خدمات پشتیبانی سایت

پشتیبانی سایت - سئو و طراحی سایت های شرکتی، فروشگاهی، سئو در کرج - جهت مشاوره با ما تماس بگیرید- 09020631005 - 09020631004

ما در این مطلب به مبحث خدمات پشتیبانی سایت میپردازیم. جهت مشاوره و ثبت درخواست خود جهت انجام هر کدام از خدمات مانند: انجام خدمات سئو در کرج و محتوا نویسی ، سئو تکنیکال ، آموزش سئو و همچنین طراحی اپلیکیشن اندروید و ios و همینطور طراحی انواع سایت شرکتی ، فروشگاهی ، آموزشی ، شخصی و …  در کرج و تهران میتوانید با شرکت مهندسی نرم افزار پارسیان گستر البرز در ارتباط باشید. تمامی خدمات با پشتیبانی دائمی توسط تیم ما انجام خواهد گرفت.

خدمات پشتیبانی سایت

برای ورود به دنیای تجارت الکترونیک داشتن یک طراحی وب سایت عالی و منحصر به فرد لازم است اما تجربه تجارت الکترونیک فقط به اینجا تموم نمی‌شود. با طراحی و راه‌ اندازی یک طراحی وب سایت فقط مرحله اول کسب و کار اینترنتی شما تمام می‌شود. بعد از این قسمت، شما وارد مرحله جدید و اصلی پشتیبانی سایت می‌شوید. اداره کردن یک وب سایت به خصوص وب سایت‌ های فروشگاهی، آن هم فروشگاه‌ های پرتردد و بزرگ، بدون حمایت یک گروه پشتیبانی قوی، مشکلات زیادی وجود دارد و حتی تقریباً غیرممکن است. خدمات پشتیبانی وب سایت‌ ها شما را در اصل به وجود آمدن مشکل و استفاده نکردن مطلوب از سایتتان یاری می‌رساند و همیشه سعی می‌کند شما و مخاطبانتان از امکانات سایت بیشتر استفاده را ببرید. اهمیت این مسئله، ما را بر آن داشت تا مقاله‌ ای در مورد خدمات پشتیبانی سایت به شما عرضه دهیم. قبل از هر چیزی حتما بدانیم خدمات پشتیبانی دقیقاً چیست و چه استفاده ای دارد؟

آشنایی با خدمات پشتیبانی سایت – طراحی سایت و سئو در کرج

خدمات پشتیبانی سایت به مجموعه اقداماتی می گویند که به وسیله ی افراد متخصص برای بهتر شدن هرچه بیشتر کارکرد یک سایت انجام می‌شود. اقداماتی مثل بروزرسانی مرتب وب سایت، بهتر شدن نکته های سئوی محتوای بارگذاری شده، کنترل سرعت و امنیت سایت، بر طرف کردن مشکلات احتمالی استفاده از امکانات سایت به وسیله ی مخاطبان و مدیران وب سایت، بررسی عوامل مختلف برای اصلاح رفتار های نامناسب قسمت های مختلف سایت و جلوگیری از واکنش‌ های غیر مرتبط با احتیاج های مخاطبان، کمک به مدیران سایت‌ ها برای افزودن، ویرایش یا حذف کردن محتوای سایت‌ ها و… پشتیبانی سایت‌ ها بستگی به نوع طراحی وب سایت و محتوای موجود در آن با هم فرق دارند؛ ولی در کل خدمات پشتیبانی یک پوشش حمایتگر برای کل وب سایت‌ ها است که وجود آن صد درصد برای کارکرد درست یک وب سایت و پیشرفت آن ضروری است.

انواع پشتیبانی سایت – طراحی سایت و سئو در کرج

وظیفه های یک پشتیبان سایت خیلی متنوع و گسترده است اما به طور کلی هر پشتیبان وظیفه های اصلی و مهمی را بر عهده دارد که در ادامه به مواردی از آن اشاره می‌ نماییم.

بیشتر بخوانید: طراحی سایت خدماتی

پشتیبانی فنی سایت – طراحی سایت و سئو در کرج

قسمت فنی یک سایت که به وسیله ی برنامه‌ نویس، طراحی و کدگذاری می‌شود احتیاج به پشتیبانی دارد تا مشکلات احتمالی که در موقع استفاده از آن سایت اتفاق می افتد را اصلاح کند. خدماتی که به وسیله ی پشتیبانی فنی سایت صورت می گیرد شامل برطرف کردن مشکلات مرتبط به میزبانی و هاستینگ، برطرف کردن مشکلات لینک‌ ها در سایت، ساماندهی افزونه‌ ها و نصب افزونه‌ های جدید، سفارشی‌ سازی قسمت های مختلف سایت، کنترل واکنش گرا بودن یا ریسپانسیو بودن سایت در کل سیستمهای الکترونیکی، اعمال موارد مختلف برای گسترش سایت، انجام درخواست‌ ها و احتیاج های جدید کارفرما و… می‌شود.

پشتیبانی سئو سایت – طراحی سایت و سئو در کرج

داشتن یک سئوی مناسب همیشه از اضطراب های اصلی و اساسی مدیریت و پشتیبانی یک سایت حساب می‌شود. خدمات پشتیبانی سئوی سایت برای رسیدن به این هدف همیشه تلاش می کند تا برای رسیدن به رتبه‌ های برتر موتورهای مرورگر و بهینه‌ سازی سایت برای این منظور اقدامات مورد احتیاج را انجام دهد. داشتن یک تکنیک سئوی خوب برای وب سایت به منظور بهتر دیده شدن آن سایت از وظیفه هایی است که در زمینه پشتیبانی سئو قرار می‌گیرد. استفاده از لینک‌ های خارجی و داخلی در محتوای نظارت بر ایندکس سایت، صفحه های سایت‌ ها، تهیه لیستی از کلمات کلیدی مورد نظر و استفاده از آن‌ ها در محتوای سایت همگی از وظیفه های پشتیبانی سئوی سایت است.

پشتیبانی گرافیکی سایت – طراحی سایت و سئو در کرج

به معنی ساختن و بارگذاری محتوای بصری و آپدیت منظم آن‌ ها برای داشتن صفحه های جذاب و مردمی پسند و زیاد شدن رتبه سایت و بهینه‌ سازی سئو.

اینفوگرافیک‌ ها، بنر های تبلیغاتی و محتوای بصری سایت به وسیله ی این قسمت از پشتیانی سایت پشتیبانی می‌شود.

پشتیبانی محتوایی سایت

در این بخش پشتیبان حتما مطالب موجود در صفحه های سایت را به طور دقیق بروزرسانی کند و حتی محتوا های قبلی را ویرایش کند و آن‌ ها را بر اساس اصول سئو تغییر دهد تا سبب بالا رفتن رتبه سایت به وسیله ی موتور های مرورگر میشود. منتشر کردن منظم محتوای سایت و بهتر شدن کیفیت آن و حتی انتخاب کلمات کلیدی هدفمند و انتشار آن در زمان یکسان و منظم و آنالیز سایت‌ های مشابه و پیدا کردن نقاط قوت و ضعف سایت در پشتیبانی محتوایی سایت قرار می‌گیرد. بارگذاری مقالات جدید در سایت و آپدیت کردن منظم آن به وسیله ی پشتیبانی، سبب زیاد شدن کاربران و بک لینک‌ های زیادی به سایت می‌شود.

بیشتر بخوانید: طراحی سایت فروشگاهی

وظیفه های واحد پشتیبانی وب سایت‌ ها

از دیگر وظیفه های پشتیبانی سایت‌ ها می‌ توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • آپدیت کردن نرم‌ افزار و افزونه‌ های وب سایت
 • بک‌ آپ‌ گیری روزانه از محتوای سایت
 • بارگذاری مطالب و محتوا در سایت
 • برطرف کردن مشکلات احتمالی سایت
 • رسیدگی به امور مرتبط به هاستینگ
 • انجام امور مرتبط به گسترش و ارتقای وب سایت
 • انجام درخواست‌ ها و سفارش‌ های کارفرما
 • پیکربندی تنظیمات امنیت وب سایت
 • رفع باگ‌ های موجود در سایت
 • بهینه‌ سازی کارکرد سایت
 • بهینه‌ سازی سرعت سایت
 • بهینه‌ سازی سئوی سایت
 • انتشار محتوای سئو شده در زمان های مختلف
 • ارائه گزارش‌ های دقیق به کارفرما

اهمیت داشتن یک پشتیبان خوب برای وب سایت – طراحی سایت و سئو در کرج

داشتن یک پشتیبان خوب همیشه به سایت‌ ها به خصوص سایت‌ های فروشگاهی کمک می‌کند تا با کمترین درصد خطا یک فروشگاه در هر شکلی را اداره کند. در خیلی از موارد مدیران سایت‌ ها با مشکلات ریز و درشتی موقع کار با سایت‌ ها مواجه می‌شوند و به خاطر نداشتن یک پشتیبانی مناسب و در دسترس، مجبور می‌شوند سایت را به همان شکل رها کنند و به دنبال آن ضرر های بسیاری به آن سایت وارد می شود. خدمات پشتیبانی سایت، یک چتر حامی خیلی تاثیر گذار در پیشبرد کسب و کار هر وب سایتی حساب می‌شود که با بها دادن به آن، رشد خوبی از آن سایت دارید.

و حتی پشتیبان‌ ها به خاطر سابقه و تجربه‌ ای که در این زمینه دارند می‌ توانند در خیلی از موارد مدیران وب ‌سایت‌ ها را به جهت درست اداره یک وب سایت فروشگاهی راهنمایی کنند و راه حل درست مدیریت وب سایت را به آن‌ ها آموزش دهند. اما بعضی از آیتم‌ های پنل مدیریتی به شکلی است که نمی‌ توان آن‌ ها را به افراد عادی آموزش داد و گروه پشتیبانی در شرایط مختلف از این موارد استفاده می‌کنند؛ اما به طور کلی حمایت گروه پشتیبانی برای سایت‌ ها خیلی مهم و ضروری است.

هزینه پشتیبانی سایت – طراحی سایت و سئو در کرج

حتماً برایتان سوال شده که هزینه چقدر است و چگونه حساب می‌شود. هزینه پشتیبانی سایت بر حسب درخواست‌ ها و احتیاج های صاحب سایت حساب می‌شود و قیمت آن بستگی به حجم کاری که به پشتیبانی محول می‌شود فرق دارد.

پکیج‌ های مختلف که گروه پشتیبانی عرضه می‌دهد بستگی به احتیاج درخواست کننده آن به انواع متفاوتی تقسیم می‌شود. در پکیج‌ های معمولی، پشتیبانی راهبری سایت به سفارش دهنده عرضه می‌شود که در آن اغلب مواردی مثل افزودن محتوا، تصاویر و حذف کردن و ویرایش کردن آن‌ ها اجرا می‌شود و در پکیج‌ های پیشرفته‌ تر خدمات مشاوره سئو، آنالیز رفتاری مشتریان و دسته‌ بندی آن‌ ها، طراحی بنر ها، راه‌ اندازی هوش تجاری و انبارداری برای سفارش دهنده خدمات پشتیبانی سایت عرضه می‌شود.

بیشتر بخوانید: طراحی سایت دوزبانه و چندزبانه

جمع‌ بندی درمورد پشتیبانی سایت

به طور کلی مرحله های برنامه‌ نویسی، طراحی و راه‌ اندازی کاملاً به هم پیوسته و جدا نشدنی است. حتما سایتی با یک پشتیبانی قوی و بروز در مقایسه با سایتی که بدون پشتیبانی یا یک پشتیبانی ضعیف خیلی قدرتمند تر عمل میکند و مسیر پیشرفت صعودی را می گذراند. اگر شما هم وب سایتی دارید که احتیاج به یک پشتیبانی قدرتمند دارد می‌توانید به شرکت‌ های طراحی و پشتیبانی وب سایت رجوع کنید و با بیان احتیاج های خود برای قوت و پیشرفت سایتتان از پکیج‌ های پشتیبانی آن‌ ها استفاده کنید. به این شکل با گذشت زمان می فهمید که کاربران زیادتری نسبت به بازدید سایت شما اشتیاق نشان می دهند و با این واکنش، شما را هم برای ادامه کار در وب سایتتان سر ذوق می‌ آورند.

شرکت مهندسی نرم افزار پارسیان گستر البرز:

انجام سئو در کرج ، سئو تکنیکال، آموزش سئو و طراحی اپلیکیشن اندروید و ios، طراحی انواع سایت های شرکتی، فروشگاهی، آموزشی، شخصی و ….. در کرج

شرکت مهندسی نرم افزار پارسیان گستر البرز از سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را در زمینه طراحی وب سایت شروع کرد.

کیفیت کار خوب و استاندارد در کنار قیمت‌ های رقابتی باعث شد این شرکت در سرعت بسیار کمی مشتریان بسیار زیادی را جذب خود کند. به همین دلیل گسترش تعداد مشتریان باعث توسعه روزافزون خدمات و سطح کیفی این شرکت شد.

امور برنامه‌ نویسی و طراحی سایت خود طیف وسیعی از خدمات را در بر دارد. از برنامه‌ نویسی با استفاده از به روزترین زبان‌ های برنامه‌ نویسی برای اپلیکیشن‌ ها و استارت آپ‌ها گرفته تا طراحی یک سایت. به‌طور کلی خدمات اصلی این واحد عبارت اند از طراحی پلتفرم، طراحی اپلیکیشن اندروید و ios، طراحی وب سایت اختصاصی، طراحی وب سایت فروشگاهی، طراحی وب سایت شرکتی، طراحی وب سایت شخصی، سئو و ….

دیجیتال مارکتینگ قطعا نقطه طلایی تبلیغات و برندسازی است که می‌تواند یک کسب و کار و بیزینس را به اوج برساند.

هدف ما در شرکت مهندسی نرم افزار پارسیان گستر البرز، ایجاد تحول در کسب و کار شماست در واقع با داشتن وب سایت مشتریان شما متوجه می شوند که شما در کار خود چقدر حرفه ای هستید و از این روش می توانید برتری خود را نسبت به رقبای تجاری به مشتریان نشان دهید. ما در گروه البرز وب سایت، همه تلاش خود را خواهیم کرد تا با ارائه مشاوره صادقانه و حرفه ای، تمام جزئیات کلیدی کسب و کار شما را به بهترین نحو ممکن به مشتریان نشان بدهیم و شما را در داشتن یک کسب و کار اینترنتی موفق جهت ورود به بازار بزرگ تجارت الکترونیک یاری دهیم.

جهت مشاوره و ثبت درخواست خود برای هر کدام از خدمات مانند: انجام سئو در کرج و محتوا نویسی ، سئو تکنیکال و همچنین طراحی اپلیکیشن اندروید و ios و همینطور طراحی انواع سایت های شرکتی، طراحی سایت فروشگاهی ، آموزشی، شخصی و ….. در کرج و تهران میتوانید با شرکت مهندسی نرم افزار پارسیان گستر البرز در ارتباط باشید. تمامی خدمات با پشتیبانی دائمی توسط تیم ما انجام خواهد گرفت.

ارتباط با ما

_

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *