قابلیت رتبه بندی در سئو تکنیکال

رتبه بندی در سئو - برای انجام سئو سایت در کرج ،تولید محتوا و طراحی سایت و مشاوره با ما تماس بگیرید- 09020631004 - 09020631005

در این قسمت می فهمیم که چگونه با سئو فنی، رتبه وب‌ سایت در موتور های مرورگر را بهتر کنیم. بهتر شدن رتبه وب‌ سایت به برخی عوامل در سئو داخلی و سئو خارجی هم ارتباط دارد. به یاد داشته باشید که کل این عناصر کنار هم می‌توانند وب‌ سایتی با سئو عالی و بهینه‌ سازی شده درست کنند، به همین خاطر بهتر است موقع بهینه‌ سازی هیچ کدام از معیارها را جا نگذارید. در این مطلب از آموزش های قدم به قدم راه اندازی فروشگاه اینترنتی قصد داریم راه ایجاد دسته بندی در ووکامرس را به شما آموزش بدهیم تا قادر باشید کالاهای خود را به شکل حرفه ای تر مدیریت نمائید. ما در این مطلب به مبحث قابلیت رتبه بندی در سئو تکنیکال میپردازیم. جهت مشاوره و ثبت درخواست خود جهت انجام هر کدام از خدمات مانند: انجام خدمات سئو و طراحی سایت در کرج و محتوا نویسی، آموزش وردپرس، آموزش سئو و همچنین طراحی اپلیکیشن اندروید و ios و همینطور طراحی انواع سایت شرکتی، فروشگاهی، آموزشی، شخصی و …  در کرج و تهران میتوانید با شرکت مهندسی نرم افزار پارسیان گستر البرز در ارتباط باشید. تمامی خدمات با پشتیبانی دائمی توسط تیم ما انجام خواهد گرفت.

قابلیت رتبه بندی در سئو تکنیکال

لینک‌ سازی خارجی و داخلی

لینک‌ ها می‌توانند به موتور های مرورگر در پیدا کردن جواب جستجو ها کمک کنند و رتبه‌ بندی وب‌ سایت را برای این موتور ها آسان تر کنند. لینک‌ ها ربات‌ های مرورگر و کاربران را به محتوای مرتبط راهنمایی می کنند و می‌توانند نشان‌ دهنده مقدار اهمیت یک صفحه باشند. به همین خاطر، بهتر شدن لینک‌ سازی خارجی و داخلی می‌تواند به ایندکس شدن، کراول شدن و قابلیت رتبه‌ بندی وب‌ سایت شما کمک کند.

بیشتر بخوانید: قابلیت ایندکس شدن در سئو تکنیکال

برای اینکه بیشتر بدانید چگونه به روش های مختلف لینک بسازید، مطالب زیر را بخوانید:

کیفیت بک‌ لینک – (طراحی سایت و سئو در کرج)

«بک‌لینک» (Backlink) به لینک‌ های شما در وب‌ سایت‌ های دیگر گفته می‌ شود. این لینک‌ ها در اصل نوعی رأی اعتبار از طرف وب‌ سایت‌ های بقیه به وب‌ سایت شما حساب می شود. ربات‌ های موتور های مرورگر با مشاهده این نتیجه رای ها، به وب‌ سایت شما توجه بیشتری می‌کنند و به وسیله ی آن، پیج اتوریتی یا اعتبار صفحه شما زیاد می شود.

افزون بر تعداد، کیفیت بک‌ لینک‌ ها هم اثر خیلی زیادی در سئو دارد. بک‌ لینک‌ های سایت‌ های بی‌کیفیت می‌توانند به رتبه شما صدمه وارد کنند. روش‌ های بسیاری برای گرفتن بک‌ لینک باکیفیت هستند و شما می‌توانید با استفاده از این روش‌ ها، رتبه بهتری در موتور های مرورگر کسب کنید.

محتوای خوشه‌ای

«خوشه‌های محتوا» (Content Clusters) محتوای مرتبط را به هم لینک می‌کنند تا موتور های مرورگر آن‌ ها را بهتر پیدا کنند و کراول و ایندکس کنند. این نوع از محتوا به زیاد شدن بازدید طبیعی وب‌ سایت هم کمک می‌کند.

محتوای خوشه‌ای به موتور های مرورگر نشان می‌دهد که شما چقدر در مورد یک مطلب اطلاعات دارید و در آخر رتبه و اعتبار شما در این موتور ها زیاد می شود.

رتبه بندی در سئو - برای انجام سئو سایت در کرج ،تولید محتوا و طراحی سایت و مشاوره با ما تماس بگیرید- 09020631004 - 09020631005

قابلیت رتبه‌بندی و بهتر شدن رتبه در زیاد شدن ترافیک وب‌ سایت نقش خیلی مهمی دارند، اما بهتر است موقع بهینه‌ سازی برای بهتر شدن رتبه وب‌ سایت از قابل کلیک بودن محتوا هم غافل نشوید.

بیشتر بخوانید: قابلیت خزش یا کراول شدن در سئو تکنیکال

چک لیست امکان کلیک شدن در سئو تکنیکال – (طراحی سایت و سئو در کرج)

«نرخ کلیک» (Click-Through Rate | CTR) به رفتار کاربران بستگی دارد، اما با زیاد شدن قابلیت کلیک، شما هم می‌توانید در زیاد شدن نرخ کلیک در صفحه ها نتیجه موتور های مرورگر نقش داشته باشید. مثلا، نوشتن توضیحات متا و عنوان صفحه به زیادتر شدن نرخ کلیک کمک می‌کند. توجه به برخی از معیار های فنی هم می‌تواند در زیاد شدن نرخ کلیک نقش داشته باشد.

رتبه‌ بندی و نرخ کلیک با هم ارتباط بسیاری دارند، چون که کاربران به طور معمول روی لینک محتوایی کلیک می‌کنند که در سریع‌ ترین زمان به پرسش آن‌ ها جواب بدهد.

در ادامه، چند روش برای بهتر شدن قابلیت کلیک و نرخ کلیک را به شما معرفی می‌کنیم.

بهره بردن از داده‌ های ساختار یافته – (طراحی سایت و سئو در کرج)

«داده‌های ساختاریافته» (Structured Data) از «اسکیما» (Schema) به منظور دسته‌ بندی و علامت‌ گذاری عناصر متفاوت در وب‌ سایت برای ربات‌ های موتور های مرورگر استفاده می‌کنند. اسکیما مشخص می‌کند که هر عنصر چه خصوصیت هایی دارد و چگونه به وب‌ سایت شما ارتباط دارد. مثلا، داده‌ های ساختار یافته به ربات‌ های مرورگر می‌ گویند که محتوای موردنظر یک «ویدیو» یا «محصول» یا «دستور تهیه غذا» است. جزئیات فرمت هر اسکیما را می‌توانید در وب‌ سایت Schema.org مشاهده کنید.

بهره بردن از داده‌ های ساختار یافته از معیار های زیاد شدن قابلیت کلیک نیست، اما به دسته‌ بندی بهتر محتوا و در آخر ایندکس شدن و دریافت رتبه بهتر کمک می‌کند.

دریافت ریچ ریزالت

«ریچ ریزالت» (Rich Result) می‌تواند نقش اصلی در رتبه‌ بندی شما داشته باشد. اگر محتوای شما در قسمت ریچ ریزالت قرار بگیرد، نرخ کلیک آن با افزایش بسیاری مواجه می‌شود. اما اگر محتوا نتواند در این قسمت قرار بگیرد، رتبه آن کم می شود و پایین‌ تر از تبلیغات، کادر های پرسش و پاسخ، «نوار ویدیوها» (Video Carousels) و نتیجه های شبیه به آن نشان داده می‌شود.

اگر محتوای شما در بالای نتیجه های ارگانیک قرار بگیرد، نرخ کلیک خوبی خواهید داشت، اما با دریافت ریچ ریزالت می‌توانید این نرخ را زیادتر از قبل کنید. برای دریافت ریچ ریزالت حتما محتوای خوبی بنویسید و از داده‌ های ساختار یافته استفاده کنید. داده‌ های ساختار یافته می‌تواند انواع متفاوت محتوا از جمله ویدیو، بررسی، مقاله، پرسش و پاسخ، رویدادها، تصاویر، فهرست کسب‌ و کارهای محلی، محصولات و… را در بالای اولین صفحه از نتیجه های جستجو نشان بدهد.

بیشتر بخوانید: سئو تکنیکال چیست؟

بهینه‌ سازی برای Featured Snippet

قرار گرفتن در قسمت «Featured Snippet» هم مثل ریچ ریزالت لینک صفحات را در بالای نتیجه های جستجو نشان می‌دهد، اما به اسکیما ها ارتباطی ندارد. Featured Snippet ها برای پاسخ‌ دادن سریع به پرسش کاربران طراحی شده‌ اند و به گفته گوگل، عرضه بهترین جواب به پرسش‌ های کاربران فقط راه قرار گرفتن در این قسمت است.

رتبه بندی در سئو - برای انجام سئو سایت در کرج ،تولید محتوا و طراحی سایت و مشاوره با ما تماس بگیرید- 09020631004 - 09020631005

توجه به Google Discover – (طراحی سایت و سئو در کرج)

«گوگل دیسکاور» (Google Discover) یکی از الگوریتم‌ های نسبتاً جدید گوگل برای فهرست‌ بندی محتوا بر پایه دسته‌ بندی‌ های متفاوت برای کاربران موبایل است. می‌دانیم که گوگل به تجربه کاربری در موبایل بیشتر از قبلا اهمیت می‌دهد، چون که در حال حاضر بیشتر از ۵۰ درصد از کل جستجو ها به وسیله ی دستگاه‌ های موبایل صورت می گیرد. این وسیله به کاربران امکان ساخت کتابخانه محتوا با انتخاب دسته‌ های مورد علاقه متفاوت (مثل موسیقی، سیاست و…) را می‌دهد. قرار گرفتن در این قسمت می‌تواند به پیدا کردن کاربرانی با نرخ تعامل خیلی بالا کمک کند.

برای قرار گرفتن در قسمت گوگل دیسکاور به استفاده از تگ‌ های خاص یا داده‌ های ساختار یافته احتیاجی نیست. در اصل به گفته گوگل، ساختن محتوای با کیفیت فقط راه رسیدن به این قسمت است.

معرفی کاپریلا به عنوان نخستین سیستم تبلیغات هدفمند کلیدواژه ای در ایران – (طراحی سایت و سئو در کرج)

بهره بردن از تبلیغات هدفمند راه حل مناسب برای بک‌ لینک گرفتن است و رتبه سایت شما را در گوگل و موتور های مرورگر بقیه برای بهتر شدن است. پلتفرم‌ های مشهوری مثل گوگل و فیسبوک، امکان استفاده از این نوع تبلیغات را برای کاربران خود مهیا می‌کنند.

بیشتر بخوانید: سئو چیست؟ 0 تا 100سئو سایت

استفاده از تبلیغات هدفمند در تبلیغات آنلاین روشی خیلی تاثیر گذار برای جذب لید یا مخاطب راغب است. به کمک این نوع از تبلیغات می‌توان کمپین‌ های تبلیغاتی را بر پایه خصوصیات های مشترک مخاطبان هدف سازماندهی کرد و کمپین‌ های تبلیغاتی را کاملاُ مرتبط با خصوصیت های شخصی، رفتار و علاقه‌ مندی‌ های مخاطب درست کرد. این امر در آخر موجب زیاد شدن نرخ تبدیل و فروش خواهد شد.

می‌توان «کاپریلا» را به عنوان یکی از پلتفرم‌ های عالی برای تبلیغات آنلاین هدفمند معرفی کرد. کاپریلا با استفاده از هوش مصنوعی، عالی ترین و مرتبط‌ ترین تبلیغات هدفمند کلیدواژه‌ ای را با دقت به کمپین‌ های فعال کسب و کار به کاربران نشان می‌دهد. این پلتفرم با شبکه‌ ای گسترده از انتشار کننده ها برای انتشار تبلیغات کلیکی و اجاره‌ ای همکاری می‌کند. با توجه به این‌ که شبکه کاپریلا بیشتر متمرکز بر وب‌ سایت‌ های بزرگ دانشجویی، آموزشی و عمومی کشور بوده است و قشر جوان و دانشجوی کشور، استفاده مناسبی از اینترنت دارند، با بهره بردن از تبلیغات هدفمند کلیدواژه‌ ای می‌توان تمرکز را روی این قشر معطوف کرد و در هنگام انتشار تبلیغات هدفمند در شبکه نسبتاً بزرگ ناشران همکار کاپریلا، امکان هدف‌ گذاری شبکه متمرکزی از دانشجویان و کاربران جوان علاقه‌ مند به اینترنت برای کسب و کارها مهیا می‌شود.

بیشتر بخوانید: بخش های مختلف سئو تکنیکال

افزون بر این، سیستم آماری کاپریلا با استفاده از سیستم آمارگیری مبتنی بر گوگل آنالیتیکس، در تشخیص کلیک‌ های درست و غیر تکراری دقت خیلی زیادی دارد.

خدمات کاپریلا در دو قسمت «ناشر» و «تبلیغ‌ دهنده» به کاربران عرضه می‌شود. فکر کنید برای توسعه تکنیک های بازاریابی دیجیتال کسب‌ و کار خود مطلبی را انتشار کرده‌ اید. کاپریلا با تبلیغات هدفمند بر پایه کلیدواژه، بنرهای تبلیغاتی مرتبط با مطلب را به کاربران نشان می‌دهد.

قسمت دوم این پلتفرم در قالب «تبلیغ‌ دهنده» به شما این امکان را می‌دهد که کسب‌ و کار خود را به بقیه معرفی کنید. از مزیت های دیگر این روش تبلیغات می‌توان به «نرخ تبدیل» (Conversion Rate) بالا اشاره کرد، چون که این تبلیغات تنها برای مخاطبان هدف نمایش داده می‌شوند و به وسیله ی، افراد زیاد تری به استفاده از محصولات و خدمات شما تشویق می‌ شوند.

معرفی نشریلا به عنوان پلتفرم برتر جهت رپورتاژ آگهی، انتشار کنترل محصول و معرفی خدمات – (طراحی سایت و سئو در کرج)

همان‌ گونه که می‌ دانید بهره بردن از رپورتاژ آگهی هم یکی از روش‌ های گرفتن بک‌ لینک با کیفیت و بهتر شدن رتبه سایت در موتور های جستجو بحساب می شود. اگر رپورتاژ آگهی به شکلی درست و متناسب با لحن هر رسانه نوشته شده باشد، کارکرد خوبی خواهد داشت، و گرنه امکان دارد با اثر گذاری کم رپورتاژ آگهی رو به رو شوید.

رعایت این معیار ها به صرف هزینه و زمان زیادی احتیاج دارد. به همین خاطر، بهتر است از پلتفرمی برای رپورتاژ آگهی استفاده کنید که متن‌ های مناسب را با رعایت نکته های لازم، با هزینه‌ ای بهتر و در سریع‌ ترین زمان ممکن ساخته و انتشار کند. می‌توان «نشریلا» را به عنوان بزرگ‌ ترین پلتفرم در این حیطه معرفی کرد. افزون بر این، نشریلا با بهره بردن از مطالب تخصصی، برای انتشار کنترل محصولات یا معرفی خدمات به شما کمک خواهد کرد.

بیشتر بخوانید: طراحی انواع سایت های شرکتی، فروشگاهی، آموزشی، شخصی و ….. در کرج

شرکت مهندسی نرم افزار پارسیان گستر البرز:

انجام طراحی سایت در کرج ، آموزش وردپرس، آموزش سئو و طراحی اپلیکیشن اندروید و ios، طراحی انواع سایت های شرکتی، طراحی سایت فروشگاهی، آموزشی، شخصی و ….. در کرج

شرکت مهندسی نرم افزار پارسیان گستر البرز از سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را در زمینه طراحی وب سایت شروع کرد.

کیفیت کار خوب و استاندارد در کنار قیمت‌ های رقابتی باعث شد این شرکت در سرعت بسیار کمی مشتریان بسیار زیادی را جذب خود کند. به همین دلیل گسترش تعداد مشتریان باعث توسعه روزافزون خدمات و سطح کیفی این شرکت شد.

امور برنامه‌ نویسی و طراحی سایت خود طیف وسیعی از خدمات را در بر دارد. از برنامه‌ نویسی با استفاده از به روزترین زبان‌ های برنامه‌ نویسی برای اپلیکیشن‌ ها و استارت آپ‌ها گرفته تا طراحی یک سایت. به‌طور کلی خدمات اصلی این واحد عبارت اند از طراحی پلتفرم، طراحی اپلیکیشن اندروید و ios، طراحی وب سایت اختصاصی، طراحی وب سایت فروشگاهی، طراحی وب سایت شرکتی، طراحی وب سایت شخصی، سئو ، آموزش وردپرس و طراحی سایت در کرج و  ….

دیجیتال مارکتینگ قطعا نقطه طلایی تبلیغات و برندسازی است که می‌تواند یک کسب و کار و بیزینس را به اوج برساند.

هدف ما در شرکت مهندسی نرم افزار پارسیان گستر البرز، ایجاد تحول در کسب و کار شماست در واقع با داشتن وب سایت مشتریان شما متوجه می شوند که شما در کار خود چقدر حرفه ای هستید و از این روش می توانید برتری خود را نسبت به رقبای تجاری به مشتریان نشان دهید. ما در گروه البرز وب سایت، همه تلاش خود را خواهیم کرد تا با ارائه مشاوره صادقانه و حرفه ای، تمام جزئیات کلیدی کسب و کار شما را به بهترین نحو ممکن به مشتریان نشان بدهیم و شما را در داشتن یک کسب و کار اینترنتی موفق جهت ورود به بازار بزرگ تجارت الکترونیک یاری دهیم.

جهت مشاوره و ثبت درخواست خود برای هر کدام از خدمات مانند: انجام طراحی سایت در کرج و محتوا نویسی ، آموزش وردپرس و طراحی سایت در کرج و همچنین طراحی اپلیکیشن اندروید و ios و همینطور طراحی انواع سایت های شرکتی، طراحی سایت فروشگاهی ، آموزشی، شخصی و ….. در کرج و تهران میتوانید با شرکت مهندسی نرم افزار پارسیان گستر البرز در ارتباط باشید. تمامی خدمات با پشتیبانی دائمی توسط تیم ما انجام خواهد گرفت.

ارتباط با ما

_

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *