تبلیغات اینترنتی

تبلیغات اینترنتی - برای انجام سئو سایت در کرج ، محتوا نویسی و طراحی سایت و مشاوره با ما تماس بگیرید- 09020631004 - 09020631005

ما در این مطلب به مبحث تبلیغات اینترنتی میپردازیم. جهت مشاوره و ثبت درخواست خود جهت انجام هر کدام از خدمات مانند: انجام خدمات سئو در کرج و محتوا نویسی ، سئو تکنیکال ، آموزش سئو و همچنین طراحی اپلیکیشن اندروید و ios و همینطور طراحی انواع سایت شرکتی ، فروشگاهی ، آموزشی ، شخصی و …  در کرج و تهران میتوانید با شرکت مهندسی نرم افزار پارسیان گستر البرز در ارتباط باشید. تمامی خدمات با پشتیبانی دائمی توسط تیم ما انجام خواهد گرفت.

معرفی تبلیغات اینترنتی – طراحی سایت و سئو در کرج

در حال حاضر تبلیغات اینترنتی در تجارت الکترونیک بیشتر از هر موقع دیگری می‌تواند برای پیشبرد هدف های تجاری شما با فایده و نتیجه‌ بخش باشد زیرا با پیشرفت تکنولوژی و گسترده شدن فناوری، کاربران زیادی در ساعت های شبانه‌ روز در معرض شبکه‌ های اجتماعی و انواع وب‌ سایت‌ ها هستند. خوشبختانه مخاطبین زیادی قسمت عمده نیازهای خودشان را در فضای اینترنت جستجو می نمایند و این یعنی هر کسب‌ و کاری هر چه قدر زیادتر در معرض مشاهده باشد، توسط مخاطبینش بیشتر و بهتر شناخته خواهد شد. از آنجایی که فضای تبلیغات آنلاین همیشه در حال تغییر می باشد، برنامه های جدیدی با انواع تبلیغات الکترونیکی و ویژگی های متنوع در حال بروزرسانی می باشند.

ابعاد تبلیغات اینترنتی

تبلیغات اینترنتی دارای ابعاد گوناگونی است. هر تبلیغ اینترنتی تاثیرگذار باید مدل کسب‌ و کار مناسبی داشته باشد تا باعث موفقیت آن کسب‌وکار گردد. در این جا به مدل‌ هایی از ابعاد تبلیغات اینترنتی اشاره می نمائیم.

بیشتر بخوانید: با خدمات سئو برترین رتبه گوگل را کسب کنید

طراحی سایت و سئو در کرج

مدل مبتنی بر محتوا

این مدل از تبلیغ های اینترنتی بر اساس ارائه کردن محتوای ارزشمند و با کیفیت و زیاد شدن ترافیک ورودی به سایت انجام می شود. در این مدل زیادترین تلاش مدیران سایت‌ های تجاری باید متوجه تولید محتوای جالب و ارزشمند برای سایت باشد.

مدل مبتنی بر ارائه دادن خدمت های متنوع اینترنتی

در این شیوه از تبلیغات الکترونیکی، مدیرهای سایت‌ها امکانات بسیاری را در سایت خود برای کاربران فراهم می کنند؛ مثل اتاق‌های گفتگو، استفاده کردن از پست الکترونیک و… در این روش هر چه کیفیت خدمات ارائه شده زیادتر باشد مقدار موفقیت سایت هم زیاد خواهد شد؛ چون تعداد کاربرانی که از این امکانات استفاده می نمایند با مقدار کسب درآمد آن سایت ارتباط مستقیم دارد.

مدل مبتنی بر فراهم کردن امکان جستجوی سایت‌ های گوناگون

این مدل سایت‌ ها که امکان جستجو در بین سایت‌های مختلف را فراهم می کنند، سایت‌های گوناگون را بر اساس محتوا طبقه‌بندی نموده و به کسانی که در جستجوی موضوع ویژه ای هستند، خدماتی را ارائه می کنند.

بیشتر بخوانید: سئو چیست؟ 0 تا 100سئو سایت

مدل مبتنی بر ارائه کردن خدمت های تبلیغاتی – طراحی سایت و سئو در کرج

در این مدل شرکت‌ های خاصی به کسانی که قصد دارند تبلیغات اینترنتی انجام دهند خدماتی را ارائه می کنند. طراحی پوستر تبلیغات الکترونیکی، یاری به پیدا کردن مکان مناسب برای نشان دادن تبلیغ و… از خدمات این شرکت‌ها می باشد.

مدل مبتنی بر شبکه تبلیغاتی – طراحی سایت و سئو در کرج

در این مدل شرکت‌ های خاصی فضاهایی برای تبلیغات اینترنتی بقیه سایت‌ها در معرض دید کاربران می گذارند و بعد از رزرو آن محیط از سوی سایر سایت‌ ها مبلغی به عنوان دستمزد جهت بنرهای تبلیغات الکترونیکی از آن‌ها دریافت می نمایند.

روش تبلیغات الکترونیکی – طراحی سایت و سئو در کرج

شیوه های زیادی برای تبلیغات استراتژیک کسب‌وکارها موجود است. اول باید به این فکر کرد که تصمیم دارید در زمینه کسب‌ و کارتان به چه هدفی دست پیدا کنید؟ هدفتان از تبلیغات اینترنتی، دقیقاً چه می باشد؟ و در چه حوزه و فضایی در اینترنت بهتر جواب میگیرید؟

پیش از اینکه به پاسخ این پرسش‌ها دست یابید باید مشاهده کنید مخاطبین هدف شما با توجه به نوع کسب‌ و کارتان بیشترین وقت آنلاین خود را در کجا هستند و با چه کلیدواژه‌هایی کالای خود را جستجو می نمایند؟ همینطور می بایست پربازدیدترین رسانه‌ های اجتماعی را بشناسید. حتی امکان دارد تبلیغات آنلاین شما احتیاجی به هزینه نداشته و با تبلیغات اینترنتی رایگان برای مثال با به وجود آوردن یک صفحه در اینستاگرام یا فیس‌بوک و یا توییتر از راه پست‌ ها و محتواهای جذاب به تبلیغ کالا یا خدمت خود بپردازید و نظر مخاطبین خود را جلب نمائید.

همینطور می‌توانید در مقابل پرداختن هزینه در رسانه‌های اجتماعی پست‌ ها و بنرهای تبلیغاتی خودتان را نمایش دهید. برای پیشرفت بهتر این پروسه هم می‌توانید برای پیدا کردن کلمات کلیدی هدف از Google Ads یا sixads استفاده نمائید تا با شناختن کلمات کلیدی مربوط به کالای خود محتوای با کیفیت‌ تری برای کالای خود تولید کنید.

بیشتر بخوانید: نکات مهم در سئو سایت

تبلیغات اینترنتی - برای انجام سئو سایت در کرج ، محتوا نویسی و طراحی سایت و مشاوره با ما تماس بگیرید- 09020631004 - 09020631005

سه شیوه کلیدی موجود است که می‌تواند به تبلیغات اینترنتی سایت شما برای بهبود کارکرد بازاریابی برای کسب‌ و کارتان کمک نماید:

 • با تولید و نشان دادن محتوای کالای خود می‌توانید اطلاع مخاطبان را از برند خود، زیاد کنید.
 • با شیوه هدف‌ گذاری و تجزیه و تحلیل پلتفرم‌ های تبلیغاتی درک زیادتری از مخاطبین خودتان خواهید داشت.
 • با درک کردن این نکته که چه محتوای تبلیغاتی قادر است به شما کمک رساند تا به هدف های تجاری خود برسید و چه محتوایی از این کار ممانعت می کند، می‌توانید محتوایی با کارایی بیشتر تولید نمائید.

هدف هر تبلیغاتی می بایست این باشد که بازدهی مثبتی از سرمایه خودش ایجاد کند و در انتها می بایست درآمد حاصل شده از تبلیغات اینترنتی شما از هزینه‌ای که برای این کار کرده اید زیادتر باشد. اینکه هزینه تبلیغات الکترونیکی شما می بایست چه مقدار باشد تا زیادترین بازدهی را از سرمایه خودتان ایجاد کنید پرسشی است که اغلب صاحبان کسب‌وکارها از خودشان دارند. در ادامه این مقاله انواع گوناگون تبلیغات آنلاین را چک خواهیم نمود.

انواع تبلیغ های اینترنتی – طراحی سایت و سئو در کرج

تبلیغات با حامی

تبلیغات با حامی به تبلیغاتی اطلاق می گردد که در آن یک فرد یا شرکت از فعالیت‌ های فرد یا شرکت دیگر حمایت می نماید و در مقابل، برند یا نام تجاری خود را هم در آن کسب‌ و کار معرفی می نماید. در این نوع تبلیغ های اینترنتی شرکت حامی از توجه بازدیدکنندگان به خودش در اینترنت سود حاصل می کند.

بیشتر بخوانید: آموزش سئو و بهینه سازی

تبلیغ با پست الکترونیک

تبلیغ با پست الکترونیک به علت اینکه هزینه زیادی ندارد می‌تواند به شکل گسترده به کار برود، این نوع تبلیغات اینترنتی از ارزش پاسخگویی زیادی هم برخوردار می باشد و سبب وفاداری زیادتر مشتریان، جذب و نگهداری آن‌ ها، تقویت نام تجاری و… می گردد. از این تبلیغات برای توسعه روابط با مشتری، اطلاع از برند، بازاریابی محتوا، جذب لید، بازاریابی کالا و… استفاده می گردد. به بازاریابی از راه پست الکترونیکی، ایمیل مارکتینگ  (EmailMarketing) اطلاق می گردد که یکی از مهم‌ترین شیوه های تبلیغات اینترنتی برای ارتقا در کسب‌ و کار الکترونیکی می باشد. از این شیوه با فرستادن ایمیل با سرعت زیاد به میلیون‌ها نفر در سطح کشور برای معرفی کالاها، خدمات و یا جلب بازدیدکننده ها برای سایت یا وبلاگ مدنظر استفاده می گردد.

تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی – طراحی سایت و سئو در کرج

بر اساس محبوبیت روز افزون شبکه‌ های اجتماعی و استفاده زیاد از آن‌ها، توجه کردن به تبلیغات اینترنتی در این شبکه‌ ها خیلی مهم و اثرگذار می باشد. برای تبلیغات در این محیط اول می بایست با نام تجاری کسب‌ و کار مدنظر صفحه هایی در شبکه‌ های اجتماعی به وجود آورد و در ادامه تلاش در جلب توجه از راه پوسترهای تبلیغاتی آنلاین و کسب لایک و فالوهای زیادتر کرد. از آنجا که صفحه های شرکتی و برندینگ بازدیدکنندگان کمتری در مقایسه با بقیه صفحه ها دارند بهتر می باشد در ازای پرداخت وجه یا پورسانت از مدیرها صفحه هایی که مطلب هایی با هزاران دنبال کننده دارند بخواهند بنرهای تبلیغاتی مدنظرشان را در بین پست‌های خود نمایش دهند و به این شکل تعداد لایک‌ها و فالوورهای زیادتری جذب کنند.

بیشتر بخوانید: اصول محتوا نویسی در وردپرس

تبلیغات بنری

بنرها در فضای الکترونیکی عملکردی شبیه به بیلبوردهای تبلیغاتی در خیابان‌ها دارند. این بیلبوردها در فضاهایی که مشتریان عبور بیشتری دارند نصب می‌شود و نیازمندی های او را یادآوری کرده و سبب ترغیب او به خرید میکند.

وقتی کاربر وارد وب‌سایتی می‌شود با توجه به کلماتی که جستجو می‌کند، می‌توان تبلیغات اینترنتی هدفمند به او ارائه داد. کمپانی هایی مثل گوگل خدماتی برپایه تبلیغات بنری و کلیکی را به مخاطبان ارائه می‌دهد که در طیف بزرگی از وب‌سایت‌های مورد پسند به حالت خودکار قرار می‌گیرد که می‌تواند باعث به‌ افزایش رقابت میان کسب‌ و کارهای اینترنتی شود.

تبلیغات متنی

در این سبک تبلیغات اینترنتی از متنی کوتاه همراه با لینک کسب‌ و کاری که نیاز است استفاده می‌شود که مثل تبلیغات بنری امکان دارد در بخش کوچکی از یک سایت تبلیغ کننده بگذارد. کم‌ هزینه بودن و کم‌‌حجم بودن از مزایای تبلیغات متنی است. به طور مثال رپورتاژ آگهی یا رپورتاژ خبری سبکی از تبلیغات متنی است. این نوع پویش های تبلیغاتی اغلب در قالب یک خبر یا گزارش ارائه می‌شود و چون اصولی نوشته می‌شود تأثیرگذاری بیشتری هم دارد.

تبلیغات گوگل – طراحی سایت و سئو در کرج

مخاطبان معمولاً در زمان استفاده از اینترنت به گوگل یا وب‌ سایت‌هایی که به آن مرتبط است مراجعه می‌کنند. در این زمان محصولاتی که در آن سایت‌ ها تبلیغ می‌شوند را میتوان مشاهده کرد. این کار توسط سیستمی هوشمند از طریق گوگل انجام می‌شود. تبلیغات در گوگل مناسب با محتوای سایت انجام میشود و پورسانت‌ های زیادی دارد هر چند می‌توان در سایت‌های فارسی هم تبلیغات گوگل ادورز را پذیرفت. خیلی از شرکت‌ های معتبر خارجی در تبلیغات گوگل تحریم‌ها را بی‌اثر می‌دانند؛ بنابراین با گوگل ادورز همکاری کرده و به سهولت از این امکان بهره می‌برند.

تبلیغات اینترنتی - برای انجام سئو سایت در کرج ، محتوا نویسی و طراحی سایت و مشاوره با ما تماس بگیرید- 09020631004 - 09020631005

بیشتر بخوانید: نرخ کلیک یا ctr

تبلیغات رسانه‌های اجتماعی

هر ماه کاربران فعال بسیاری در فیس بوک، اینستاگرام، توییتر و… در سراسر جهان در حال فعالیت هستند. کاربران برای گفتگو با دوستان و ارتباط گرفتن با مردم جهان و هم تعداد مشخصی از آن‌ها در امتداد اهداف تجاری خود از این فضاها استفاده می‌کنند و سرگرم بازاریابی برای کسب‌ و کار اینترنتی‌ شان هستند. به خاطر وجود تعداد زیاد مخاطبان فعال در این برنامه ها هزینه‌های تبلیغات اینترنتی در کانال‌های رسانه‌های اجتماعی دربیشترین مقدارخود قرار دارد. تبلیغات اینترنتی در فضاهای مجازی مزیتهای بسیاری دارد. شما با شناخت خصوصیات هدف‌گیری مخاطبان خود می‌توانید مخاطبان مد نظرخود را پیدا کرده و نظر افراد زیادی را به کسب‌ و کار خود جلب کنید. همینطور می‌توانید از فرمت‌ های تبلیغاتی طوری استفاده کنید که با هدف تجاری شما هم‌ سو باشد و روی برنامه های تبلیغاتی ویژه ای که در نهایت به فروش محصولات شما می‌شود سرمایه‌ گذاری کنید.

در اینجابه شش شبکه محبوب رسانه‌های اجتماعی از جمله فیس‌بوک، اینستاگرام، لینکدین، توییتر، پینترست و یوتیوب اشاره خواهیم داشت.

فیس بوک (Facebook) – طراحی سایت و سئو در کرج

فیس‌بوک پرکاربردترین شبکه رسانه اجتماعی است. بیشتر از 30 درصد از مردم جهان از فیس‌بوک استفاده می‌کنند. این رقم چشمگیر باعث می‌شود که خیلی از کسب‌ و کارها به فکر تبلیغات تجاری در فیس‌بوک باشند. قابلیت‌ های هدف‌گیری برای کاربران در فیس‌بوک با هیچ شبکه رسانه اجتماعی دیگری قابل قیاس نیست. اینجاست که یکی از قدرتمند ترین ویژگی‌ های تبلیغات اینترنتی در فیس‌بوک بیشتر مورد توجه است.

در فیس‌بوک سه نوع مخاطب را می‌توان مورد هدف قرار داد:

مخاطبانی که براساس معیارهایی مانند سن، علایق و جغرافیا با آن برخورد خواهید کرد که این‌ها همان مخاطبان اصلی شما هستند.

تماس با افرادی که قبلاً با کسب‌ و کار شما درگیر بوده‌اند که این مخاطبان، مخاطبان سفارشی شما محسوب می‌شوند.

و درنهایت مخاطبان مشابه، افراد جدیدی هستند که علایق آن‌ ها شبیه به علایق بهترین مشتریان شما است.

تبلیغات در فیس‌بوک شامل طیف گسترده ای از انواع تبلیغات است؛ تبلیغات با عکس، تبلیغات ویدیویی، تبلیغات داستانی و…

تبلیغات با عکس برای اشتراک‌گذاری پکیجی از محتوای تصویری فوق العاده هستند. تبلیغات ویدئویی برای ویدئوهایی که قصدشان توضیح دادن محصول یا برند شماست عالی هستند که برای این کار سازندگان تبلیغات ویدیویی برای ایجاد ویدیوهای جذاب و باکیفیت می‌توانند به شما کمک نمایند. در تبلیغات داستانی نیز شما این فضا را دارید که از ترکیبی از عکس و محتوای ویدئویی استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: اصول و قوائد لینک سازی داخلی

تبلیغات اینترنتی - برای انجام سئو سایت در کرج ، محتوا نویسی و طراحی سایت و مشاوره با ما تماس بگیرید- 09020631004 - 09020631005

اینستاگرام (Instagram)

اینستاگرام بیش از ۱ میلیارد مخاطب در کل جهان دارد. این رقم کمی کمتر از نیمی از تعداد مخاطبان فیس‌بوک است. راه‌های متنوعی برای تبلیغ اینترنتی در اینستاگرام وجود دارد؛ شما می‌توانید پست‌ها و داستانها را به صورت مستقیم از حساب اینستاگرام خود تبلیغ کنید. یا از صفحه فیس‌بوک خود تبلیغات ایجاد کنید و آن‌ها را در فیس‌بوک و اینستاگرام تبلیغ کنید. همینطور می‌توانید کمپین‌های تبلیغاتی را در مدیریت تبلیغات فیس‌بوک ایجاد کنید تا به قابلیت‌های مورد توجهی کاملا دسترسی داشته باشید این روش، راه مناسب‌ تری برای تبلیغات تجاری شما خواهد بود.

در اینستاگرام هم انواع تبلیغات اینترنتی، شبیه فیس‌بوک وجود دارد؛ یعنی تبلیغات با عکس، تبلیغات ویدیویی، تبلیغات داستانی و… در آن ممکن است. فضای اینستاگرام شانس بسیار عالی برای قرار دادن برند محصول شما در برابر مخاطبانتان است. افراد زیادی با استفاده از جستجو در اینستاگرام علایق خود را چک کرده و تولیدکنندگان جدید را طبق سلایق خود، پیدا می‌کنند.

بیشتر بخوانید: بازاریابی محتوایی

لینکدین (LinkedIn)

برنامه لینکدین در تمام جهان بیشتر از 660 میلیون کاربر فعال دارد. افراد حرفه‌ای و متخصص، کاربران عمده این پلتفرم هستند که این لینکدین را به مکانی عالی برای حرفه‌ای‌ ها و تبلیغات B2B (کسب‌ و کار به تجارت) تبدیل می‌کند. به علاوه، در لینکدین، به معیارهای هدف‌گذاری منحصر به‌ فردی که در پلتفرم های دیگر در دسترس نیست، دسترسی خواهید داشت.

جالب‌ترین نوع تبلیغات اینترنتی لینکدین، تبلیغات پیامی است. تبلیغات پیامی به شما این قابلیت را می‌دهد که پیام‌های مستقیمی را برای مشتریان خود ارسال کنید تا اقدامات سریع بعد از آن را شروع کنید. البته باید توجه کنید که تبلیغات پیامی بسیاری را برای افراد مثل هم نفرستید وگرنه مثل هرزنامه خواهد شد. اول بهتر است اطمینان پیدا کنید که پیام‌های تبلیغاتی شما اعتبار دارد و بعد از آن اقدام به فرستادن کنید.

توییتر (twitter) – طراحی سایت و سئو در کرج

تبلیغات در توییتر کمتر است ولی با این حال، تبلیغات اینترنتی همچنان در این فضا وابسته به اهداف شما می‌تواند نتایج بهتری ارائه دهد. توییتر ماهانه بیش از 330 میلیون مخاطب در جهان دارد. تبلیغ‌کنندگان در توییتر چندین جایگاه را تصاحب کرده‌اند که تعامل بالایی دارد: B2B و تجارت الکترونیک.

بسیاری از شرکت‌های B2B از توییتر به صورت ابزار بازاریابی دیجیتال استفاده می‌کنند که سبب می‌شود مخاطبان توییتر هزینه زیادی را به صورت آنلاین خرج کنند. به این طریق تبلیغات اینترنتی به طور خاص برای این مخاطبان به یک استراتژی خوب تبدیل ‌می‌شود.

تبلیغات اینترنتی - برای انجام سئو سایت در کرج ، محتوا نویسی و طراحی سایت و مشاوره با ما تماس بگیرید- 09020631004 - 09020631005

پینترست (Pinterest)

پینترست یک رسانه اجتماعی خاص با 300 میلیون مخاطب است که بسیار فعال است. پینترست تنها برنامه ای است که کلا در مورد تصاویر است و برای مشاغلی که برای فروش محصولات خود به عکاسی متکی هستند بسیار عالی است.

یوتیوب (YouTube) – طراحی سایت و سئو در کرج

یوتیوب با بیش از ۲ میلیارد کاربر فعال ماهانه، دومین موتور جستجوی بزرگ است و تنها پس از گوگل در رتبه دوم قرار دارد. در یوتیوب از آنجایی که برایتان امکان پذیر است اطلاعات و علایق جمعیت‌ شناختی را مورد توجه قرار میدهید می‌توانید ویدیوهای تبلیغاتی خود را در اختیار کاربرات مربوطه خاصی قرار دهید که از قبل ویدیوهایی از برند های شبیه به هم یا موضوعات مرتبط را تماشا می‌کنند.

مزایا و معایب تبلیغات اینترنتی

از مزیت های تبلیغات الکترونیکی میتوانیم به این موارد اشاره کنیم:

 • شروع تبلیغات با هزینه کم
 • دسترسی جهانی و شبانه‌روزی
 • آماده سازی سریع
 • اطلاع رسانی بیشتر
 • ارسال، به‌روزرسانی و نگهداری آسان
 • ایجاد تعامل دوطرفه
 • گسترده بودن با هدف‌گیری مشخص مخاطبان
 • قابلیت ردگیری بالا
 • قابلیت فروش لحظه‌ای

بیشتر بخوانید: رپورتاژ آگهی

از معایب ممکن تبلیغات اینترنتی هم میتواند شامل موارد زیر باشد:

 • استفاده از تصاویر و شعارهای غیراخلاقی؛
 • بالا بردن ترافیک شبکه؛
 • تبلیغات دروغ؛
 • اشغال بخش قابل توجهی از حافظه سرورها؛
 •  انحراف افکار و توجه کاربران به سوی تبلیغات پراکنده؛
 • نبودن یک منبع جامع برای کنترل تبلیغات در اینترنت.

سخن پایانی تبلیغات اینترنتی

اغلب مردم به خاطر وجود راه حل های زیاد برای استفاده از تبلیغات اینترنتی اکثرا در انتخاب بهترین روش تبلیغ دچار گیجی می‌شوند. شاید بهتر باشد اول از چندین روش تبلیغات اینترنتی استفاده کنید و بعد از تحلیل این روش‌ها، روش تبلیغاتی که برای کسب‌وکار شما بیشترین کارایی را دارد برای ادامه روند تبلیغات اینترنتی خود انتخاب کنید و حتی می‌توانید از آن راه با بودجه بیشتر استفاده بیشتری هم داشته باشید.

انتخاب یک شرکت  مجرب و حرفه‌ای در مبحث تبلیغات هم می‌تواند گزینه خوبی باشد برای اینکه تبلیغات کسب‌ وکارتان را به آن‌ ها بسپارید تا با تجربه‌ ای که دارند تبلیغات برند شما را به بهترین حالت انجام دهند.

بیشتر بخوانید: تاثیر سرعت سایت در سئو 

شرکت مهندسی نرم افزار پارسیان گستر البرز:

انجام سئو در کرج ، سئو تکنیکال، آموزش سئو و طراحی اپلیکیشن اندروید و ios، طراحی انواع سایت های شرکتی، فروشگاهی، آموزشی، شخصی و ….. در کرج

شرکت مهندسی نرم افزار پارسیان گستر البرز از سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را در زمینه طراحی وب سایت شروع کرد.

کیفیت کار خوب و استاندارد در کنار قیمت‌ های رقابتی باعث شد این شرکت در سرعت بسیار کمی مشتریان بسیار زیادی را جذب خود کند. به همین دلیل گسترش تعداد مشتریان باعث توسعه روزافزون خدمات و سطح کیفی این شرکت شد.

امور برنامه‌ نویسی و طراحی سایت خود طیف وسیعی از خدمات را در بر دارد. از برنامه‌ نویسی با استفاده از به روزترین زبان‌ های برنامه‌ نویسی برای اپلیکیشن‌ ها و استارت آپ‌ها گرفته تا طراحی یک سایت. به‌طور کلی خدمات اصلی این واحد عبارت اند از طراحی پلتفرم، طراحی اپلیکیشن اندروید و ios، طراحی وب سایت اختصاصی، طراحی وب سایت فروشگاهی، طراحی وب سایت شرکتی، طراحی وب سایت شخصی، سئو و ….

دیجیتال مارکتینگ قطعا نقطه طلایی تبلیغات و برندسازی است که می‌تواند یک کسب و کار و بیزینس را به اوج برساند.

هدف ما در شرکت مهندسی نرم افزار پارسیان گستر البرز، ایجاد تحول در کسب و کار شماست در واقع با داشتن وب سایت مشتریان شما متوجه می شوند که شما در کار خود چقدر حرفه ای هستید و از این روش می توانید برتری خود را نسبت به رقبای تجاری به مشتریان نشان دهید. ما در گروه البرز وب سایت، همه تلاش خود را خواهیم کرد تا با ارائه مشاوره صادقانه و حرفه ای، تمام جزئیات کلیدی کسب و کار شما را به بهترین نحو ممکن به مشتریان نشان بدهیم و شما را در داشتن یک کسب و کار اینترنتی موفق جهت ورود به بازار بزرگ تجارت الکترونیک یاری دهیم.

جهت مشاوره و ثبت درخواست خود برای هر کدام از خدمات مانند: انجام سئو در کرج و محتوا نویسی ، سئو تکنیکال و همچنین طراحی اپلیکیشن اندروید و ios و همینطور طراحی انواع سایت های شرکتی، طراحی سایت فروشگاهی ، آموزشی، شخصی و ….. در کرج و تهران میتوانید با شرکت مهندسی نرم افزار پارسیان گستر البرز در ارتباط باشید. تمامی خدمات با پشتیبانی دائمی توسط تیم ما انجام خواهد گرفت.

ارتباط با ما

_

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *