اصول محتوا نویسی در وردپرس

اصول محتوا نویسی در وردپرس - برای انجام سئو سایت فروشگاهی در کرج و طراحی سایت و مشاوره با ما تماس بگیرید- 09020631004 - 09020631005

ما در این مطلب به مبحث اصول محتوا نویسی در وردپرس میپردازیم. جهت مشاوره و ثبت درخواست خود جهت انجام هر کدام از خدمات مانند: انجام خدمات سئو در کرج و محتوا نویسی ، سئو تکنیکال ، آموزش سئو و همچنین طراحی اپلیکیشن اندروید و ios و همینطور طراحی انواع سایت شرکتی ، فروشگاهی ، آموزشی ، شخصی و …  در کرج و تهران میتوانید با شرکت مهندسی نرم افزار پارسیان گستر البرز در ارتباط باشید. تمامی خدمات با پشتیبانی دائمی توسط تیم ما انجام خواهد گرفت.

اصول محتوا نویسی در وردپرس

هر چیزی دارای اصول خاص خودش است و محتوا نویسی هم به همین صورت می باشد. در این مطلب تصمیم داریم اصول محتوا نویسی در وردپرس را به شکل خاص برای مطلب و به شکل کلی در سایت مطرح کنیم. رعایت این اصول سبب می گردد که سایت از نظر ساختاری در شرایط ایده آلی قرار بگیرد که در مطلب اثر ساختار سایت بر سئو در مورد آن بحث شده است.

نکته های با اهمیت محتوا نویسی در وردپرس

توجه کنید که این موارد صرفا در مورد وردپرس نمی باشد و اصول آن در همه ی موارد مرتبط با محتوا می تواند کاربردی باشد. از نکته های مهم محتوا نویسی می توان به موارد زیر اشاره داشت:

  • ایجاد ارتباط محتوایی درست میان مطلب های مرتبط
  • زیر مجموعه نمودن مطلب های وابسته به مطلب های شاخص
  • پیاده نمودن ساختار مرتب در سایت جهت دسترسی ساده کاربران به مطلب ها
  • ایجاد ساختار مرتب و قابل درک در نشانی صفحه ها ( URLs )

بیشتر بخوانید: سئو چیست؟ 0 تا 100سئو سایت

ارتباط محتوایی درست میان مطلب های مرتبط

اغلب مطالب را نمی توان به شکل یکجا در یک صفحه مطرح کرد. برای همین به طور معمول مطالب در چندین صفحه مطرح می گردد که مجموع آنها می تواند یک مجموعه ی محتوای مرتبط باشد. در اینجا در صورتی که ما لینک صفحه های مرتبط را در بین مطلب یا به شکل پیشنهادی قرار دهیم مخاطب اگر مایل باشد آن را پیگیری خواهد کرد. در حقیقت ما ارتباط میان مطلب ها را برای کاربران مهیا می نمائیم که در صورت احتیاج به آنها هم دسترسی داشته باشند. گذاشتن لینک مطلب یا سایر مطالب در میان محتوا یکی از بهترین شیوه های برقراری ارتباط محتوایی درست میان صفحه های سایت می باشد.

اتصال درست مطلب زیرمجموعه به مطلب های شاخص

می بایست ساختاری را در سایت پیاده کرد که صفحه های زیر مجموعه به مطلب های شاخص وصل باشند. این عمل به دو دلیل به انجام می رسد. علت اول ایجاد رابط قابل دسترسی برای کاربران جهت تشخیص زیرمجموعه و شاخص و علت دوم ایجاد زیرساختی قابل درک برای موتورهای جستجوگر مخصوصا گوگل. این موضوع در قسمت برگه ها در وردپرس به سادگی قابل انجام می باشد. برای این کار کافی است برگه زیرمجموعه را به برگه مادر مدنظر وصل کنید. همینطور در صورتی که مطلب مدنظر در قسمت نوشته ها است می توان مطلب را به دسته مرتبط خود متصل نمود.

ایجاد مسیر دسترسی ساده میان صفحه های سایت

این موضوع بیشتر با بحث رابط کاربری ارتباط دارد. طراحی مناسب منوها و همینطور وجود نشانگر صفحه ها ( Breadcrumb ) کمک بسیاری به ایجاد چنین شرایطی در سایت خواهد نمود.

بیشتر بخوانید: آموزش تولید محتوا

شرکت مهندسی نرم افزار پارسیان گستر البرز:

انجام سئو در کرج ، سئو تکنیکال، آموزش سئو و طراحی اپلیکیشن اندروید و ios، طراحی انواع سایت های شرکتی، فروشگاهی، آموزشی، شخصی و ….. در کرج

شرکت مهندسی نرم افزار پارسیان گستر البرز از سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را در زمینه طراحی وب سایت شروع کرد.

کیفیت کار خوب و استاندارد در کنار قیمت‌ های رقابتی باعث شد این شرکت در سرعت بسیار کمی مشتریان بسیار زیادی را جذب خود کند. به همین دلیل گسترش تعداد مشتریان باعث توسعه روزافزون خدمات و سطح کیفی این شرکت شد.

امور برنامه‌ نویسی و طراحی سایت خود طیف وسیعی از خدمات را در بر دارد. از برنامه‌ نویسی با استفاده از به روزترین زبان‌ های برنامه‌ نویسی برای اپلیکیشن‌ ها و استارت آپ‌ها گرفته تا طراحی یک سایت. به‌طور کلی خدمات اصلی این واحد عبارت اند از طراحی پلتفرم، طراحی اپلیکیشن اندروید و ios، طراحی وب سایت اختصاصی، طراحی وب سایت فروشگاهی، طراحی وب سایت شرکتی، طراحی وب سایت شخصی، سئو و ….

دیجیتال مارکتینگ قطعا نقطه طلایی تبلیغات و برندسازی است که می‌تواند یک کسب و کار و بیزینس را به اوج برساند.

هدف ما در شرکت مهندسی نرم افزار پارسیان گستر البرز، ایجاد تحول در کسب و کار شماست در واقع با داشتن وب سایت مشتریان شما متوجه می شوند که شما در کار خود چقدر حرفه ای هستید و از این روش می توانید برتری خود را نسبت به رقبای تجاری به مشتریان نشان دهید. ما در گروه البرز وب سایت، همه تلاش خود را خواهیم کرد تا با ارائه مشاوره صادقانه و حرفه ای، تمام جزئیات کلیدی کسب و کار شما را به بهترین نحو ممکن به مشتریان نشان بدهیم و شما را در داشتن یک کسب و کار اینترنتی موفق جهت ورود به بازار بزرگ تجارت الکترونیک یاری دهیم.

جهت مشاوره و ثبت درخواست خود برای هر کدام از خدمات مانند: انجام سئو در کرج و محتوا نویسی ، سئو تکنیکال و همچنین طراحی اپلیکیشن اندروید و ios و همینطور طراحی انواع سایت های شرکتی، طراحی سایت فروشگاهی ، آموزشی، شخصی و ….. در کرج و تهران میتوانید با شرکت مهندسی نرم افزار پارسیان گستر البرز در ارتباط باشید. تمامی خدمات با پشتیبانی دائمی توسط تیم ما انجام خواهد گرفت.

ارتباط با ما

_

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *