آموزش قدم به قدم افزودن نوشته در وردپرس

آموزش افزودن نوشته در وردپرس - طراحی سایت های شرکتی، فروشگاهی، سئو در کرج - جهت مشاوره با ما تماس بگیرید- 09020631005 - 09020631004

ما در این مطلب به مبحث آموزش قدم به قدم افزودن نوشته در وردپرس میپردازیم. جهت مشاوره و ثبت درخواست خود جهت انجام هر کدام از خدمات مانند: انجام خدمات سئو و طراحی سایت در کرج و محتوا نویسی، آموزش وردپرس، آموزش سئو و همچنین طراحی اپلیکیشن اندروید و ios و همینطور طراحی انواع سایت شرکتی ، فروشگاهی ، آموزشی ، شخصی و …  در کرج و تهران میتوانید با شرکت مهندسی نرم افزار پارسیان گستر البرز در ارتباط باشید. تمامی خدمات با پشتیبانی دائمی توسط تیم ما انجام خواهد گرفت.

آموزش کامل افزودن نوشته در وردپرس

پس از اینکه وردپرس را نصب نمودید و تنظیمات وردپرس را با توجه به نیازهای خصوصی خودتان سفارشی کردید، در مرحله بعدی نوبت این می شود که شروع به نوشتن کنید و محتوای مرتبط با سایت خودتان که اولین قدم برای آغاز کسب و کار شما می باشد را در وردپرس بیافزایید. نوشتن محتوا در وردپرس از اقدامات ابتدایی می باشد که پس از انتخاب اسم دامنه خود و خریدهای مناسب برای آن باید در خاطر داشته باشید.

زیرا چنانچه شما به عنوان بلاگر اصول محتوا نوشتن را بدانید و بتوانید تولید یک محتوای سئو شده را انجام دهید، به سادگی می توانید توجه برای موتورهای جستجو و کاربران نسبت به وب سایت خود جلب توجه کنید. بسیاری از افراد همیشه این پرسش در ذهنشان هست که چطور در سایت خود مطلب قرار دهیم و از کجا محتوا گذاری در وردپرس را آموزش ببینیم. در این مطلب از البرز وب سایت قصد داریم آموزش کامل محتوا گذاری در وردپرس را به شما عزیزان ارائه دهیم بعد از تمام شدن آموزش می توانید مدیریت نوشته ها را در وردپرس انجام دهید.

وردپرس

وردپرس یکی از برترین پلتفرم هایی است که وجود دارد که  برای تولید محتوا مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از اساسی ترین علل که باعث کسب محبوبیت زیاد این سیستم مدیریت محتوا بین افراد شده است، ساده بودن استفاده از آن می باشد. در کنار این مورد کاربردی بودن و ویژگی شخصی سازی وردپرس بر اساس نیازهای خود هم از دیگر موضوعاتی هستند که در مورد این پلتفرم مدیریت محتوا خیلی به آنها توجه می شود.

بیشتر بخوانید: آموزش کامل تنظیمات ووکامرس

 مدیریت کردن نوشته ها در وردپرس

نخستین کاری که برای مدیریت کردن نوشته ها در وردپرس انجام می شود این است که پس از وارد شدن به پیشخوان وردپرس بر روی منوی نوشته ها کلیک شود تا به صفحه مرتبط با مدیریت تمام نوشته‌ ها در وردپرس وارد شده و تغییراتی که می خواهید ایجاد شود را ایجاد کنید. با کلیک کردن بر روی این منو، صفحه ای دارای اطلاعات اصلی هر نوشته به صورت یک فهرست برای شما نمایش داده می شود. در صفحه نوشته ها ممکن است که امکاناتی مانند ویرایش، ویرایش سریع، حذف نوشته، نمایش نوشته، دیدن دسته‌ بندی و اتیکت، دیدن نویسنده نوشته، دیدگاه‌های هر نوشته و… را ببینید و با کلیک بر روی هر قسمت در انتها به صفحه ای که مورد نظر است راهنمایی شوید.

نکته:

در بخش بالای وردپرس قسمتی با عنوان «تنظیمات صفحه» موجود است که برای شما این قابلیت را ایجاد می کند تا باکس یا اطلاعاتی را به صفحه افزوده یا از آن کسر نمایید. «تنظیمات صفحه» گذاشته شده در قسمت «همه نوشته ها» با موضوعی که صفحه نوشته جدید نشان داده می شود تفاوت دارد. برای مخفی سازی اطلاعات یک نوشته از صفحه «همه نوشته‌ها» در وردپرس نیاز است تا اول به این صفحه رجوع کنید و بعد روی کلید «تنظیمات صفحه» که در بالا و در سمت چپ گذاشته شده است و در تصویر پایین نیز می توانید آن را ببینید، کلیک کنید تا پنجره مرتبط با آن برایتان نشان داده شود و به کنترل اطلاعات هر نوشته که در این صفحه نمایش داده می شود اقدام فرمایید.

برای مخفی سازی اطلاعات موردنظر از این صفحه فقط باید تیک گزینه مدنظر را حذف کنید تا باکس دیگری برای شما نشان داده نشود و از صفحه نوشته‌ ها پنهان شود. هر موقع که احتیاج داشتید تا دوباره این اطلاعات را نشان دهید فقط باید از همین بخش تیک گزینه هایی که غیرفعال شده را فعال نمائید و در انتها با کلیک روی کلید اجرا تنظیمات را ذخیره سازید. به همین ترتیب همواره باکس مدنظر در صفحه محتوا شما نشان داده می شود. تنظیمات صفحه در قسمت تمام نوشته ها دارای تنظیمات مرتبط با «ستونها»، «صفحه بندی» و «حالت نمایش» می باشد.

آموزش افزودن نوشته در وردپرس - طراحی سایت های شرکتی، فروشگاهی، سئو در کرج - جهت مشاوره با ما تماس بگیرید- 09020631005 - 09020631004

ولی در صورتی که بر اساس راهی که گفته شده به صفحه نوشته جدید در وردپرس وارد شوید هم با یک «تنظیمات صفحه» جدید روبرو خواهید شد. در این قسمت با اطلاعاتی مانند تصویر زیر مواجه می شوید که می توانید بر اساس توضیحات گفته شده آنها را به صفحه افزوده یا پنهان نمایید.

آموزش افزودن نوشته در وردپرس - طراحی سایت های شرکتی، فروشگاهی، سئو در کرج - جهت مشاوره با ما تماس بگیرید- 09020631005 - 09020631004

اضافه کردن نوشته در وردپرس

چنانچه تا الان صفحه ای را ایجاد نکرده اید و قصد دارید برای بار اول این کار را انجام بدهید، می بایست به صورت زیر پیش بروید:

 1. اول به کمک آموزش روش ورود به مدیریت وردپرس به پیشخوان وردپرس خودتان وارد شوید.
 2. بعد به منوی «نوشته ها» و زیر منوی «افزودن نوشته» رجوع کنید.
 3. در این صورت صفحه ای برایتان نشان داده می شود که شامل قسمت های گوناگونی است. هر کدام از این بخش ها امکانات را به محتوای شما می افزایند که به بهتر شدن آن خواهد انجامید.
  آموزش افزودن نوشته در وردپرس - طراحی سایت های شرکتی، فروشگاهی، سئو در کرج - جهت مشاوره با ما تماس بگیرید- 09020631005 - 09020631004

از اینجا به بعد به توضیحات مرتبط با هر قسمت خواهیم پرداخت.

بیشتر بخوانید: آموزش نصب ووکامرس در وردپرس

1. اضافه کردن عنوان برای محتوا درون سایت

انتخاب عنوانی که مناسب است برای محتوای نوشته شده در وردپرس یکی از اساسی ترین کارهایی می باشد که شما می بایست از همان اول کار در خاطر داشته باشید. این قسمت در صفحه نوشته در وردپرس به شکل «افزودن عنوان» نشان داده میشود و به آن تگ H1 گفته می شود. در یک مطلب شما فقط می توانید یک H1 داشته باشید و سایر عنوان هایی که در مطلب استفاده می شوند، هدینگ های بعدی هستند. تلاش کنید تا عنوانی که انتخاب می کنید یک عنوان پر جستجو بوده و اندازه مناسبی هم داشته باشد تا بتوانید از آن بهتر نتیجه گیری کنید. همینطور عنوانی که انتخاب می کنید می بایست کاملا مربوط به نوشته شما باشد و شامل کلمات کلیدی نوشته هم بشود.

آموزش افزودن نوشته در وردپرس - طراحی سایت های شرکتی، فروشگاهی، سئو در کرج - جهت مشاوره با ما تماس بگیرید- 09020631005 - 09020631004

2. پیوندهای یکتا نوشته درون وردپرس

نامک یا پیوند یکتا در حقیقت  آدرس های همیشگی هستند که شما برای پست های وبلاگ خودتان به وجود می آورید. پس از وارد کردن محتوا و نخستین ذخیره پیش نویس این قسمت نشان داده می شود. این لینک در حقیقت در موتورهای سرچ گذاشته میشود و اشخاص می توانند با استفاده کردن از آن به صفحه مرتبط با نوشته در وردپرس وارد شوند. در شکل پیشفرض عنوانی که برای نوشته ی خودتان انتخاب می نمائید، در قسمت نامک هم گذاشته می شود. مثلا اگر شما با عنوان «آموزش مدیریت نوشته ها درون وردپرس» نوشته ای انتشار دهید، نشانی نوشته به شکل پیشفرض آموزش-مدیریت-نوشته-در-وردپرس/https://alborzwebsite.com می شود. ولی شما می توانید این نشانی را بر اساس معیارهای خودتان تغییر بدهید و از ساختار بهتری استفاده نمائید. به عنوان مثال بر این اساس که استفاده از پیوندهای یکتا انگلیسی برای مقالات نیز از لحاظ سئو و بهینه سازی و نیز از لحاظ ساختار نشانی نوشته ها از نظر خوانایی نشانی جواب بهتری خواهند داد، بر همین اساس پیشنهاد می کنیم تا این پیوند را به https://alborzwebsite.com/manage-wordpress-posts تغییر بدهید. برای همه ی نوشته های خودتان از پیوند یکتای انگلیسی که ترجمه عنوان نوشته شما در برترین شکل خود امکان دارد دارای کلمات کلیدی برای نوشته نیز می باشد، استفاده کنید. دقت داشته باشید که احتیاجی به درج نشانی دامنه سایت در این بخش ندارید و فقط می بایست نامی مناسب را در این بخش وارد کنید.

بیشتر بدانید: آیا در وردپرس پیوند یکتا فارسی بهتر است یا انگلیسی  ؟

اشخاص می توانند با استفاده کردن از این نامک به نوشته شما لینک بفرستند یا اینکه می توانید به وسیله ایمیل نشانی آن را برای بقیه بفرستید. در خاطر داشته باشید که این پیوندهای یکتا همیشگی هستند و ممکن نیست آنها تغییر کنند. تغییر نشانی ها هم شامل شرایط خاصی هستند. اگر تغییر صورت گیرد با ارور 404 روبرو خواهید شد. برای تغییر نشانی یک صفحه می توانید از ویژگی ریدایرکت صفحه استفاده کنید.

3. آموزش قرار دادن محتوا در وردپرس

گذاشتن محتوای متناسب در وب سایت یکی از اساسی ترین کارهایی می باشد که می توان به منظور بهبود وضعیت وب سایت خود انجام داد. برای نوشتن محتوایی کارآمد می بایست موضوعات مهمی را در نظر داشت که بعضی از آنها عبارتند از:

 • نوشتن و قرار دادن محتوایی با ارزش و غنی
 • وجود ساختاری جالب و مطابق سلیقه مخاطب
 • و…

شما می توانید از ویژگی هایی که در باکس زیر نوشته گذاشته شده است برای به وجود آوردن تغییرات مدنظر خودتان مانند راستچین کردن، تغییر دادن فونت، تغییرات سایز کلمات، تغییرات Heading نوشته‌ها، تغییر دادن رنگ، چیدمان نوشته، پررنگ کردن و ایتالیک کردن متن، اضافه کردن لینک به متن و….. استفاده کنید. در بخش سمت چپ ابزار ویرایش نیز دو عنوان با نام های دیداری و متن را می بینید که با کلیک کردن روی هر کدام از آنها می توانید به ویرایشگر متنی و آسان وردپرس دسترسی پیدا کنید و یا در همین ابزار ویرایش دیداری وردپرس بمانید. ویرایشگر متن وردپرس به شما اجازه می دهد که از این راه بتوانید نسبت به گذاشتن کدهای مد نظر خودتان در میان محتوای نوشته اقدام فرمایید.

آموزش افزودن نوشته در وردپرس - طراحی سایت های شرکتی، فروشگاهی، سئو در کرج - جهت مشاوره با ما تماس بگیرید- 09020631005 - 09020631004

4. اضافه کردن پرونده چند رسانه ای در وردپرس ( طراحی سایت فروشگاهی، شرکتی و سئو در کرج )

وردپرس برایتان ممکن می کند که در محتوای خودتان عکس و ویدیو بگذارید. در حقیقت کاربران اینترنتی محتواهایی را که ظاهری زیبا و جذاب دارند را به محتواهای خشک که هیچ ویژگی های بصری ندارند، ترجیح می دهند. برای آپلود عکس یا ویدیو می بایست روی کلید «اضافه کردن پرونده چندرسانه ای» کلیک نمائید تا صفحه پایین به شکل Pop-up نشان داده شود. در این صفحه برایتان ممکن خواهد بود که با کلیک بر روی کلید «گزینش پرونده» تصویر یا ویدیو مدنظرتان را آپلود کنید.

آموزش افزودن نوشته در وردپرس - طراحی سایت های شرکتی، فروشگاهی، سئو در کرج - جهت مشاوره با ما تماس بگیرید- 09020631005 - 09020631004

می توانید پس از انتخاب کردن فایل تصویری مدنظرتان،  اطلاعات مرتبط با عکس از روش باکس «جزئیات پیوست» را وارد کنید. «متن جایگزین»، «عنوان عکس»، «توضیح کوتاه» و کپی پیوند جزو این اطلاعات هستند.

بیشتر بخوانید: آموزش افزودن دسته بندی محصولات 

افزودن پرونده چند رسانه ای در وردپرس

در بقیه همین باکس و در قسمت «تنظیمات نمایش پیوست» هم می توانید امکانات ظاهری و نشان دادن عکس آپلود شده را تعیین کند. در نهایت هم با کلیک روی کلید«قرار دادن در نوشته» برایتان ممکن خواهد شد که عکس را در مقاله خودتان بگذارید.

5. باکس منتشر کردن نوشته درون وردپرس ( طراحی سایت فروشگاهی، شرکتی و سئو در کرج )

باکس انتشار در بخش چپ صفحه گذاشته شده است. در حقیقت تنظیمات همه ی امکاناتی که می خواهیم در مورد وضعیت انتشار محتوا در وردپرس رعایت بشود را می توان در این قسمت دید. این اطلاعات موارد زیر هستند:

 • شرایط: در این قسمت مشخص می نمائید که محتوا به چه شکلی قرار بگیرد. این قسمت دارای حالت «پیش نویس» و «در انتظار بازبینی» است که بعد از انتشار محتوا شکل سوم یعنی «منتشر شده» هم به این فهرست افزوده خواهد شد.
 • ویژگی مشاهده کردن: با استفاده از این قسمت مشخص می نمائید که امکان مشاهده محتوای به وجود آمده به چه صورت باشد. این بخش حالت های «عمومی» «رمزدار» و «خصوصی» را دارا است. در صورتی که نوشته شما به شکل عمومی باشد تمامی کاربرانی که در سایت هستند امکان دارند که نوشته شما را ببینند ولی زمانی که نوشته به شکل خصوصی گذاشته شود می توانید آن را به شکل رمزدار یا خصوصی بگذارید. در شکل خصوصی تنها خودتان می توانید آن را ببینید و در شکل رمزدار نیز می توانید یک رمز برای نوشته تان ایجاد کنید تا زمانی که کاربری به صفحه نوشته فعلی می رود برای مشاهده صفحه رمز تعیین شده را وارد نماید.
 • انتشار: به وسیله این قسمت می توانید مشخص نمائید که می خواهید محتوای به وجود آمده را هم اکنون انتشار دهید یا اینکه می خواهید به شکل زمان بندی شده و برای مدت مشخصی منتشر شود.

آموزش افزودن نوشته در وردپرس - طراحی سایت های شرکتی، فروشگاهی، سئو در کرج - جهت مشاوره با ما تماس بگیرید- 09020631005 - 09020631004

6. به وجود آوردن و اضافه کردن دسته بندی در وردپرس ( طراحی سایت فروشگاهی، شرکتی و سئو در کرج )

دسته بندی از باکس هایی می باشد که کنار محتوایی که در وردپرس به وجود می آورید، خواهید دید. دسته بندی اهمیتش را موقعی نشان می دهد که شما بخواهید محتواهای بسیار زیاد و با تنوع بالایی را روی وب سایت خود انتشار دهید. در صورتی که این محتواها به صورت مناسبی دسته بندی و منظم نشوند، از اینجا به بعد نیز کاربران شما گیج و سردرگم می شوند و نیز روی سئو وب سایت شما اثر منفی خواهد داشت. شما با کمک قسمت «دسته ها» که در بخش چپ صفحه گذاشته شده است، می توانید براساس معیارهایی که در ذهنتان است دسته بندی های مدنظرتان را ایجاد نمائید و در صفحه محتوا با انتخاب کردن گروه مربوط به متن، آن را در گروه مرتبط با خود منتشر کنید.

آموزش افزودن نوشته در وردپرس - طراحی سایت های شرکتی، فروشگاهی، سئو در کرج - جهت مشاوره با ما تماس بگیرید- 09020631005 - 09020631004

با زدن روی زبانه «پراستفاده» قادر خواهید بود به دسته بندی هایی که به تعداد بالاتری از آنها استفاده کردید دسترسی بیابید. همینطور اگر تمایل داشتید دسته های جدید ایجاد کنید می توانید روی متن «اضافه کردن دسته تازه» کلیک نمائید.

7. برچسب گذاری درون وردپرس ( طراحی سایت فروشگاهی، شرکتی و سئو در کرج )

یک باکس دیگر که در صفحه مرتبط با نوشته در وردپرس می بایست به آن دقت کنید، باکس مرتبط با «تگ ها» می باشد. تگ یا برچسب ها ویژگی هستند که به شما کمک می کند تا نوشته خودتان را براساس یکسری واژه های کلیدی مخصوص مشخص نمائید. برای این کار می بایست واژه های کلیدی مناسب که به برترین روش نوشته ایجاد شده را وصف می کند را انتخاب کنید و از روش باکس «برچسب» در پایین نوشته خود بگذارید. در صورتی که پیش از این از برچسب مدنظرتان استفاده کرده باشید به شکل پیشفرض برای شما نشان داده می شود که می توانید آن را انتخاب نمائید و در انتها روی کلید «اضافه کردن» کلیک نمائید تا برچسب مدنظر به نوشته بیافزایید. در صورتی که می خواهید تعدادی از برچسب ها را به شکل یک جا وارد نمائید کافیست تا با کاراکتر کاما انگلیسی «,» برچسب ها را از هم جدا نمائید.

بیشتر بخوانید: افزودن محصول جدید در ووکامرس 

به همین ترتیب هر موقع که کاربر بخواهد نوشته هایی که واژه کلیدی به خصوصی را شامل می شوند را ببینید، فقط کافیست بر روی تگ گذاشته شده کلیک نمائید. تفاوت بین «دسته بندی» و «تگ» در نوع استفاده کردن افراد از آنها می باشد. شما با استفاده کردن از دسته بندی در حقیقت ژانر نوشته را مشخص می نمائید ولی تگ به صورت عمیق تر به همه ی چیزهایی که در محتواها گذاشته شده است، اشاره می نماید. در حقیقت برچسب ها یک نوع دسته بندی درونی به وجود می آورد.

آموزش افزودن نوشته در وردپرس - طراحی سایت های شرکتی، فروشگاهی، سئو در کرج - جهت مشاوره با ما تماس بگیرید- 09020631005 - 09020631004

8. تنظیمات تصویر شاخص درون وردپرس ( طراحی سایت فروشگاهی، شرکتی و سئو در کرج )

تصویر مخصوص در حقیقت به هر تصویری که برای یک پست، صفحه و سایر چیزها در وردپرس گذاشته می شود، اشاره می کند. در صورتی که یک کتاب را تصور نمائید عکس روی جلد کتاب شبیه تصویر مخصوص یک نوشته می باشد.  تصاویر شاخص در حقیقت می بایست به صورتی انتخاب یا طراحی بشوند که اطلاعات مرتبط با صفحه یا نوشته گذاشته شده در وردپرس را به برترین روش به کاربران نشان دهد. برای گذاشتن تصویر مدنظر خودتان در نوشته فقط کافیست از راه باکس «تصویر شاخص» بر روی لینک «گذاشتن به عنوان تصویر شاخص» کلیک نمائید تا صفحه رسانه وردپرس به شکل Pop-up برای شما نشان داده شود. حالا می توانید از بین تصاویر آپلود شده یکی را انتخاب کنید یا با کلیک کردن بر روی زبانه «بارگذاری پرونده ها» تصویر شاخص مدنظر خودتان را آپلود کنید.

آموزش افزودن نوشته در وردپرس - طراحی سایت های شرکتی، فروشگاهی، سئو در کرج - جهت مشاوره با ما تماس بگیرید- 09020631005 - 09020631004

بیشتر بخوانید: با خدمات سئو برترین رتبه گوگل را کسب کنید(طراحی سایت و سئو در کرج)

9. ساختن لینک درونی و بیرونی در وردپرس ( طراحی سایت فروشگاهی، شرکتی و سئو در کرج )

وردپرس به شما این امکان را می دهد که صفحات و بخش های دیگر وب سایت خودتان یا به قسمتی از یک دامنه مجزا لینک دهی کنید. به همین ترتیب کاربر با کلیک روی لینک ساخته شده به شکل مستقیم به صفحه مدنظر راهنمایی می شود. در ارتباط با لینک دهی شما باید مقداری نکات را رعایت نمائید تا بتوانید بهترین نتیجه ای که امکان دارد را کسب کنید برای آغاز کردن می بایست کلمه یا متنی که می خواهید به یک صفحه دیگر از وب سایت خودتان یا دامنه ی دیگری پیوند داده شود را انتخاب کنید.

آموزش افزودن نوشته در وردپرس - طراحی سایت های شرکتی، فروشگاهی، سئو در کرج - جهت مشاوره با ما تماس بگیرید- 09020631005 - 09020631004

بعد از راه گزینه های گذاشته شده در بالای نوشته در وردپرس مانند تصویر بالا بر روی گزینه مرتبط با  «لینک دهی» ?  کلیک نمائید. در باکسی که برای شما به نمایش گذاشته می شود، آدرس صفحه مدنظر را وارد نموده و بر روی فلش گذاشته شده در کنار آن کلیک نمائید. به سادگی لینک مدنظر شما در محتوای حاضر ساخته می شود.

10. روش نوشتن توضیحات متا نوشته درون وردپرس ( طراحی سایت فروشگاهی، شرکتی و سئو در کرج )

توضیحات متا در حقیقت توضیحات کوتاهی می باشند که در نتایج گوگل در پایین عنوان و لینک مقاله به نمایش گذاشته می شوند.  اگر می خواهید نوشتن و ویرایش متا دیسکریپشن نوشته خود را درون وردپرس ممکن سازید، می بایست از افزونه yoast seo استفاده نمائید. با نصب این افزونه باکسی در پایین متن محتوا به نمایش گذاشته می شود که شما قادر هستید از راه آن همه ی امکانات مرتبط با خوانایی و سئو وب سایت خودتان را چک کرده و اعمال کنید. توضیحات کوتاه می بایست واژه کلیدی مدنظر شما را دربر بگیرد و جذابیت کافی را داشته باشد. به همین ترتیب موتورهای سرچ آن را برای واژه کلیدی مدنظر به کاربران نمایش می دهد و کاربران هم قانع می شوند که بر روی آن کلیک نمایند.

11. مدیریت کردن دیدگاه در وردپرس

ویژگی مدیریت دیدگاه ها فقط موقعی برای شما فعال می شود که محتوا نشر داده شده باشد. در حقیقت تا موقعی که دیدگاهی برای مقاله نشر داده شده گذاشته نشود، شما نمی توانید باکس مرتبط با دیدگاه ها را در زیر محتوای خودتان در پیشخوان وردپرس ببینید ولی با گذاشته شدن نخستین دیدگاه می توانید از راه باکس «دیدگاه ها»  نظرات گذاشته شده را مدیریت کنید.

آموزش افزودن نوشته در وردپرس - طراحی سایت های شرکتی، فروشگاهی، سئو در کرج - جهت مشاوره با ما تماس بگیرید- 09020631005 - 09020631004

بیشتر بخوانید: وردپرس چیست؟

12. به وجود آوردن زمینه هایی که می خواهیم در وردپرس ( طراحی سایت فروشگاهی، شرکتی و سئو در کرج )

وردپرس برای نویسندگان نوشته درون وردپرس ممکن می سازد که فیلدهای سفارشی مد نظر خودشان را در یک نوشته بگذارند. این اطلاعات برای کاربرانی که مقاله شما را می خوانند به نمایش گذاشته می شود. اطلاعاتی مانند میزان بازدید، کلید های دانلود، کلید پیش نمایش، باکس اطلاعات به خصوصی درباره ی نوشته یا زمانی که برای خواندن مقاله می بایست صرف بشود در این قسمت به نمایش گذاشته می شود. این بخش ها با توجه به قالب و احتیاج شما طراحی می شوند و شما قادر هستید هر موقع که خواستید از آنها استفاده نمائید.

آموزش افزودن نوشته در وردپرس - طراحی سایت های شرکتی، فروشگاهی، سئو در کرج - جهت مشاوره با ما تماس بگیرید- 09020631005 - 09020631004

13. تغییر دادن اسم نویسنده نوشته درون وردپرس ( طراحی سایت فروشگاهی، شرکتی و سئو در کرج )

برای شما ممکن است که اسم نویسنده یک محتوا درون وردپرس را تغییر بدهید. به همین سبب می بایست در صفحه محتوا مدنظر اسکرول کنید و از روش باکسی که به عنوان «نویسنده» در آنجا ایجاد شده است نام نویسنده را تغییر دهید. در این باکس نام همه ی افرادی که آنها دسترسی لازم برای نوشتن درون وردپرس وب سایت را دارند، دیده خواهد شد.

آموزش افزودن نوشته در وردپرس - طراحی سایت های شرکتی، فروشگاهی، سئو در کرج - جهت مشاوره با ما تماس بگیرید- 09020631005 - 09020631004

گذاشتن محتوا درون وردپرس یکی از اساسی ترین اقداماتی می باشد که می بایست تحت عنوان یک وبمستر برای مدیریت وب سایت خودتان انجام دهید. در صورتی که محتوایی اصولی و سئو شده ایجاد و در وب سایت گذاشته شود، در انتها می تواند به کسب رتبه برتر در نتایج سرچ و جذب رضایت کاربران بیانجامد. در این مطلب از البرز وب سایت سعی بر این بوده تا به وسیله ارائه یک راهنمایی کامل و گام به گام شما را در زمینه گذاشتن نوشته درون وردپرس یاری کنیم.

بیشتر بخوانید: طراحی سایت با وردپرس 

شرکت مهندسی نرم افزار پارسیان گستر البرز:

انجام طراحی سایت در کرج ، آموزش وردپرس، آموزش سئو و طراحی اپلیکیشن اندروید و ios، طراحی انواع سایت های شرکتی، فروشگاهی، آموزشی، شخصی و ….. در کرج

شرکت مهندسی نرم افزار پارسیان گستر البرز از سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را در زمینه طراحی وب سایت شروع کرد.

کیفیت کار خوب و استاندارد در کنار قیمت‌ های رقابتی باعث شد این شرکت در سرعت بسیار کمی مشتریان بسیار زیادی را جذب خود کند. به همین دلیل گسترش تعداد مشتریان باعث توسعه روزافزون خدمات و سطح کیفی این شرکت شد.

امور برنامه‌ نویسی و طراحی سایت خود طیف وسیعی از خدمات را در بر دارد. از برنامه‌ نویسی با استفاده از به روزترین زبان‌ های برنامه‌ نویسی برای اپلیکیشن‌ ها و استارت آپ‌ها گرفته تا طراحی یک سایت. به‌طور کلی خدمات اصلی این واحد عبارت اند از طراحی پلتفرم، طراحی اپلیکیشن اندروید و ios، طراحی وب سایت اختصاصی، طراحی وب سایت فروشگاهی، طراحی وب سایت شرکتی، طراحی وب سایت شخصی، سئو ، آموزش وردپرس و طراحی سایت در کرج و  ….

دیجیتال مارکتینگ قطعا نقطه طلایی تبلیغات و برندسازی است که می‌تواند یک کسب و کار و بیزینس را به اوج برساند.

هدف ما در شرکت مهندسی نرم افزار پارسیان گستر البرز، ایجاد تحول در کسب و کار شماست در واقع با داشتن وب سایت مشتریان شما متوجه می شوند که شما در کار خود چقدر حرفه ای هستید و از این روش می توانید برتری خود را نسبت به رقبای تجاری به مشتریان نشان دهید. ما در گروه البرز وب سایت، همه تلاش خود را خواهیم کرد تا با ارائه مشاوره صادقانه و حرفه ای، تمام جزئیات کلیدی کسب و کار شما را به بهترین نحو ممکن به مشتریان نشان بدهیم و شما را در داشتن یک کسب و کار اینترنتی موفق جهت ورود به بازار بزرگ تجارت الکترونیک یاری دهیم.

جهت مشاوره و ثبت درخواست خود برای هر کدام از خدمات مانند: انجام طراحی سایت در کرج و محتوا نویسی ، آموزش وردپرس و طراحی سایت در کرج و همچنین طراحی اپلیکیشن اندروید و ios و همینطور طراحی انواع سایت های شرکتی، طراحی سایت فروشگاهی ، آموزشی، شخصی و ….. در کرج و تهران میتوانید با شرکت مهندسی نرم افزار پارسیان گستر البرز در ارتباط باشید. تمامی خدمات با پشتیبانی دائمی توسط تیم ما انجام خواهد گرفت.

ارتباط با ما

_

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *