طراحی سایت خبری

طراحی سایت خبری - سئو و طراحی سایت های شرکتی، فروشگاهی، سئو در کرج - جهت مشاوره با ما تماس بگیرید- 09020631005 - 09020631004

ما در این مطلب به مبحث طراحی سایت خبری میپردازیم. جهت مشاوره و ثبت درخواست خود جهت انجام هر کدام از خدمات مانند: انجام خدمات سئو در کرج و محتوا نویسی ، سئو تکنیکال ، آموزش سئو و همچنین طراحی اپلیکیشن اندروید و ios و همینطور طراحی انواع سایت شرکتی ، فروشگاهی ، آموزشی ، شخصی و …  در کرج و تهران میتوانید با شرکت مهندسی نرم افزار پارسیان گستر البرز در ارتباط باشید. تمامی خدمات با پشتیبانی دائمی توسط تیم ما انجام خواهد گرفت.

طراحی سایت خبری – سئو و طراحی سایت در کرج

دنبال کردن اخبار خارجی و داخلی همیشه برای خیلی از افراد در کل دنیا جذاب و جدی بوده است. در زمان قدیم مردم اخبار را تنها به وسیله ی رادیو، تلویزیون، روزنامه و… دنبال می‌کردند اما هم اکنون اخبار در دنیای اینترنت پخش شده و افراد زیادی تمایل به دنبال کردن آن‌ها به شکل آنلاین دارند جوری که امروزه وب‌ سایت‌ های خبری به یکی از اصلی ترین وب‌ سایت‌ های موجود در دنیای الکترونیک تبدیل شده است.

در این مقاله می خواهیم شما را با وب‌ سایت‌ های خبری، خصوصیت ها و امکانات آن‌ ها بیشتر آشنا کنیم.

آشنایی با طراحی سایت خبری – سئو و طراحی سایت در کرج

طراحی سایت خبری وب‌ سایتی است که نوین ترین اخبار داخلی و خارجی را با موضوعات متفاوتی مثل اجتماعی، سیاسی، ورزشی، اقتصادی، هنری، فرهنگی، علمی و… در محیط وب به شکل روزانه و لحظه‌ای در اختیار مخاطبان قرار می‌دهد. این وب‌ سایت‌ها از پشتیبانی خیلی قوی و قدرتمند و نویسندگان توانا و با تجربه و بروزرسانی مستمر برخوردار هستند. هدف این وب‌ سایت‌ ها منتشر کردن سریع و آسان اخبار روز دنیا و دسترسی آسان و بدون مشکل مردم و مخاطبان به این اخبار است. البته این سایت‌ ها درآمد خود را به وسیله ی تبلیغاتی که در وب‌ سایتشان صورت می گیرد کسب می‌کنند.

طراحی سایت خبری برای چه افرادی مناسب هستند؟ طراحی سایت خبری برای افرادی مناسب هستند که در درجه اول به حیطه انتشار اخبار علاقه‌ داشته باشند. و حتی برای افرادی مناسب هستند که در حیطه کسب و کار آنلاین کار می‌کنند و دارای پیج‌ های فروشگاهی در شبکه‌ های اجتماعی هستند. آن‌ ها برای بهتر شدن فروش محصولات یا خدمات خود با راه‌ انداختن یک سایت خبری می‌توانند اخبار حیطه کسب و کار خود را منتشر کنند و به این ترتیب مخاطبان و مشتریان خود را از صفحه های مجازی به سمت سایت خود و یا برعکس هدایت کنند. سایت خبری موفق برای وجود یک سایت خبری موفق داشتن یک لوگوی مناسب برای وب‌ سایت خیلی مهم است. لوگویی که تعیین کند که کیفیت وب‌ سایت شما و مناسب یک سایت خبری است. سایت‌ های خبری حتما از سرعت بارگذاری خیلی بالایی برخوردار باشند وگرنه وقت هدر دادن در بارگذاری صفحات، حوصله مخاطبان را سر برده و منجر می‌شود خیلی زود سایت را ترک کنند و سراغ سایت‌ های خبری دیگر بروند. و حتی این سایت‌ ها حتما دارای یک سئوی خیلی خوب و قوی باشند تا در نتیجه جستجوی گوگل در رتبه بالایی قرار گیرند. چیدمان این وب‌ سایت‌ ها هم حتما به شکلی باشد که کاربر به آسانی به عنوان یا مطلبی که به دنبالش است دسترسی داشته باشد و حتی این چیدمان حتما از لحاظ بصری زیبا و جذاب باشد تا مورد استقبال و توجه بازدید کنندگان قرار بگیرد و به این ترتیب سبب زیاد شدن بازدید و بهتر دیده شدن سایت شود. ریسپانسیو بودن یا واکنش گرا بودن سایت از دیگر کارهایی است که یک وب‌سایت خبری موفق است. محتوای یک سایت خبری حتما در همه سیستم های الکترونیکی و در مقدار های مختلف به خوبی نشان داده شود تا تجربه کاربری خوبی را به مخاطبان عرضه دهد. سخن آخر در مورد وب‌ سایت خبری سایت‌ های خبری به خاطر اینکه هدف اصلی آن‌ ها اطلاع‌ رسانی است و بروزتر از بقیه سایت‌ ها هستند از اعتبار خیلی بالایی برخوردار هستند. برای کسب درآمد به وسیله ی این وب‌ سایت‌ ها اول حتما روی هویت وب‌ سایت خود تمرکز کنید و بعد با زیاد شدن بازدید کاربران و جذب مخاطبان بیشتر، بهینه‌ سازی موتور های مرورگر و قرار گرفتن در نتیجه ی اولیه گوگل می‌توانید به وسیله ی تبلیغات با کیفیت در سایت کسب درآمد کنید. بنر های تبلیغاتی اگر شکلی زیبا داشته باشند افزون بر کسب درآمد قطعاً به جذابیت وب‌ سایت شما کمک می‌کنند. گرافیک زیبای یک سایت در جذب شدن مخاطب خیلی اهمیت دارد و بیشتر این طرح‌ های مینیمال طرفداران زیادی دارد.

خصوصیت های وب‌ سایت خبری – سئو و طراحی سایت در کرج

مسلماً وب‌ سایت‌ های خبری خصوصیت هایی دارند که آن‌ ها را از بقیه وب‌ سایت‌ ها متمایز می‌کند. در ادامه به خصوصیت های اصلی این وب‌ سایت‌ ها اشاره می‌کنیم.

 • سرعت زیاد بارگذاری سریع اخبار و محتوای سایت
 • منتشر کردن سریع اخبار و بروزرسانی لحظه‌ ای
 • دسترسی آسان و سریع به اخبار ها
 • بهره گیری از محتوای تصویری جذاب افزون بر محتوای متنی با کیفیت
 • دسترسی وسیع به اخبار در کل جهان
 • هماهنگی با کل سیستم های الکترونیکی
 • دسته‌ بندی منظم خبرها
 • ارتباط با مخاطبان به وسیله ی ثبت نظرات
 • درج ساعت و زمان انتشار اخبار

بیشتر بخوانید: با خدمات سئو برترین رتبه گوگل را کسب کنید

استفاده سایت خبری

استفاده وب‌ سایت‌ های خبری برای منتشر کردن اخبار و نشر سریع و راحت آن‌ ها برای مخاطبان است. بعضی از وب‌ سایت‌ ها تنها به انتشار اخبار داخلی می‌پردازند و بعضی دیگر افزون بر اخبار داخلی خبرهای خارج از کشور را هم پوشش می‌دهند. و حتی بعضی از وب‌ سایت‌ ها تنها در یک حیطه فعالیت می‌کنند و فقط اخبار مرتبط به همان حیطه را منتشر می‌کنند مثل سایت‌ های خبری که تنها به انتشار اخبار ورزشی یا سیاسی می‌پردازند و هم بعضی دیگر وب‌ سایت‌ های خبری هستند که در همه زمینه‌ ها فعالیت می‌کنند و اخبار با موضوعات متفاوت را پوشش می‌دهند.

در وب‌ سایت‌ های خبری به وسیله ی رپورتاژ آگهی و بنرهای تبلیغاتی، امکان کسب درآمد وجود دارد و خیلی از سایت‌ های خبری به این وسیله در حال کسب درآمد هستند.

طراحی سایت خبری – سئو و طراحی سایت در کرج

برای طراحی سایت خبری حتما نکته هایی را مد نظر داشت رعایت این نکته ها در پیدا کردن به یک وب‌ سایت خبری خوب به شما کمک می‌کند.

 • سرعت بارگذاری صفحه ها و محتوای تصویری و متنی در سایت‌ های خبری حتما بالا باشد.
 • سایت‌ های خبری حتما نسبت به همه سیستم های الکترونیکی واکنش نشان داده و قابل دیدن باشد.
 • از رنگ‌ های درست و خوب برای سایت‌ های خبری در طراحی استفاده شود.
 • وب‌ سایت‌ های خبری نباید خیلی شلوغ باشند، داشتن فضاهای خالی در بخش های مختلف سایت منجر می‌شود این صفحه ها برای مخاطبان منظم‌ تر به نظر بیاید. در این شکل اخبار هم برای مخاطبان خوانا خواهد بود و برای خواندن و پیدا کردن مطلب مد نظرشان احساس گیجی نخواهند کرد.
 • برای نوشتن محتوای سایت از تیترها و عنوان های جذاب استفاده کنند جوری که خواننده را متقاعد کنند که آن صفحه را مطالعه کند.
 • اخبار حتما با دقت بر پایه محتوا در دسته‌ بندی خود قرار گیرند تا خوانندگان به آسانی به موضوعاتی که دوست دارند دسترسی داشته باشند.
 • داشتن فضاهای خالی در این وب‌ سایت برای درج تبلیغات به نوعی که مزاحم خواندن اخبار نشوند به منظور درج آگهی‌ ها و بنر های تبلیغاتی از نکته هایی است که برای کسب درآمد به وسیله ی این سایت‌ ها حتما رعایت شود. اغلب گوشه‌ های چپ و راست برای این مورد مناسب است.
 • بسط و زیاد شدن اخبار موجود در شبکه‌ های اجتماعی در وب‌ سایت‌ های خبری به این سایت‌ ها کمک می‌کند که خیلی از دنبال کنندگان خبرهای تازه برای آگاهی بیشتر نسبت به این خبرها به وب‌ سایت خبری رجوع کنند تا اطلاعات کامل‌ تر و معتبر تری را دریافت کنند که این روش سبب زیاد شدن بازدید وب‌ سایت خبری می‌شود.
 • بخشی در وب‌ سایت برای درج نظرات و پیشنهادات مخاطبان قرار داده شود.
 • در مقایسه با وب‌ سایت‌ های دیگر، درج تاریخ و ساعت منتشر کردن اخبار و محتوای خبری در این وب‌ سایت‌ ها از اهمیت زیادی برخوردار هستند؛ چون بروز بودن اخبار و آپدیت بودن مطالب منتشر شده در این سایت‌ ها برای خوانندگان خیلی مهم است و این از نکته هایی است که خواننده را به یک دنبال کننده و طرفدار همیشگی آن وب‌ سایت تبدیل می‌کند. وب‌ سایت‌ های خبری حتما به نوعی طراحی شوند که ساعت و تاریخ هر خبر به دنبال محتوای آن منتشر شود.
 • رعایت نکته های مرتبط به سئوی سایت برای بهینه‌ سازی موتور های مرورگر در وب‌ سایت‌ های خبری نسبت به بقیه وب‌ سایت‌ ها از اهمیت خیلی زیادی برخوردار هستند.
 • پشتیبانی قوی و رعایت نکته های امنیتی مرتبط به وب‌ سایت‌ های خبری حتما جدی گرفته شود تا از مشکلات فنی و حمله احتمالی هکرها به سمت این وب‌ سایت‌ ها جلوگیری شود.
 • داشتن قسمت جستجوی خبر در وب‌ سایت‌ های خبری از موارد اصلی و ضروری یک سایت خبری به شمار می‌ آید.

طراحی سایت خبری برای چه افرادی مناسب هستند؟

طراحی سایت خبری برای افرادی مناسب هستند که در درجه اول به حیطه انتشار اخبار علاقه‌ داشته باشند. و حتی برای افرادی مناسب هستند که در حیطه کسب و کار آنلاین کار می‌کنند و دارای پیج‌ های فروشگاهی در شبکه‌ های اجتماعی هستند. آن‌ ها برای بهتر شدن فروش محصولات یا خدمات خود با راه‌ انداختن یک سایت خبری می‌توانند اخبار حیطه کسب و کار خود را منتشر کنند و به این ترتیب مخاطبان و مشتریان خود را از صفحه های مجازی به سمت سایت خود و یا برعکس هدایت کنند.

سایت خبری موفق

برای وجود یک سایت خبری موفق داشتن یک لوگوی مناسب برای وب‌ سایت خیلی مهم است. لوگویی که تعیین کند که کیفیت وب‌ سایت شما و مناسب یک سایت خبری است. سایت‌ های خبری حتما از سرعت بارگذاری خیلی بالایی برخوردار باشند وگرنه وقت هدر دادن در بارگذاری صفحات، حوصله مخاطبان را سر برده و منجر می‌شود خیلی زود سایت را ترک کنند و سراغ سایت‌ های خبری دیگر بروند. و حتی این سایت‌ ها حتما دارای یک سئوی خیلی خوب و قوی باشند تا در نتیجه جستجوی گوگل در رتبه بالایی قرار گیرند. چیدمان این وب‌ سایت‌ ها هم حتما به شکلی باشد که کاربر به آسانی به عنوان یا مطلبی که به دنبالش است دسترسی داشته باشد و حتی این چیدمان حتما از لحاظ بصری زیبا و جذاب باشد تا مورد استقبال و توجه بازدید کنندگان قرار بگیرد و به این ترتیب سبب زیاد شدن بازدید و بهتر دیده شدن سایت شود. ریسپانسیو بودن یا واکنش گرا بودن سایت از دیگر کارهایی است که یک وب‌سایت خبری موفق است. محتوای یک سایت خبری حتما در همه سیستم های الکترونیکی و در مقدار های مختلف به خوبی نشان داده شود تا تجربه کاربری خوبی را به مخاطبان عرضه دهد.

بیشتر بخوانید:‌طراحی سایت فروشگاهی

سخن آخر در مورد وب‌ سایت خبری – سئو و طراحی سایت در کرج

سایت‌ های خبری به خاطر اینکه هدف اصلی آن‌ ها اطلاع‌ رسانی است و بروزتر از بقیه سایت‌ ها هستند از اعتبار خیلی بالایی برخوردار هستند. برای کسب درآمد به وسیله ی این وب‌ سایت‌ ها اول حتما روی هویت وب‌ سایت خود تمرکز کنید و بعد با زیاد شدن بازدید کاربران و جذب مخاطبان بیشتر، بهینه‌ سازی موتور های مرورگر و قرار گرفتن در نتیجه ی اولیه گوگل می‌توانید به وسیله ی تبلیغات با کیفیت در سایت کسب درآمد کنید. بنر های تبلیغاتی اگر شکلی زیبا داشته باشند افزون بر کسب درآمد قطعاً به جذابیت وب‌ سایت شما کمک می‌کنند. گرافیک زیبای یک سایت در جذب شدن مخاطب خیلی اهمیت دارد و بیشتر این طرح‌ های مینیمال طرفداران زیادی دارد.

شرکت مهندسی نرم افزار پارسیان گستر البرز:

انجام سئو در کرج ، سئو تکنیکال، آموزش سئو و طراحی اپلیکیشن اندروید و ios، طراحی انواع سایت های شرکتی، فروشگاهی، آموزشی، شخصی و ….. در کرج

شرکت مهندسی نرم افزار پارسیان گستر البرز از سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را در زمینه طراحی وب سایت شروع کرد.

کیفیت کار خوب و استاندارد در کنار قیمت‌ های رقابتی باعث شد این شرکت در سرعت بسیار کمی مشتریان بسیار زیادی را جذب خود کند. به همین دلیل گسترش تعداد مشتریان باعث توسعه روزافزون خدمات و سطح کیفی این شرکت شد.

امور برنامه‌ نویسی و طراحی سایت خود طیف وسیعی از خدمات را در بر دارد. از برنامه‌ نویسی با استفاده از به روزترین زبان‌ های برنامه‌ نویسی برای اپلیکیشن‌ ها و استارت آپ‌ها گرفته تا طراحی یک سایت. به‌طور کلی خدمات اصلی این واحد عبارت اند از طراحی پلتفرم، طراحی اپلیکیشن اندروید و ios، طراحی وب سایت اختصاصی، طراحی وب سایت فروشگاهی، طراحی وب سایت شرکتی، طراحی وب سایت شخصی، سئو و ….

دیجیتال مارکتینگ قطعا نقطه طلایی تبلیغات و برندسازی است که می‌تواند یک کسب و کار و بیزینس را به اوج برساند.

هدف ما در شرکت مهندسی نرم افزار پارسیان گستر البرز، ایجاد تحول در کسب و کار شماست در واقع با داشتن وب سایت مشتریان شما متوجه می شوند که شما در کار خود چقدر حرفه ای هستید و از این روش می توانید برتری خود را نسبت به رقبای تجاری به مشتریان نشان دهید. ما در گروه البرز وب سایت، همه تلاش خود را خواهیم کرد تا با ارائه مشاوره صادقانه و حرفه ای، تمام جزئیات کلیدی کسب و کار شما را به بهترین نحو ممکن به مشتریان نشان بدهیم و شما را در داشتن یک کسب و کار اینترنتی موفق جهت ورود به بازار بزرگ تجارت الکترونیک یاری دهیم.

جهت مشاوره و ثبت درخواست خود برای هر کدام از خدمات مانند: انجام سئو در کرج و محتوا نویسی ، سئو تکنیکال و همچنین طراحی اپلیکیشن اندروید و ios و همینطور طراحی انواع سایت های شرکتی، طراحی سایت فروشگاهی ، آموزشی، شخصی و ….. در کرج و تهران میتوانید با شرکت مهندسی نرم افزار پارسیان گستر البرز در ارتباط باشید. تمامی خدمات با پشتیبانی دائمی توسط تیم ما انجام خواهد گرفت.

ارتباط با ما

_

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *