وقت ها به دنبال وسیله هایی برای پیدا کردن کلمات کلیدی و بقیه نکات مرتبط به سئو هستند، BuzzSumo منبع خیلی مناسبی برای پیدا کردن کلید واژه های مناسب است.

BuzzSumo یک وسیله است که خدماتی در حیطه ساختن محتوا مثل یافتن موضوع های جذاب و ترند، تحقیق آسان تر از بین منابع متفاوت ساختن محتوا و… است. متاسفانه این وسیله برای سایت های ایرانی و کلمات کلیدی فارسی، استفاده به خصوصی ندارد اما شما می توانید از دسته بندی های قسمت بلاگ این وب سایت، استفاده کنید و ایده های جذابی بسازید.

سایت HubSpot

یکی دیگر از سایت های خوب در حیطه ساختن محتوا Hubspot است که کار سئو را برای مخاطبان آسان تر می کند. با استفاده از این سایت می توانید اطلاعات خود را از دید سئو کنترل کنید و مشکلات آن را برطرف کنید. این وب سایت آموزش هایی در حیطه سئو، کارهایی در شبکه های اجتماعی متفاوت مثل اینستاگرام، یوتیوب و… به طور رایگان عرضه داده است.

البته هدف مهم این وب سایت از عرضه محتواهای رایگان، معرفی وسیله های مورد استفاده خود به مخاطبان است. وسیله هایی که برای زیاد شدن فروش، بهبود پیدا کردن سایت و عرضه سرویس های بهتر به مخاطبان است.

شما می توانید از این وب سایت ایده هایی در حیطه های زیر تجربه کنید:

 • آموزش های دیجیتال مارکتینگ
 • آموزش شبکه های اجتماعی
 • طراحی و بهینه سازی سایت (سئو)
 • آموزش تولید محتوا دیجیتال
 • آموزش فروش اینترنتی و حضوری

سایت Moz

عالی ترین سایت خارجی در حیطه آموزش ساختن محتوا و سئو به همراه ایده های عالی برای ساختن محتوا در زمینه دیجیتال مارکتینگ وب سایت بزرگ moz است. اسم این سایت SEO Software for Smarter Marketing است. اگر کمی از سئو و وسیله های متفاوت بهینه سازی سایت، بشناسید، می دانید که ماز (moz) یک وسیله سئو است که در این حیطه بهینه سازی سئو استفاده های فوق العاده ای دارد.

شما دو روش برای ایده سازی از سایت ماز دارید:

می توانید اشتراک این وسیله را مهیا کرده و کلمات کلیدی زمینه کاری خود را از سایت های رقیب به دست بیارید و کمی از ایده های ساختن محتوا برای سایت خود، استفاده کنید.

و حتی می توانید از قسمت بلاگ سایت ماز (moz) استفاده نمایید. قسمت بلاگ این سایت، مقاله های به روزی در حیطه سئو و ساختن محتوا دارد و خود یک منبع خیلی خوبی برای آموزش ساختن محتوا است.

انجام دادن عالی ترین تمرین های سئو

با دقت به نکته های آموزش ساختن محتوا دیجیتال، به یاد داشته باشید که حتما از کلمات کلیدی برای هدفتان و موردای مربوط تا جایی که امکان پذیر باشد و به تجربه آن آسیبی وارد نمی‌کند،استفاده نمایید. مثلا افزون بر متن محتوا، شما حتما جاهایی مانند تگهای URL ،H ، توضیحات متا و… هم عبارت کلیدی مورد نظر را استفاده کنید (اما به زبان انگلیسی).

اگر وب سایت شما وردپرسی است، افزونه Yoast می تواند به درستی به انجام دادن این طرح کمک کند. مثلا شما با پر کردن فیلد عبارت کلیدی اصلی در این افزونه، می توانید از به وجود آمدن مشکلاتی مانند تکراری بودن عبارت کلیدی هدف آن صفحه با صفحات بقیه یا به کار نگرفتن عبارت کلیدی در توضیح های متای آن صفحه و … جلوگیری کردن از آن است. بدون تردید این موردها یکی از اصلی ترین نکته هایی هستند که حتما در کل دوره ها و کلاس های آموزش ساختن محتوا به آن ها اشاره نمود.

بیشتر بخوانید: آموزش تولید محتوا

بازار کار سئو محتوا و ساختن محتوا

ساختن محتوا و سئو به یکی از شغل های پرطرفدار و محبوب امروزی تبدیل شده است و خیلی از اشخاص در حال کسب درآمد از آن ها هستند. اگر جدیدا با این حرفه آشنا شدید و می خواهید به وسیله ی آموزش ساختن محتوا دیجیتال، اطلاعات کامل تری در مورد بازار کار سئو محتوا و ساختن محتوا داشته باشید، در این قسمت از آموزش ساختن محتوا با ما همراه باشید.

با وجود تازه وارد بودن این شغل در ایران، این روزها اشخاص زیادی را می بینیم که از آن کسب درآمد می کنند و به خصوص نسبت به شغل های سخت دیگر، درآمدهای خیلی خوبی دارند. به طور کلی درآمد یک سئو کار به فعالیت هایی که حتما انجام بدهید و این چنین مقدار مهارت او بستگی دارد.

افزون بر آن، بازار کار ساختن محتوا به شاخه های بسیاری تقسیم بندی می شود که هر کدام شرایط ویژه خود را دارند و مسلما حقوق های دریافتی شان هم با یکدیگر فرق دارد. به طور کلی اشخاصی که در حال انجام در این شغل هستند را می توانیم به 3 گروه تقسیم بندی کنیم:

 1. سئوکار فریلنسر
 2. سئوکار دارای شرکت خصوصی یا گروه
 3. سئوکار استخدامی در شرکت

گروه اول یعنی سئوکار فریلنسر، شخصی است که پروژه های کوتاه مدت می پذیرد و بعد از تمام شدن پروژه، حقوق و دستمزد خود را دریافت می کند. درآمد این دسته بستگی به مبلغ توافق شده روی کاری که انجام می دهد دارد.

به خاطر یک فریلنسر، مقدار درآمد ماهانه شما به زرنگ بودنتان و مخصوصا مهارت و پشتکارتان بستگی دارد. یکی از مزایای ساختن محتوا سئو به شکل فریلنسری، این است که اگر سطح زبان انگلیسی خیلی خوبی داشته باشید، می توانید با سایت های خارجی هم همکاری کنید.

گروه دوم یعنی متخصصان سئوکار که برای خود یک گروه سئو از اشخاصی که قادر به کار های متفاوت است و طرح دریافت می کنند.

متخصصان ساختن محتوا چه کسانی هستند و چه مهارت هایی دارد؟

شاید این سوال برای خیلی ها پیش آمده که کارشناس ساختن محتوا کیست، یا چه کار هایی باید انجام بدهد؟ باید بگوییم شخصی که برای نوشتن و خلق و تولید یک محتوا استخدام می شود، کارشناس ساختن محتوا است. از این جهت یک متخصص ساختن محتوا حتما ویرایش، قدرت نوشتن، تبلیغات و … را داشته باشد. شخصی که به اسم کارشناس ساختن محتوا انتخاب می شود حتما نکته های سئو را به خوبی یاد گرفته است تا بتواند کار های شما را به خوبی توسعه بدهد.

مهارت های لازم متخصص ساختن محتوا

کار ساختن محتوا یکی از کار هایی است که احتیاج به دانش و خلاقیت در نوشتن دارد یعنی قدرت ساختن محتواهای با کیفیت و منحصر به فرد که منجر می شود کاربران به اطلاعات وب سایت جذب شوند. در ادامه یادگیری ساختن محتوا دیجیتال، مهارت های لازم متخصص ساختن محتوا را برای شما می گوییم.

توانایی در نویسندگی برای آموزش بروزرسانی محتوا:

یکی از اصلی ترین خصوصیت های که یک کارشناس ساختن محتوا کار حتما از آن برخوردار باشد، داشتن قدرت نویسندگی است. یعنی هر شخصی که به شغل ساختن محتوا انجام می دهد حتما بتواند به آسانی متن هایی را تا چهار هزار کلمه است بنویسد. این محتوا ها حتما به شکلی نوشته بشوند که مخاطبان را گیج نکند و از جهتی هم آن ها را با علاقه بخواند. یک متخصص ساخت محتوا حتما همیشه مقالات متفاوتی را بنویسد. برای نوشتن مقالات منحصر به فرد و جذاب فقط تمرینی که می توانید انجام دهید نوشتن و تکرار است. با نوشتن مقاله های زیادی و ویرایش آن ها می توانید مشکلاتی را که دارید برطرف کنید.

آشنایی با قوانین زبان فارسی برای آموزش بروزرسانی محتوا:

از دیگر خصوصیت هایی که یک نویسنده یا متخصص ساخت محتوا حتما بداند این است که با قواعد و شکل زبان فارسی بشناسد. رعایت شکل زبان فارسی در متن ساخت محتوا منجر می شود که شما یک محتوای با کیفیت را در اختیار مخاطبان بگذارید. رعایت کردن قانون زبان از یک جهت برای ساختن محتوا اصلی برخورد می شود، اصلاح غلط های املایی متداول در نوشته ها از جهتی دیگر باعث اهمیت قرار می گیرد، به این معناست که شما حتما از به کارگیری کلماتی که املای آن ها درست نیست اجتناب کند.

قدرت تایپ فوری در آموزش بروزرسانی محتوا:

متخصص ساخت محتوا حتما از مهارت های بسیاری برخوردار است که در بین آن ها تایپ فوری و ده انگشتی از ارزش بسیاری برخوردار است. ولی قابل توجه است که بگوییم تعدادی از اشخاص با وجود اینکه تایپ 10 انگشتی را بلد نیستند، اما به آسانی میتوانند در زمان کوتاهی محتواهای بسیاری را بسازند. قدرت تایپ فوری برای نیروهای ساختن محتوا یک امر واجبی است، اما بدانید که موقع تایپ از متن های کپی شده استفاده نکنید و قواعد کپی رایت را نقض نکنید.

آشنایی و شناخت با نرم افزارهای طراحی:

همان گونه که بیان شده محتوا فقط به نوشته و متن ها نمی گویند، بلکه تصویر ها و ویدیوها هم جز محتوا حساب می شود. گوگل محتوا های فاقد عکس را محتوایی بی کیفیت می داند و مخاطبان هم مطمئنن از خواندن محتواهای بدون عکس پرهیز می کنند، چرا که جذابیتی برای آن ها ندارد.

آشنایی و شناخت با سئو و بهینه سازی محتوا:

همان گونه که در اطلاعات بالاتر هم گفتیم متخصص ساخت محتوا حتما سعی کند که امتیاز وب سایت شما را زیاد کند، به همین خاطر یک نیروی ساختن محتوا حتما با مسائل سئو به درستی آشنایی دارد و محتواهایی را می سازد که گوگل به آن ها توجه به خصوصی دارد، به همین دلیل در رتبه بندی وب سایت از محتوا های ساخته شده استفاده کند. مسائل مرتبط به سئو خیلی سخت هستند، اما اگر با یک نظر کلی به آن بنگرید می توانید به آسانی محتواهای خود را بهینه سازی کنید و موقع ساختن محتوا حتما تمرکز خود را روی محتواهای متنی و عکس ها بگذارید، اما با استفاده از محتواه های ویدیویی و صوتی می توانید کیفیت محتواهای خود را زیاد کنید.

توانایی در نوشتن تبلیغات:

از اصلی ترین توانایی هایی که یک متخصص ساخت محتوا حتما از آن بلد باشد قدرت نوشتن محتواهای تبلیغ است. اشخاصی که با ساختن سایت برای کسب و کار خود می پردازند قصد دارند که فرآورده های خود را به مردم معرفی کنند.

شرکت مهندسی نرم افزار پارسیان گستر البرز:

انجام سئو در کرج ، سئو تکنیکال، آموزش سئو و طراحی اپلیکیشن اندروید و ios، طراحی انواع سایت های شرکتی، فروشگاهی، آموزشی، شخصی و ….. در کرج

شرکت مهندسی نرم افزار پارسیان گستر البرز از سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را در زمینه طراحی وب سایت شروع کرد.

کیفیت کار خوب و استاندارد در کنار قیمت‌ های رقابتی باعث شد این شرکت در سرعت بسیار کمی مشتریان بسیار زیادی را جذب خود کند. به همین دلیل گسترش تعداد مشتریان باعث توسعه روزافزون خدمات و سطح کیفی این شرکت شد.

امور برنامه‌ نویسی و طراحی سایت خود طیف وسیعی از خدمات را در بر دارد. از برنامه‌ نویسی با استفاده از به روزترین زبان‌ های برنامه‌ نویسی برای اپلیکیشن‌ ها و استارت آپ‌ها گرفته تا طراحی یک سایت. به‌طور کلی خدمات اصلی این واحد عبارت اند از طراحی پلتفرم، طراحی اپلیکیشن اندروید و ios، طراحی وب سایت اختصاصی، طراحی وب سایت فروشگاهی، طراحی وب سایت شرکتی، طراحی وب سایت شخصی، سئو و ….

دیجیتال مارکتینگ قطعا نقطه طلایی تبلیغات و برندسازی است که می‌تواند یک کسب و کار و بیزینس را به اوج برساند.

هدف ما در شرکت مهندسی نرم افزار پارسیان گستر البرز، ایجاد تحول در کسب و کار شماست در واقع با داشتن وب سایت مشتریان شما متوجه می شوند که شما در کار خود چقدر حرفه ای هستید و از این روش می توانید برتری خود را نسبت به رقبای تجاری به مشتریان نشان دهید. ما در گروه البرز وب سایت، همه تلاش خود را خواهیم کرد تا با ارائه مشاوره صادقانه و حرفه ای، تمام جزئیات کلیدی کسب و کار شما را به بهترین نحو ممکن به مشتریان نشان بدهیم و شما را در داشتن یک کسب و کار اینترنتی موفق جهت ورود به بازار بزرگ تجارت الکترونیک یاری دهیم.

جهت مشاوره و ثبت درخواست خود برای هر کدام از خدمات مانند: انجام سئو در کرج و محتوا نویسی ، سئو تکنیکال و همچنین طراحی اپلیکیشن اندروید و ios و همینطور طراحی انواع سایت های شرکتی، طراحی سایت فروشگاهی ، آموزشی، شخصی و ….. در کرج و تهران میتوانید با شرکت مهندسی نرم افزار پارسیان گستر البرز در ارتباط باشید. تمامی خدمات با پشتیبانی دائمی توسط تیم ما انجام خواهد گرفت.

ارتباط با ما

_

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *